Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2014/15

Статус
Затворена за писање одговора.

pfc4ever

Grobar
Учлањен(а)
09.10.2006
Порука
284
Reaction score
634
pa naravno da ce da zadrze kad nam je zabranjeno da prisustvujemo .idem ja 13 godina svaku utakmicu znam kako funkcionise to .i prosle godine ona dva derbija nije bilo karta za nas pa oba puta je bio kop i isto tako nisu dali da pridjemo hali bez karte sa nase strane jos iz 29 pa smo se snasli nekako . i ta grupa da je usla dva po dva niko ih ne bi sprecio ,pa se posle unutra mogli skupiti .naravno kad vide grupu da nece dozvoliti da udju ,treba biti lukav ponekad .pa sinoc bi ih pokidali samo nas sto da je bilo.ja sam i veceras tamo prvi cu da pocnem da navijam samo ako bude jos 10 ludaka ,sinoc kad smo nas nekoliko skocili na onu trojku odmah su poceli da se zalijecu i prijete al da nas ima makar 10 20 drugacija bi bila situacija . ljudi ne shvataju znacaj naseg prisutva za igrace ,koji je to njima vjetar u ledja ,pa da jednom zagrmimo ne bi bili onako mlitavi kao sinoc
 

Теслић

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
1.356
Reaction score
204
Локација
Република Српскa
Mislim da u petorci koja počinje tekmu mora da započne Tepić na pleju umjesto Akojona, zato sam ubjeđen da će Tepić početi večeras.

Akojon se sinoć pogubio totalno, ali vjerujem u njega i gotivim ga zato što je onako lud i brz na okidaču :8)
 

jovopfc

Početnik
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
30
Reaction score
10
pa naravno da ce da zadrze kad nam je zabranjeno da prisustvujemo .idem ja 13 godina svaku utakmicu znam kako funkcionise to .i prosle godine ona dva derbija nije bilo karta za nas pa oba puta je bio kop i isto tako nisu dali da pridjemo hali bez karte sa nase strane jos iz 29 pa smo se snasli nekako . i ta grupa da je usla dva po dva niko ih ne bi sprecio ,pa se posle unutra mogli skupiti .naravno kad vide grupu da nece dozvoliti da udju ,treba biti lukav ponekad .pa sinoc bi ih pokidali samo nas sto da je bilo.ja sam i veceras tamo prvi cu da pocnem da navijam samo ako bude jos 10 ludaka ,sinoc kad smo nas nekoliko skocili na onu trojku odmah su poceli da se zalijecu i prijete al da nas ima makar 10 20 drugacija bi bila situacija . ljudi ne shvataju znacaj naseg prisutva za igrace ,koji je to njima vjetar u ledja ,pa da jednom zagrmimo ne bi bili onako mlitavi kao sinoc

s kim ti surujes kad imas ciganske karte.
 

ImodiumPFC

Početnik
Учлањен(а)
17.11.2013
Порука
190
Reaction score
88
Sa kupujem prodajem ili sa limundom posto mislim da jos uvek ima karata da se kupi :D
 

PFC manija

Grobarčina
Учлањен(а)
13.07.2010
Порука
5.074
Reaction score
437
Локација
ИСТОК!
Mi ako ih pobedimo pobedicemo jer treniramo vise i bolje i zato sto smo bolji tim, ako izgubimo, izgubili smo, necemo propasti, nije KKP bilo ko.

Treba igrati snazno, ali ne ko dzukele jer nikad mi takvi nismo bili da nekog namerno povredimo i vrati se to kad tad.
:clap:clap:clap

Утакмица која ломи серију је вечерас.

Велики проблем је повреда Милутинова, мења нам цео концепт игре.
Видећемо шта ће бити, ако их вечерас сјебемо, имамо већ шасне за финале.
 

Milos

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
1.327
Reaction score
2.969
Локација
Kragujevac
Jel zna neko koliko je sigurno da veceras prenosi utakmicu RTRS? Ajde ako neko zna neka odgovori.
 

Теслић

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
1.356
Reaction score
204
Локација
Република Српскa
Au jbt pa kako nisam znao da prenosi RTRS, sad gledam programsku šemu prenosiće i kada mi budemo domaćini u subotu i nedjelju.

Preporučujem i vama da tražite link za RTRS jer sigurno ne pada kao linkovi za SK.
 

Ilija_RS

Grobar
Учлањен(а)
13.12.2010
Порука
248
Reaction score
50
Sinoc kad nisam polupao laptop zbog jebenih linkova, a prenos ladno bio na drzavnoj mi televiziji :prekrsti :buhaha
Veceras s vjerom u Boga pa sta bude!
 

Теслић

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
1.356
Reaction score
204
Локација
Република Српскa
Moja greska druze sinoc nije bili tekme na RTRS jer su prenosili LS.
Ali od veceras prenose kosarku.
Fala kurcu da i od njih neke koristi, ne placa se pretplata bzvz.:banghead
 

Bergman

Grobarčina
Учлањен(а)
18.12.2014
Порука
1.059
Reaction score
189
Локација
zapad
Juče cijeli dan kruži informacija da će prenosi serije biti na RTRS. Juče na plus kanalu zbog LŠ a danas na običnom rtrs svi ostali dueli takođe. Komentator je debil ali jbg..
 

Tolle

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2014
Порука
824
Reaction score
2.832
Ljudi.....Odlucih da se malo mazohisem pa obidjoh njihov forum....Vi ne mozete da zamislite koliko se oni i sada plase!Nismo ni svesni koliko nam je malo potrebno da preokrenemo seriju!Sinoc na minut i po do kraja na 7 razlike oni besne na Radonjica sto povlaci glavne igrace i reaguje na Duletovu kosku, danas im nije jasno kako nisu dobili ubedljivije na nasu onako ocajnu igru, jedan bukvalno rece "Da je bilo ko drugi preko puta, potpisao bih +20 veceras, ovako....".


Dule, ili cak neko odavde ko eventualno ima pristup, mora da stavi momcima do znanja da kad obuku taj divni dres, ovi bezmudasi preko puta kao i olos na tribinama ne vidi samo njih 12, vec vidi svoju najgoru nocnu moru, ono cemu su tezili a nikada nisu dostigli.Moramo izaci na teren svesni da nas se plase i da nam dobro otvaranje utakmice resava posao!!A kad Dule namirise krv, to je gotovo!

Danas mi se stalno vraca ova filmska scena, pogotovo prvih 20 sekundi:

https://www.youtube.com/watch?v=MdyxF6kIrlg



Oni jaci, brojniji, mi saterani u cosak.....Ali recenica na 0:11 je pristup kakvim se mora uci u utakmicu: "Odrasli su slusajuci legende o nama....plase nas se....to je nasa prednost!"


Idemo!!!
 

Filip998

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
419
Reaction score
503
Moramo veceras bolje da udjemo u mec, a ne onako mlako kao juce kad smo usli sa 0:8..Onda smo posle sve vreme jurili rezultat...Veceras je po meni kljuc da udjemo jace i napaljenije u mec,da ih ubijemo iz tranzicije,da Macvan vuce kontre i da odatle dajemo lake poene,za "teske" ce da se pobrinu Sale i Dragan,i naravno da nam ne povrede opet nekog bitnog...Muric takodje bitan po meni, juce je sa njim za oko 30 minuta +/- bio ja mislim +7,danas mora kao juce ....SAMO JAKO
 

Tolle

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2014
Порука
824
Reaction score
2.832
Ako je situacija zaista takva, tj. ako nije neki Duletov dribling, bolje da ne igra.Jedini razlog je sto znamo ko je sa druge strane i nema sumnje da ce ga neko "u zaru borbe" potkaciti bas preko poveza.
 

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.301
Reaction score
10.818
Локација
Beograd
Imam utisak, i jako bih volela da je tacan, da Dule neće rizikovati da se Nikoli desi teza povreda, a to bi moglo da se desi, a decku ne bi bila ugrozena samo karijera...
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.441
Reaction score
40.952
Локација
Žrnov

Do povrede Milutinova došlo je u 16. minutu meča Crvena zvezda - Partizan kada ga je Jaka Blažič šakom zakačio po licu, a prst je u žaru borbe nezgodno "završio" u Nikolinom oku.

:puke:puke:puke

Ne znam prosto kako drugačije da odreagujem ...

Džoni, hvala ti kao da si igrao! Čuvaj ti svoje zdravlje! Momci će ih drknuti večeras, pa taman za proslavu titule da budeš fit!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top