Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK PARTIZAN 2015-16.

Статус
Затворена за писање одговора.

Wizir

Početnik
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
24
Reaction score
11
Локација
Бања Лука
Цветковић је по мени уредна солуција за другу опцију на плеју јер то само по себи говори да се тражи квалитетнији играч на тој позицији.То би за наше услове била сасвим коректна екипа на позицијама 1-3 али 4 и 5 шкрипи дебело.

Ако Коста већ дође то је онда затварање позиције 5 и то је по мало ризично јер како се пише његово стање је упитно али играо би за џабе што је сад најбитније.Ако он не буде ускоро имао 10 мин по утакмици и та се минутажа повећавала мислим да у рекету нећемо имати шта тражити ове сезоне.Ђумић и Копривица једноставно нису тај капацитет.

Што се позиције 4 тиче она ме у суштини највише занима.Не знам ни какво је стање на тржишту ни са колико ми пара располажемо али мислим да нам је потребан неки скакач првенствено и то фали овој екипи (поред многих других ствари).

Задњих дана ми се мота нека мисао по глави...све нешто контам да се Пекмен лично обрати неком таквом играчу са колеџа и да му каже "дођи сине играти у мој клуб" а црња погледа у њега као у Бога и каже може :D али то су само жеље.

И са Цветковићем и оваквим Костом очекујем баш тежак почетак али нека ме момци демантују.Фалиће нам Дуле. :D:
 

Genius

Hrabro momče
Учлањен(а)
14.11.2006
Порука
1.866
Reaction score
48
Локација
Beograd
Kakav drugi plej? Pa Cvetkovic ce biti prvi a drugi je Magdevski..

Ovo je sprdnja sta su doveli. Kostu koji ne moze da igra jos mesec dana i jos Cvetkovica da vodi Partizan... mogao si Cvetko da odbijes nista ti ne bi bilo ... a da nisi imao gde...

Super je ova saradnja sa agencijama koje su nas do sad bojkotovale.... Napredujemo

Sad po niskim cenama mozemo da dovedemo ciganske otpatke i da budemo konkurentni. Ocekujem Simonovica na 3/4 da pokrpimo rupe i da teramo.
 

espinosa

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2007
Порука
1.697
Reaction score
1.407
Ako je istina za Kostu i Cvetkovića, pogotovo ako je višegodišnji ugovor u pitanju, ja sam zadovoljan !
 

Sensei 014

Kaznena ekspedicija
Уредник
Учлањен(а)
16.03.2007
Порука
8.167
Reaction score
1.519
Локација
East stand
Citam i ne verujem koliko ste nerealni. Pa istog tog Cvetkovica je hteo letos DV. Da je on ostao a Cvetkovic potpisao bilo bi hvale na sve strane.
 

dovla

Grobarčina
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
2.409
Reaction score
142
Локација
...
Jebem mu mater ja jedva cekam prvu utakmicu :wink: A tek nedelju kod mene u Mitrovici. Koliko god tesko bilo podrzacu i tog Cvetkovica i Magdevskog i svakog igraca koji obuce dres ove sezone. Jedva cekam da ih vidim na terenu u zvanicnoj utakmici.

Neka trema me obuzela jebotebog kao da igramo finale EL :D
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.778
Reaction score
55.502
Локација
Ja sam ceo život s tobom...

Sale SK

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
2.501
Reaction score
646
Локација
Skopje,Republique de Macedoine
Magdevski je sa 14-15 godina,posle osnovne skole otisao u Real Madrid i prosao sve njihove skole.Jednu sezonu 2014/15 je igrao u Unikahi,igrao je kvalifikacije za EP(za Makedoniju) i verujem da je Dzikic(bio selektor MKD) preporucio momka Partizanu.Mlad je,ima 19 god,ali u kvalifikacijama je igrao po 20 min. i bio je sasvim solidan,dobar.Sta ce biti dalje-videcemo.
A Perovic je godinu dana povredjen,mozda neko zna bolje kako mu ide oporavak,ali s'obzirom da nismo u stanju da mnogo biramo,verujem da ce nam pomoci.
PS Postoji jos jedan klinac Makedonac-Nikolov(ski),koji je igrao za Galatasaraj ove sezone,igrao je Evroligu na 5-6 utakmica cini mi se,Sa Makabijem je igrao 20 minuta,mislim da nema ni 18 godina....cudno mi je da niko nije od nasih obratio paznju na klinca.I Magdevski i Nikolov su kao klinci igrali za KK Partizan Vodno Skopje,klub za klince koji je prakticno nasa baza za Makedoniju.
 

zokizvrk

Grobar
Учлањен(а)
02.07.2014
Порука
720
Reaction score
1.249
Локација
zemun ceo crn i beo
када могу сваке друге недеље да идем на стадион,да гледам ко је какве татине синове,када знам ко седи у ложи,ићи ћу и у пионир и пружити максималну подршку сваком момку који носи најлепши грб на својим грудима
 

born2shine

Fin neki dečko
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
2.875
Reaction score
211
Локација
:-)
Kad se Kosta može očekivati u rosteru?
I na koliko su potpisali Cvetković‚ Magdevski i Vrabac
(ako je tačno da su potpisali)?

Dobrodošlica svima koji su potpisali. :D
 

Petar-Skopje

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
19.01.2007
Порука
4.299
Reaction score
2.878
Локација
MKD
SALE SK
Malo je neprecizna informacija o Magdeskom:D

Sticajem okolonosto prilicno sam upoznat sa njegovim putem..napisacu kasnije...

za Nikolova ti je sve tacno, osim da je vec izgubljen, jer ima tursko drzavjanstvo i milionski ugovor, kao i treci momak iz te generacije Partizan Vodno Sunsa, danas se preziva Osman i igrao je za Tursku reprezentaciju na EP, bio rezerva...

sve su to nasa deca bila, mali grobari iz Partizan Vodno sunsa...

PS.
- Kosta moze da igra 20 minuta i sada
- Cvetkovic formalno potpuisuje sutra ujutru , ali je danas zavrseno sve ovde u Makedoniji oko njegovih papira, Letter of Clearence i sl...
Inace nije tacno da nije mogao da ide na drugo mesto, mogao je ladno u Italiju, dosao je za mnogo skromniju platu...
 
Последња измена:

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.088
Reaction score
15.810
Локација
Храм фудбала
Citam i ne verujem koliko ste nerealni. Pa istog tog Cvetkovica je hteo letos DV. Da je on ostao a Cvetkovic potpisao bilo bi hvale na sve strane.



Pa doveo je Dule Milutinovica i ne sjecam se da je bilo neko pretjerano slavlje i radovanje.
Htjeli mi priznati ili ne poceli smo skupljati ciganske otpatke i nisu ovi to zapoceli ovi to nastavljaju, a posto su vec novi mogli su u svim ovim promjenama i to promjenit pa da barem ne dovodimo njihove otpatke.
 

nikola70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.781
Reaction score
276
@jokics

Mogu da promene to ali tek dogodine, posto u septembru mesecu uzimas ono sto je preostalo, a izbor je kao da odesu 15h na pijacu.
 

Petar-Skopje

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
19.01.2007
Порука
4.299
Reaction score
2.878
Локација
MKD
Magdeski i zasto bi bila stata da taj momak ne uspe:

taj mali BUKVALNO od svoje 6 te godine zivi sa basketom u ruci, jede, uci, spava, dise...
U kosarkaskim krugovima u Makedoniji pre 7-8 godina se proculu da ima jedan malisan koji je cudo od detete, koji trpa po 30-40 koseva kao od sale starijima od sebe. U mladjim kategorijama reprezentacije Makedonije je rasturao sve zivo i divo, sa Partizan Vodno Sunsom pobedjivali sve iznad 30 razlike...

Kako i da je, na svojih 14 godina dosli su ljudi iz Turske, Fenerbahce i dali njegovoj porodici nepristojnu ponudu: visoka stipendija, stan, auto skolovanje, drzavjanstvo... Nedugo zatim ukljucio se Real Madrid, to se sve izdesavalo u roku od nekoliko meseca... Inace njegov otac je poznati skopski advokat, turskog porekla, mali ne nosi njegovo prezime vec prezime svoje majke inace bi to drugacije zvucilo. Radi se o vrlo umucnoj familiji...
Njegov otac a i mali Magdeski su preseklu, niti Fenerbahce niti Real madrid vec SAMO PARTIZAN... MALI NIKADA U ZIVOTU NIJE IGRAO U DRUGOM DRESU OSIM PARTIZANOVOG CRNO BELOG......Velike probleme je zbog toga imao njegov otac, tazeno mu je mito (mislim da se u pitanju bila 50.000 evra) od strane odredjenih ljudi KSM (je su bili stimulirani da ga ubede da ide u real ili fenerbace), medjutim otac je zapretio da ce dete uzeti ako treba srpsko drzavjanstvo samo da bi igralo za Partizan... Dobio je nekako papire, jer se ovi uplasili da ne bude izgubljen za reprezentaciju...
U klubu su bili odusevljeni kada je stigao... njegovim igrama i ponasanjem.
Medjutim sta se desava, u prolece 2013 kada Coki ulazi u kosarkaski savez sa njegovim ljudima, menjaju se propisi i vise ne moze u mladjim kategorijama da igraju strani drzavljani, sto je znacilo da on vise ne moze da igra takmicarske utakmice vec samo treninge...
U avgustu 2013 Real je to jedva doceka i pozvao ga u Madrid, Klub nije pravio problem, rastanak je bio prilicno emotivan...
Secam se kada smo pitali Duleta, to je bilo septembra 2013 sta se desilo sa Magdeskim Dule je rekao : "To ce biti veliki kosarkas, greh je da ga ometamo u njegovoj karijeri"... " a u prvi tim ne moze, premlad je, tu je Bogdan, Andric, Aranitovic..., svi stariji od njega po 2-3-4 godine"...

Sta se posle toga desavalo u ove dve godine neznam, znam da je odmah zaigrao sa 17 godina za drugi tim i posle toga prosledjen dal u Unikahi ili gde, neznam...

kako i da je ovog leta je resio da se vrati u svoj klub, da ispuni svoje snove...

Evidentno je da je stagnirao, evidentno je da igra sa strahom, u grcu, evidentno je da dobija sansu po 20-25- minuta na utakmici, mozda vise nego sto zasluzuje...

Sentimentalnosti nece biti sigurno, ali to je to...na njega je da pokaze da vredi ili da pokaze da je sjebao karijeru...
 
Последња измена:

kecman

Grobarčina
Учлањен(а)
23.01.2008
Порука
3.702
Reaction score
356
Петре, драго ми је да си се осврнуо на Магдевског. На основу три одгледане утакмице (две уживо)током ових припрема, могу да кажем да је Магдевски одмах постао мој љубимац. Баш бих волео да успе.
Од неких основних карактеристика, могу да истакнем да је физички изузетно спреман и одлично грађен за своје годиште и позицију. Игра јако добру одбрану, има брзе ноге. Што се тиче напада, добра контрола лопте, одличан преглед игре. Одмах се види да је изузетно интелигентан играч и кошаркашки писмен. Једини проблем је шут. Ово може да буде последица и превелике жеље да успе, као што ти кажеш стегнутости. Свакако је јако млад момак и време је пред њим да ово исправи колико је могуће. Надам се да у њему добијамо плеја за дужи период.
 
Последња измена:

born2shine

Fin neki dečko
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
2.875
Reaction score
211
Локација
:-)
Pričaju babe na pijaci :D da je još jedan naš bivši igrač
i repztativac od večeras na treninzima...
 

morpheus86

Početnik
Учлањен(а)
04.12.2010
Порука
192
Reaction score
63
Daj potpišite Danila, pa i ja da se obradujem nekom ovogodišnjem pojačanju. :D

Što se tiče Magdevskog, mali mi se dopao u ovim prijemnim mečevima. Jeste da dosta griješi, ali ima onu potrebnu lucidnost od koje se mnogi ovdje ježe. :) On i Vrabac su me skroz kupili i ako bude sreće biće od njih baš dobri igrači.

Bez obzira što smo u krš raspoloženju i što me srce boli zbog nekih poteza nove uprave idemo hrabro u nove pobjede. Izroniće stari :partizan_fan: za one što ga vole.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top