Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2014/15

Статус
Затворена за писање одговора.

La Zic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.663
Reaction score
2.830
Локација
Humska ulica
Nadam se da je izvrsena dezinfekcija,dezinsekcija i deratizacija u Pioniru nakon ona dva meca i nadam se da je dva dana bilo dovoljno da se ubiju sva ta panterska sranja... :D
Veceras JAKO...DA SE TRESE !!!
Gazi breeeee !!! :napred Partizan
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.239
Reaction score
2.811
Nakon prethodne utakmice i instrukcija od Covica i sprovodjenja toga od Radonjica i medija, jasno je da ce im naglasak biti na sudije. Tu moramo biti veoma pametni, a na tribinama takvi da ni ne mogu da se konsultuju a kamoli nesto vise, da ne mogu da misle od nase buke.

Dule, znas da citas izmedju redova (iako je ovo sto rade prilicno ocigledno), pa spremi momke da imaju reakciju na svaku njihovu prljavu akciju.

Kakva naivnost. Ubrajati cigane među ljude.

Ciganisanje=spustanje covjeka na nivo ispod covjeka samo da bi ostvario zadati cilj. Nisu svi navijaci FMP-a i Zvezde mozda cigani, ali i ti sto nisu se ne stide to postati ako je potrebno.
 

maidros

Grobarčina
Учлањен(а)
22.12.2008
Порука
2.144
Reaction score
3.018
Veliko oko gleda celu Srbiju!

SNS orci su se namnožili i na nama je da odbranimo belu kulu.

U nedelju napadamo kapije Mordora.

Belo drvo će ponovo oživeti.

:napred Partizan
 

Centurion

Grobar
Учлањен(а)
10.01.2012
Порука
854
Reaction score
662
Локација
Београд
Апсолутно верујем да наш тим на челу са Дулетом зна на шта све треба да будемо спремни и да ћемо спремнији него икад ући и вечерас и сутра у меч.
Добро Дуле зна како се гарају говна, и она стара оригинал-циганска и ова нова лимена говна су његове редовне муштерије, спремио им је кару и овај пут.

Одавно међу нама нисам осетио да толико нестпљиво чекамо неку утакмицу као ову вечерас, толико се беса накупило у људима, да ће вечерас све да гори.
Добро памтимо све што раде и на терену а посебно ван њега, добро памтимо шта нам пичкоусти и екипа раде већ годинама, догорело нам је свима и зато ће вечерас и сутра а и за следећи викенд бити карано све што има везе са пичкоустим смрадом.

Ја вечерас "господин" бити нећу, јебаћу им све живо и мртво што имају и што ће икада та вашљива сорта имати.
Зашто?
Зато што нико не може да некажњено вређа тренера и играче Партизана, зато што нисам просечни, луди Србин који прашта и заборавља, зато што добро знам са каквим говнима имамо посла и зато ће имати такав, заслужени третман.
Не мрзим их, ја их сажаљевам, што се мене тиче нека су сви живи и здрави, али доста је грешака из прошлости где се праштало и заборављало.
Они ће вређати дете од пар година човеку који никада ниједну ружну реч није рекао о њиховом зомби-клубу а ми треба да будем "господа" и да спустимо лопту?!
Неће моћи.

ФМП никада није гостовао у атмосфери каква их вечерас чека.
Оно што доживе вечерас, памтиће вечно.
Памтиће вечно и пичкоуста браћа, и ћорава пудлица са својом женом курвицом, памтиће и они несрећници који носе дрес проклетог клуба.
Вечерас Институција креће у враћање дугова и гашење још једног државног пројекта, јер кад их избацимо они могу комотно да се убију.
Вечерас исправљамо вилице назад, вечерас карамо плаве бечке коњушаре, вечерас ћемо унаказити клемпаву наказу.
Вечерас ће њихов "тренер" да пожели да је било боље да је лепио маркице на Милове цигаре уместо што је дошао у проклети клуб.

Очекујем да када говна изађу на паркет, наш звиждук траје 15 минута, као никад до сада, да се усеру и да не могу таблу да погоде од страха.
Без гађања, какви год да су, јајарски је и кукавички гађати било ког играча, тренера, посебно не судије, не дозволимо им никакав аргумент да нас евентуално казне.

Вечерас ћемо бити бољи неко икада.
Сигуран сам, да се Пионир отвара у 5 ујутру, да би био крцат.
Браћо моја, вечерас несугласице остављамо по страни, СВИ СЛОЖНО У ИМЕ ПАРТИЗАНА.
 

ARMY

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2008
Порука
3.084
Reaction score
405
Локација
Sa Covicevim panterima u Stjepana Supanca
Zaneo se malo,neka ga :D

Elem,doveli smo seriju u nase dvoriste,nema pustanja sad!Kao smrt na babu da udarimo!

Hrabro i koncetrisano,psiholoski smo u prednosti,oni su na ivici pucanja,sasrali su se,vreme je da im zadamo konacni udarac.

Pavlovic da bude smiren,ocekujem ga u modu,znaci smiren ulazak u mec sa prepoznatljivim step bek pogocima.

Publika da navija korisno,dakle svaki napad zvizdanje i kratke pesmice,da se prati situacija na terenu!

Akojon da ne vodi loptu mnogo,dajte neke akcije za njega,sad je vreme.

Sta da kazem jos,neka grmi,nek se trese,mislim da je vreme da se po prvi put od 2010 obnovi pakao Pionira,u onom izvornom smislu.
 

Sensei 014

Kaznena ekspedicija
Уредник
Учлањен(а)
16.03.2007
Порука
8.167
Reaction score
1.519
Локација
East stand
11152329_894702770572009_5701564380166566111_n.jpg
 
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.065
Reaction score
18.297
BOJE SE

https://www.youtube.com/watch?v=Z1DweztVI8I
Boje se braco,mnogo se boje... Oseca im se strah,u glasu,u pogledu,onaj iskonski strah...tacno moze da se namirise... koliko se samo plase nas.. svesni su dobro da je deveti krug pakla mala maca za ono sto ih ceka veceras..Jako grobari,da se trese..da ne cuju svoje misli od trenutka kad kroce u nasu kucu..da proklinju dan sto su uopste i dolazili,i da mole Boga da se sve sto pre zavrsi... FEEL THE FEAR :pickaciganska , WELCOME TO MORDOR!!
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Ljudi se dele na glupe i zle :)
Samo mi je zasmetalo ovo
Misliš li da kod nas ima manje marve?
Zar ne stvarno ne poznaješ niti jednog normalnog? Izivini, ali meni ovo liči na podelu u kojoj smo mi oni bolji...

Očigledno da ništa nisi razumeo. Nisam ja delio ljude na dobre i zle nego cigane. Podelio sam ih na 50-50. To naravno ne znači da smo mi perfektni. Ima i kod nas šljama i to podosta. Dovoljno je da pogledaš ko je sve vodio naš FK i ko ga sada vodi. Dovoljno je da pogledaš ko sve vodi navijački pokret, pa da ti se smuči i da kažeš, "koji će mi kurac sve ovo"!

Ukratko, šljama ima na obe strane, pitanje je samo gde ga ima više. Ja verujem da ga na njihovoj strani ima znatno više, ali isto tako siguran sam da oni veruju da ga ima više na našoj strani.

E sada, ko je tu u pravu? To može da reši samo neko neutralan sa strane.

Kakva naivnost. Ubrajati cigane među ljude.

Ne treba preterivati. Znam ja cigana koji su mnogo bolji ljudi nego poneki Grobari!

Nista nije gotovo ako dobijemo ovu veceras, bice pretesko dobiti isti tim dva dana za redom a da ne pominjem to pod kakvim su pritiskom igraci.

Lakše ćemo dobiti četvrtu nego treću! Ako večeras dobijemo oni će se totalno raspasti. Jedino što će im preostati je da urade ono što su već naumili... da ne dođu na četvrtu utakmicu! I dalje sam ubeđen da se ovo neće završiti, a ako se i završi biće to posle velikih incidenata.

Vidim da je glavna tema po medijima od juče nekakav video gde pokazuju kako nije svirano Milutinovu 11 faulova nad Bobijem... klasično spinovanje...

Da li je moguće da niko nije mogao napraviti kontra video gde bi se pokazalo koliko su nas pokrali,

Odavno smo mi naučili tu školu. Neki stariji će se setiti komentara jednog ciganšture iz podbanjičkog kolektora koji je rekao " baš volim kad pobedimo iz sumnjive situacije, jer se onda oni bave s tim sledećih mesec dana i izgube još poena".

Neka se oni bave sa vansportskim stvarima, a mi u tišini da se spremimo za ono što dolazi.
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.239
Reaction score
2.811
Ako neko primjeti da bilo ko pokusava nesto slicno ovome sto je Sensei postavio, pogotovo iz komentara, neka mu dobro pobroji rebra.
 

kuki

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
3.490
Reaction score
13.456
Локација
tamo daleko...
O ovome sto je Sensei postavio, razmisljam vec par dana. Oni su u ludilu i nemoci spremni na sve. Vode ih ubice i kriminalci poput vesica i covica. Zatrovani su im umovi, zatrovani i oboleli. Treba dobro obezbediti igrace fmp-a, da im dlaka sa glave ne padne, dok gore iznutra u paklu Pionira. Postaviti oko terena ljude koji ce da sprece bilo koji ispad infiltriranih cigana. Ako neko kaze da je ovo teorija zavere, setite se kupa i pp aparata.

Sto se tice nebitnog lika sto sere o nekakvoj jednakosti, da cigansturo, ljudi se dele na Grobare i cigane. To odgovorno tvrdim sa svojih 35 godina. To je surova realnost. Drugaciji smo, drugaciji nam je mentalni sklop, mi znamo da mislimo svojom glavom za razliku od njih. I kada pomislim da smo svi jedan narod, onda sretnem starije navijace cerge, koji me u dve recenice dok pricamo o sportu i politici, uvere koliko smo razliciti. Ne kazem da su losi ljudi, jer imam par dobrih drugara cigana, samo kazem da im mozak ne funkcionise racionalno i da nisu uopste realni pri rezonovanju nekih stvari. Hvala ti tata sto nisam jedan od njih.

Zgaziti govna danas na terenu, ne dati sudijama sansu da kradu, a verujem da ce probati, jebati im mater, silovati ih muskom i pametnom igrom, ugasiti opet jebeni projekat "Vlade Srbije" i raznih mafijasko-udbaskih krugova. Pokazati im da pravda pobedjuje, makar u sportu.
 
Последња измена:

STOOOLEEE

Grobarčina
Учлањен(а)
04.02.2014
Порука
2.021
Reaction score
3.217
Локација
GG 1978
Noc i san teski , posle skoro 3 decenije pracenja crno belih iz hala i stadiona..
Kao da sam dete..
Nervozan jer znam da ce mutirani klub sve pokusati da danas nas pokrade,da nam zlo napravi,izazove sranje..
Izbor sudija katastrofalan..
Verujem u Duleta i ekipu i uvjek cu ma kakav rezultat ukupan bio..
Jer mi smo olicenje sporta-kosarke evropske i svetske..
Porediti Partizan sa mutiranim klubom koji je nastao kao vestacka tvorevina bolesnih poltickih mozgova je smesno..
Srecno momci..
Neka pravda pobedi a to su Dule i crno beli momci !!!
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.446
Reaction score
40.971
Локација
Žrnov
Ubedjena sam da ako ih veceras dobijemo, bice 3:1 za nas...

Mislim, idemo mi u finale svejedno, al bas bi bilo lepo da slavimo u nedelju sa nasim momcima :)


Postujem objavu nasih iz kluba oko gospodskog navijanja, medjutim, gospodski samo sa gospodom, a prema marvi :pickaciganska cemo biti STOKA!!!!

Momci, samo jako i u meso :)
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.233
Reaction score
1.930
Локација
Подгорица
Вечерас момци свим срцем на паркет, и идемо на побједу. Играмо против клуба кога спонзоришу владе двије државе, против мутанта само требамо паметно и немамо брига.
 

Bajchela

Grobar
Учлањен(а)
30.03.2008
Порука
593
Reaction score
137
Kazu tri prstena oko pionira ce biti .
Prvi da pretresu za kartu, drugi pretresu sta se unosi i treci za kartu...
 

Dominus et dues

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.389
Reaction score
168
Локација
"kod proganog forumaša"
Od juče mi se u glavi vrti ona stara "ti za trofej nisi rođena..."
Oni imaju kompleks od nas, kada je frka i kad je gusto psihički su labilni i zato gube. Mi pak sa druge strane imam issto "kompleks" kad je bitno i kad je gusto zbijemo redove i iz toga izlazimo kao pobednici. I zato nismo isti. Ovde igra samo glava i ništa drugo,. ako budemo smireni, ne padali na provokacije,koji će biti, a dao Bog znamo da ispadnemo veeeooma naivni. Zato keep calm and recycle
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top