Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2014/15

Статус
Затворена за писање одговора.

STOOOLEEE

Grobarčina
Учлањен(а)
04.02.2014
Порука
2.021
Reaction score
3.217
Локација
GG 1978
Cestitke Duletu i momcima..:clap
Posle fudbala jos jedan Grobarski dan u Srpskoj Atini..

Nikada vise procentualno Partizanovaca u maloj sali Spensa..
Lepa podrska,pesma svih 40 minuta,lep transparent povodom Gagijevog rodjusa..
Igra sve bolja i bolja..

Gagi,Milutinov,Macvan i najzad Andric odigrali odlicne role..
:napred Partizan:napred Partizane
 

Igorpg

Grobar
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
925
Reaction score
76
Закасних мало али срећан рођендан капитену, легенди, људини Гагију!
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.441
Reaction score
40.950
Локација
Žrnov
Crno-beli,
bravo, bravo :clap

Crno dete kanda daje znake zivota...
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.928
Reaction score
26.752
Vracamo se na kolosek...:clap
Nadam se da je mutantsko hvalisanje i busanje u proteklom periodu dalo dovoljno inspiracije nasim momcima da ih zgazimo. Valjda ce i Sale ponovo biti onaj stari, potreban nam je ko hleb nasusni.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.763
Reaction score
55.375
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Sa druge strane iznenadilo me je da su fizicki prilicno dobro parirali kosarkasi VOjvodine, veci deo meca... A negativno iznenadjenje je bio ucinak Novaka... Osim onog jednog prodora kada je izbacio Tepica i polozio uz 2+1 (a i tu promasio bacanje) nista posebno nije uradio... Ne znam jel ovo bas realna partija njegova bila ili je trema u pitanju... Realno i igraci sa manjim renomeom su bolje igrali protiv nasih plejeva do sada...

Sve u svemu pise se pobeda pa idemo dalje...
Ne znam sta te je negativno iznenadilo druze, lik je totalno precenjen i izvikan pre svega od strane Zareta.
Muric u ovom delu sezone prakticno nas najsigurniji igrac.
 

Dirigente

Grobar
Учлањен(а)
29.03.2014
Порука
210
Reaction score
52
Ne govorim poucen ovakvim utakmicama, koje i nisu ne znam kakvo merilo medjutim Milutinov izrasta u ozbiljnog igraca.
Voleo bih da se jave Dirigente i ekipa koji su kritikovali njegov napredak i pitali se zasto ga Dule forsira toliko, ne da bi mi ostali likovali vec jer nije bilo u redu osporaviti momka koji je mnogo radio na sebi, i to se sada ocigledno vraca.
Ne da ovakve utakmice nisu merilo, nego cak suprotno. KLS je rekreativna liga, Milutinova smo najrealnije videli protiv Cedevite, Buducnosti i FMPa, ekipa koje imaju igrace koje mozes da nazoves centrima, koji su ga demontirali. Pogledaj kosarkaski cas Zadrovog Sobina u sred Pionira. Po meni ima minimalan napredak kad se poredi koliko prostora i minutaze ima i koliko nema konkurenciju u nasem timu. Dobio je nesto na sutu sa distance i to pred kraj sezone, agresivniji je u duelima, deluje kao da je sigurniji i u igri ledjima ali to samo protiv slabih centara.

Generalno, minimalno smo napredovali individualno, timski potpuna katastrofa, selekcija tima i igra bez glave i repa, valjda ce se trener setiti jednom da objasni svoju ulogu u svemu tome, postoji li neka odgovornost i za to? Ovde se pricaju bajke, jedino struka ne treba da se kritikuje i dira, struka je do jaja, a koliko smo trofeja uzeli u mladjim kategorijama kad vec nemamo seniorske? Igranje bez pleja 2 sezone? Skauting, blagi uzas. Da li je to isto struka? To su vazne teme za KKP, ali ocigledno trener ne moze da stigne da prica i o tome u pauzi politickih kampanja.
 

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
Treba napomenuti da je tvoja analiza igre Milutinova totalna glupost, kao i poređenje sa Sobinom koji je drugačiji tip igrača, inače igrač Zadra je ove sezone natrpao sve živo, a uz to je i 5 godina stariji od Nikole, ali navikli smo mi na to ode tebe.
Nije te bilo nijednom kada je MIlutinov odigrao dobro, što u principu sve govori.
 

kecman

Grobarčina
Учлањен(а)
23.01.2008
Порука
3.702
Reaction score
356
Ма ја Диригент, тренер лоше ради.
Треба нам неки други тренер, млад, перспективан, здрав. Неки искрени Партизановац, који није тренирао Звезду.
Да не пљује великог вођу и да се бави кошарком, па ће бити и пара, смиловаће се вођа.
Не кажем, можда и прође ова матрица, ал ће бити чупаво. "Има нас Чворовића, мајку му јебем..."
 
Последња измена:

Silja

Grobar
Учлањен(а)
11.05.2008
Порука
500
Reaction score
73
Локација
Sabac
PPBB6T

Nista gore od "objektivnih" grobara
 

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338
Sutra ( tj. danas) u 19:30 u hali Pionir održaće se skup 4999 (Četiri devet devet devet)- 4999 ljudi koji dobro pamte sve. Naš specijalni i dragi gost biće Tajmiš.

1907625_794002084031185_956278630299189361_n.jpg
 

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.068
Reaction score
8.369
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
zato sto je retardiran plejer ili sta vec.
Treba da pridjes gore gde pise streamup ali na kamericu stani i klikni i odvede te na izvorni sajt. Ali pazljivo jer milimetarski tacan moras da budes inace se sklanja :D
 

milosh10

Grobarčina
Учлањен(а)
04.01.2010
Порука
1.320
Reaction score
2.537
Локација
Humska 1
Laksi trening, svi su se upisali u strelce, lepa minutaza za Glisica, idemo dalje!
 

Grob

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
1.530
Reaction score
4.135
Локација
Ljubljana
Jos jedna pobeda Partizana :clap :napred Partizan
 

Chalmers

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2014
Порука
591
Reaction score
69
97:70 (19:19,28:16,25:23,25:12)
Dobra utakmica za raspucavanje pred fmp,da se probaju mladji...do ovolike razlike je doslo pred kraj)...stanje srpske kosarke...2. na svetu a Tamis da kazemo 8. tim u zemlji moze da pruzi tek slabasan otpor, a na sve to KK Vrsac(ex hemofarm) premirao sve njihove protivnike,skupio tim za koji nema budzet ne bi li ih prestigli i nisu uspeli. Mega,radnicki basket,neka lazna vojvodina,metalac koji ce trajati dosta manje od kragujevca...

I da...sudeci po poseti...skupicemo 4 miliona izgleda,ali lajkova na fb i rt-a na twiteru.
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.239
Reaction score
2.807
zato sto je retardiran plejer ili sta vec.
Treba da pridjes gore gde pise streamup ali na kamericu stani i klikni i odvede te na izvorni sajt. Ali pazljivo jer milimetarski tacan moras da budes inace se sklanja :D

ma retardiran plejer skroz. Prvo sam zumirao sa onim CTRL + tockic misa, i onda vise nije bilo potrebno bas milimetarski, iako je i dalje bilo tesko za rasiriti.

Nije igrao Macvan. Dule malo razigravao neke igrace. Iskoristili Andric, Vanja i Milutinovic.

Trebalo bi nasima skrenuti paznju, ako je moguce, da, kad su vec sami, pokusaju da ne gaze liniju kad vec tako dobro gadjaju :D.
 

lukaimasa

Grobarčina
Учлањен(а)
29.01.2010
Порука
1.387
Reaction score
2.402
Локација
Novi Beograd
Као што рече колега изнад, одлична утакмица за распуцавање.
Сви се уписали, Гаги, и донекле Тепић, се одмарали, Мачван се није скидао. Браво за Глишића и Аранитовића, Вања понавља партије са почетка сезоне, ваљда синусоида осцилација сада иде узбрдо код њега. Жив је Андрић, чак се и Милутиновић мрда.

Посета разочаравајућа! Видим баш се поломисмо од подршке.

Изгледа да је Тоша озбиљно схватио Дулетову похвалу, показао је "олд скул" шут са дистанце на загревању.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top