Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2014/15

Статус
Затворена за писање одговора.

Milos

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
1.327
Reaction score
2.969
Локација
Kragujevac
Jel ima neko neki ok strim,svi pucaju jebem im mater???
 

showtime.pekka

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.378
Reaction score
1.143
Ostavio je lik na ovom balkan sportu. 2 dolara košta ceo dan. Ako imate dobru konekciju, ok je, ali ima i varijanta za HQ, ali traži 9mb konekciju (barem prema uputstvima tamo). Ja gledam uz normalan kvalitet i nema problema.
 

showtime.pekka

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.378
Reaction score
1.143
Previše 2 + 1 poena...

Nekako smo lagano gubili šansu da se priključimo. Imali smo i prilike za izjednačenje, ali smo dosta loše to odigrali. Jedno od osnovnih pravila na basketu – ako biješ, to je sekirica... Sve ostalo je glupost.

Idemo dalje... Nadam se da ne možemo gore od ovoga, a opet njihovi balvani su pogađali neke teške šuteve, tako da ima nade.

Nema povlačenja, nema predaje! Napred Partizan!

p.s. ubeđen sam da mali klub iz predgrađa, sa ovim stepenom frustracije nikada ništa neće uraditi... Da li je 20 % vremena posvećeno Zvezdi (iz zamrzivača)? I ovi majmunski krici Dalou, a dva igrača kod njih iste boje kože? NIKADA, ali nikada neće biti ništa od njih. Ohne Sorgen, no worries, nema brige... Košarka je sport gde itekako važe pravila karme. Sve se vraća, sve se plaća...
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.103
Reaction score
15.879
Локација
Храм фудбала
Dokad ce sudije dopustati jebenom blazicu da u svakom mecu povredi nam po jednog igraca.
Steta par puta nam je lopta iscurila iz kosa, ali mozda nam se sutra vrati.
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
Mrtvi ciganin konjusar izbi oko nikoli i nikom nista ?

Mrtvo smo odigrali u kljucnim trenutcima,oni nam se nude ceo mec a mi ga ko picke ne ubacujemo unutra.

Ako sutra izgubimo to je to od nas.. Steta.

Cestitke igracima
 

Ivke

Banned
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
730
Reaction score
24
Локација
Kragujevac
Sve u svemu slabašno smo odigrali, uz povredu Milutinova od strane onog slovenačkog pseta i uz nekoliko propuštenih šansi da izjednačimo pa i povedemo možda, to nam je što nam je. Sutra da se skupimo i da pokušamo da dobijemo inače smo se slikali...
 

Golub_Grobar

Grobar
Учлањен(а)
23.07.2008
Порука
283
Reaction score
241
Pa nije njega Bog iskrivio zato sto je dobar.

Smrdljivi iskrivljeni degenerik

A pseto slovenacko treba neko da saceka na pravi nacin.
 

milosh10

Grobarčina
Учлањен(а)
04.01.2010
Порука
1.324
Reaction score
2.561
Локација
Humska 1
Kakva govna prigradska, ako nisu isli namerno na to da sjebu Milutinova, kakav dzukacki udarac
 

Woodchuck

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2009
Порука
2.477
Reaction score
647
Gurbeti su znali da Lurc ne moze igrati dve utakmice u dva dana i preko slovenackog pacova su obezbedili i da ne mora. Lepo izbijes oko nasem jedinom centru u prvom poluvremenu i samo opusteno. Pritom smo mi umorili Macvana sa 36 minuta na parketu... U medjuvremenu sudije su potpomagale FMP na svaki pokusaj povratka u mec nase ekipe (a ako cemo iskreno i rodjenim glupostima smo im u tome pomogli)

Videlo se danas i u Milinom prciji kako sudi ono govno Belosevic, tako da je ocito kako mafijasi iz ABA lige zele da izgleda finale.

Blazicu zelim sve najgore u fazonu oko za oko zub za zub, tako da se nadam da ce mu neko preko picke raspaliti fino, jer sa govnima i ne mozes drugacije. Rekao bi da mu kicmu treba slomiti, ali beskicmenjak je to...
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.475
Reaction score
41.275
Локација
Žrnov
Svim igračima CZ Telekom, članovima stručnog štab i upravi, želim dug život uz što težu bolest sa terminalnim završetkom u mukama.
 

maidros

Grobarčina
Учлањен(а)
22.12.2008
Порука
2.144
Reaction score
3.018
Ono govno treba sacekati i izlomiti.
 

Tolle

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2014
Порука
826
Reaction score
2.854
Ono sto me boli vise od poraza je to sto su cigani igrali koliko im je bilo potrebno.Nikada ranije se nije desilo da oni udju sa vise zelje i muda od nas, kao ni da neko (a pogotovo dunster poput Radonjica) ovako rasturi Duleta.Iskreno, ne vidim kako mozemo dobiti sutra, realnije mi je da eventualno dobijemo trecu i cetvrtu.



P.S. Naravno, slovenackom prolivu sve najgore u zivotu i karijeri.Koji je ovo put da povredjuje nase igrace??Jos odvratnije od onoga sa Milutinovim je nacin na koji je pokusao da povredi Gagija.
 

Puntigamer

Grobar
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
827
Reaction score
47
Локација
Humska 1,soba broj 5
celu utakmicu smo odigrali u jebenom kontra ritmu.Umesto da polomis picku blazicu i vratis vilicu kalinicu tamo gde joj je i mesto mi igramo ko picke.Losa resenja u napadu...jebem ti povrede vise....mrssss u picku materinu


Borba bre!!!Podrska za igrace!!!:napred Partizan
 

La Zic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.666
Reaction score
2.844
Локација
Humska ulica
Jebeni mrtvi Jenkins :banghead
Blazicu jebem li ti mrtvu majku u usta ,psihopato,bolesniku :kur
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Jaka Blazic. Zapamtimo to govno i docekajmo kako dolikuje u subotu. Jebes seriju, jebes sve samo to govno da dobro upamti i nikad ne zaboravi sta ce doziveti...

Inace sto se utakmice tice videli smo sve.

Oni mogu konstantno da biju, da izbijaju oci nasim igracima ali moze im se, sve im je dozvoljeno. Ostali smo bez Milutinova koji je dobio klasican nokaut od strane onog smrada ali nikom nista. Broj faulova koji nam nije sviran je enorman.

Nista, idemo dalje i ovakvi kakvi smo i verovatno bez Milutinova. Izgubili smo veceras bitku ali ne i rat. Nema predaje.
 

Bergman

Grobarčina
Учлањен(а)
18.12.2014
Порука
1.059
Reaction score
189
Локација
zapad
Ikakve informacije oko Milutinova?


Giorgio de Chirico - Konjušar, 1916
Najodvratnija pojava u istoriji sporta, zajedno sa svojim sezonskim promenama raspoloženja, igara i facijalnih eskpresija. O februaru i aprilima.


updBnmx.jpg


Kakav gazda, takvi i igrači, a bogami i navijači.
 

PFCBGD011

Grobarčina
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
1.971
Reaction score
121
Ljudi, ja sam ovu tekmu vecu zaboravio.

Mnogo je blizu sutra da bi se mislilo o danas.

JEBI GAMAD!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top