Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK PARTIZAN 2015-16.

Статус
Затворена за писање одговора.

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.237
Reaction score
2.795
Je li ko pratio Radnicki Basket u KLS? Vidim da su prvi, ali se nadam da necemo imati previse problema sa njima. Samo ne uci u utakmicu opusteno kao sto smo nekad znali.
 

STOOOLEEE

Grobarčina
Учлањен(а)
04.02.2014
Порука
2.021
Reaction score
3.217
Локација
GG 1978
Danas se Mega mucila 30 o vise minuta sa Konstantinom,juce Cedevita jedva dobila Kvarner..
Sve je u prilazu utakmici..

Odigrati jako od starta,dobiti ovo bez nervoze i svakako zgaziti limenke..
Srecno crno-beli momci..!!!
 

Belgija

Banned
Учлањен(а)
06.01.2015
Порука
406
Reaction score
58
Dajte neki dobar strim.

Napred, Crno-beli!!!
 

Sale SK

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
2.501
Reaction score
646
Локација
Skopje,Republique de Macedoine
oVO SAMO MI MOZEMO DA URADIMO.sTA JE HTEON mURIC NA +5 NIKAD MI NECE BITI JASNO.Sramota od coveka.Do kraja na klupi.Sramota.
Imali SMO KUP U RUKAMA smo ga imali.....
 

Tolle

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2014
Порука
823
Reaction score
2.825
Steta.....

Da se ne lazemo, da nam je neko juce tokom dana ponudio ovakav ishod kupa, vecina bi prihvatila.

Ako nista drugo, Miloje je ovo zasluzio.Jbt koja razlika u spektaklu i atmosferi kada nema onog drzavnog nus-produkta.Danas je pre svega pobedila kosarka a nama ce se ovo vratiti, ako ne na sledecoj ( :pickaciganska ) onda na onoj tamo utakmici.

Idemo dalje :partizan_fan:
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Nasim glupostima smo izgubili. Jebale nas trojke vise. Oni izasli iz bonusa odavno a mi to da ne iskoristimo uopste nekim ulazima... Znao sam da nas trojka nece sluziti dobro bas ceo mec. Steta. Steta jer smo mogli da osvojimo nesto a ovako cekacemo jos.

Ipak cestitke Dziletu i igracima na borbi i zalaganju.

EDIT: Prebacite moj post u pravu temu, greskom sam ovde pisao..
 

zimski

Grobar
Учлањен(а)
01.02.2014
Порука
567
Reaction score
2.169
Zabole me kurac da pljujem bilo koga(Miloja, Milutinovica, Edu itd...), od tima za ispadanje iz ABA , dosli smo do toga da skinemo kurvi jedan pehar i da se borimo sa dosta jakom ekipom Mege , pa nisu dzabe otisli na F4. Imamo trenercinu na klupi, uz par pojacanje , bice ovo 10x bolje dogodine. :D:
 

globus

Grobar
Учлањен(а)
12.04.2009
Порука
760
Reaction score
31
Jbga na +5trojka nam iscuri iz obruca i tu je bio kraj, nakon toga serija 9-0za megu i cao zdravo.a tih zadnjih minuta pala koncentracija,preuzimali bez potrebe.
Igrali smo dobro al nas pokopali crnci na kraju,jbga...
teraj dalje, ko je tuzan nek se sjeti na sta je ovaj tim licio pre dzileta a na sta lici sada!
 

Grob

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
1.530
Reaction score
4.135
Локација
Ljubljana
Moramo biti zadovoljni kupom, izbacili zvezdu, igrali finale.... Ejj, pa mi smo pre par nedelja bili u zoni ispadanja iz ABA lige. Biće to sve OK :napred Partizan
 

nimante

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2010
Порука
2.337
Reaction score
3.302
Локација
Istok O
Jebeš mi sve, neverovatni ste. Jebo vas kup. Da nije došao Džikić, onaj lažni FMP bi nas izbacio, pravi ne bismo ni videli u polufinalu, a o finalu da ne govorim. Bravo Miloje, bravo fluorescentni igrači, čestitke od Grobara. A mi sad da odmorimo jednu utakmicu, pa onda u zagrevanje za KLS i pustimo Džileta da izmašta igrače za dž za sledeću sezonu.

Dobro pamtim sve...

EDIT: Mada sam i ja posle utakmice rekao - Jebi se, Miloje. :D
 

Tolle

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2014
Порука
823
Reaction score
2.825
Ne mogu da editujem prethodni post pa vas molim da ga prebacite u pravu temu, a ovaj da izbrisete.Izvinjavam se.
 

Silja

Grobar
Учлањен(а)
11.05.2008
Порука
500
Reaction score
73
Локација
Sabac
Sta se sve po ovom forumu pise, da covek ne poveruje.

Pola vas s ponosom istice ono NISMO ISTI, a u stvari bas vi takvi jeste.

Milojevic je govno sto nas je dobio, zasluzeno, Vujosevic i Danilovic kradu pare, Kecman trazi pare, ostacemo bez legendi ako se ovako nastavi.

I na svaki zahtev za neki dokaz, pricu, bilo sta, sto bi malo pojasnilo te "istine" ljudi dodju i napisu "necu sad da pisem, cuce se za neko vreme". "Ne bih sad o tome, upuceni znaju", "Nije ni vreme ni mesto, izacice vec neko u javnost sa tom pricom".

Koliko godina vi imate? Uglavnom ste stariji od mene, 2,3 puta i ponasate se kao deca neka. Ako imas pricu, ako znas nesto, uzmi napisi, a ne bacicu pricu, neka se napale, pa cu onda da izbegavam nastavak. KAd si mudonja da napises sve to sto niko ne zna, hajde potkrepi dokazima.

Nismo isti, mozda ste i gori.
 

Mare grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
1.880
Reaction score
624
Локација
Na slepom koloseku
Forum trpi sve.

Sta o Milojevicu misli redovna publika u Pioniru moglo se videti na utakmici fondacije" Grobari za nas",gde je po ovacijama bio u top 5 od onolikog broja legendi.

Skandirali su neki klinci i Djordjevicu protiv Barse" picko celava",pa su dobili preko picke i zauvek zapamtili tu utakmicu.

Po nekom mom skromnom shvatanju,jedan od bitnijih argumenata koji nam ide u prilog u prici nismo isti,je da ne pljujemo po bivsim igracima,osim ako kao u fudbalu pojedinci zarad sitnog cara rade direktno na stetu kluba,sto je najgore rovareci unutar samog kluba.

Citaj Albert Nagy,Ivica Iliev.....dodati po zelji.

A ako treba da se reaktiviraju podele i svadje na forumu,onda je pravi trenutak da se uvedu u igru abolirani clanovi sa svojim stavovima koje menjaju preko noci,kao i prica o kolicini novca koju su Dule i PSD ukrali od KKP-a.....dodati po zelji.....
 

srna

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.529
Reaction score
2.622
Локација
Skopje
Meni je glupo ali stvarno glupo ovo pro et kontra Milojevic.Ovo je forum Partizana,Milojevic vise nije (u)Partizan i zaboleme me kurac(izvinjavam se damama) sto je uzeo kup.Ima ovde jedna tema bivsi igraci Partizana pa tamo cestitajte titulu u kupu.Ili na megaleks.net.I ne verujem da Dejan Milojevic voli Partizan vise od mene.
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.982
Reaction score
25.987
Локација
ante portas
Dzile je košarkaški doktor.
Čovek je podstakao da ovaj tim pokaže sve najbolje. E to je uloga trenera.
Šteta što od početka sezone nije bio na mestu na kojem je trebalo da bude.
Ovo je ono zbog čega se Partizan voli.
Trofeji nisu bitni, već ideja Partizana, ono kad Partizan liči na sebe.
To je to.
 

espinosa

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2007
Порука
1.697
Reaction score
1.407
Velike čestitke momcima i Džiletu na košarci u Nišu!
Ništa vam ne zameram, naprotiv, jako sam ponosan !
 

Dimitry

Grobarčina
Учлањен(а)
26.09.2010
Порука
2.049
Reaction score
177
Локација
Владивосток
Дарел Вилијамс ми постаје јако занимљив играч. Бори се као лав, има га свуда и без пардона је и респекта.
Мада у појединим тренуцима нисам сигуран да је он уопште кошаркаш.
У недељу сам га први пут видео да је дао кош. :D
Не зна да води лопту, зицери су му специјалност, али зато зна у борби за лопту да скочи противнику на главу. :D
Има ту потенцијала за звер.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top