Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK PARTIZAN 2015-16.

Статус
Затворена за писање одговора.

ђедВук

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
3.593
Reaction score
13.580
Локација
Yaoundé
Iako još uvek ništa nije jasno, Mozzart je preneo pisanje italijanske Gazete delo sport prema kojem će i nama i komšinici biti ponuđeni trogodišnji ugovori, ali za Evrokup!? Sve je to, naravno, još uvek u domenu nagađanja, ali ako se to obistini voleo bih da vidim Čovićevu i još nečije face :D

@igor-1

Hvala na pojašnjenju, nema mogućnost slanja pp, pa odgovaram na ovaj način.
 

kragujevcanin

Grobar
Учлањен(а)
11.02.2007
Порука
286
Reaction score
586
Naravno da treba polako, i nikako ne treba mi prvi nešto da se zalećemo.

Samo mogu da vidim srećne face đubradi kada se mi odlučimo za FIBA, i kada skontaju da smo im se bukvalno sklonili sa puta
 

publicenemy

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.329
Reaction score
2.766
Cedevitu smo pobedili da bi ona u polufinalnoj seriji imala vise meceva u gostima,jer svima je poznato da Cedevita igra bolje u gostima.

Šta bismo im tek uradili u Zagrebu onda... :šal

Nego, navijam da sačekamo sa odlukom i bar jednom budemo pametni u biranju strane. Mada mi se čini da će FIBA opet ispušiti, iako to nama ne obećava baš neku svetlu budućnost.
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Nacionalni savezi ce stati uz FIBA da se operu pred njima, a klubovi ce uz ULEB jer on okuplja sve sto valja u Evropi trenutno. U slucaju da FIBA odluci da preduzme sankcije, moze naredit savezima da suspenduju klubove iz nacionalnih takmicenja. Sto nasim kubovima nebi bilo svejedno ali bi bilo podnosljivo jer igraju ABA Ligu koja odlucuje o plasmanu u takmicenja, a ne nacionalna takmicenja. Sve u svemu kad se pogleda jedino bi Mega Seks mogla da profitira najvise na ovim prostorima ako eskalira sukob FIBE i ULEBA do mjere kad se djele sankcije. O iskljucenju reprezentacija sa takmicenja nema nista jer FIBA time gubi smisao u potpunosti. Bez evropskih ekipa na takmicenjima ona skroz su besmislena iz svakog ugla, nema atrakcije, nema medijskih prava, nema profita.

Nemamo mi bolji tretman od FIBE u odnosu na ULEB, svjetskoj kuci kosarke gori pod nogoma spasava sta se spasiti moze inace da je situacija kontra sutnuli bi nas kao praznu konzervu na putu. Bitan je interes, sta mozemo ponuditi da bi bili u drustvu najboljih. Trenutno sigurno mozemo dati punu halu i to je sve.

Ono sto mi je najinteresantnije, sto sam procitao ovih dana je to da se romima nudi licenca za ULEB Evrokup, to mi nije jasno. Zar nisu samim f4 ABA Lige osigurali to, potajno se nadam da se krcka nesto.
 

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.913
Reaction score
4.236
ja mislim da fiba nesto moze da bi vec uradila, a ne da gleda kako djordi potpisuje ugovore na 10 godina sa fenerom, barsom, makabijem, realom, pao...

poceli su da me nerviraju jos vise od uleba, a to stvarno nije bilo lako postici
 

STOOOLEEE

Grobarčina
Учлањен(а)
04.02.2014
Порука
2.021
Reaction score
3.217
Локација
GG 1978
Uraditi sve kontra od mutant kluba i od Cokija..

Jer u ovoj konstalaciji snaga , kada drže savez i Djilasa u šaci mi samo možemo da budemo rog u vreći koji će sebe ubosti..

Karte će se još mešati izmedju fiba i uleb-a ali španskom ciganu ništa ne verujem..
 

Špaca

Grobar
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
260
Reaction score
1.042
Mislim da FIBA definitivno gubi ovaj rat, s obzirom da je i Evropska komisija kao nadležni organ EU prihvatila Đorđijevu žalbu.
Iako sam iz čisto sportskih razloga na strani FIBE, mislim da je za nas najracionalnije da se prilklonimo ULEB-u, naravno ako nam ponude licencu. Moramo sačekati bukvalno zadnji minut i onda prelomiti. Samo se plašim da će nas stiskati prve da se odlučimo ako bude još nekih klackalica.
 

Špaca

Grobar
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
260
Reaction score
1.042
Vilson, ipak, rekorder Partizana?​
http://www.b92.net/sport/kosarka/vesti.php?yyyy=2016&mm=03&dd=14&nav_id=1107540

Plejmejker Džamar Vilson ipak je oborio rekord Partizana po broju postignutih poena na jednoj utakmici ABA lige. Iako je prema statistici s meča protiv Union Olimpije postigao 41 poen, nakon pregledanja snimka i zvanične ekspertize utakmice utvrđeno je da je Vilson imao 42 poena.

Šta ovo znači? Pripisan jedan njegov koš nekom drugom? Loše računani poeni, pa je KKP dao jedan više, što znači da nisu ni trebali da se igraju produžeci? I zašto je uopšte rađena zvanična ekspertiza?
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.741
Reaction score
12.816
Локација
Nedodjija
Sa ponovim...

NE ZNAM KAKO ĆE SE FIBA PONAŠATI PREMA PARTIZANU, ALI ZNAM KAKO SE ULEB PONAŠAO!

Skim da igramo FIBA LS?

Razmislja li se koje ce se takmicenje igrati budu li se savezi i klubovi opredelili za Fiba?!? Bez Aba lige tesko da mozemo nesto vise da uradimo, igrati ovu smejuriju od domaceg prvenstva, ne hvala.

Treba oberucki prihvatiti poziv za EK, odrzati Aba ligu kako znamo i umemo i za godinu dve ponovni napad na EL!
 

ARMY

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2008
Порука
3.084
Reaction score
405
Локација
Sa Covicevim panterima u Stjepana Supanca
@Spejs Nigrutin
A s kim da igramo Evrokup?Djordi nema timova za EK i sad ide i skuplja po ulici timove,sad se nas setio toliko je dobar.

Sto se Evroligine zalbe tice,klasicna prazna prica,nijedan klub nije uz FIBA zbog ucene od strane FIBA.
Jasno je da ovaj cirkuzantski projekat Djordija cigana radi u interesu par bogatih klubova i da nema veze sa rezultatima na terenu.I zato FIBA i ima podrsku.

Cujte molim vas,dele se licence sad i za Evrokup,a sta ce ostali?!Znaci cak ni Evrokup kod Bertomeu nije sigurna prica,jer na isteku licence od 3 godine moze da nas izroka i da nekom Prokomu.....

Partizan ce katastrofalno proci bude li usao u pricu gde igra samo novac,jer novca nemamo a da ne pricam da ce Coki jahati i na Jadranu bude li ABA otisla ka Evroligi.

Izvolite pa onda iznesite plan sta tad da radimo.To je kao prica ,,Evropa nema alternativu'' a mi zadnjih 15 godina propadosmo kao drzava iduci ka EU da ne bi bili siromasni van EU....
 

kragujevcanin

Grobar
Учлањен(а)
11.02.2007
Порука
286
Reaction score
586
@ARMY a koga to ima FIBA trenutno osim aktuelnog šampiona Kosova?

Jedno su lične želje. I ja bih voleo da je situacija takva da odjebemo ULEB, ali na žalost nije.

Đilas i Čović jedva čekaju da se stavimo na stranu gubitnika, kako bi nas zatvorili da igramo sa Tamišem, OKK Beogradom i Zdravljem iz Leskovca
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Vilson, ipak, rekorder Partizana?​
http://www.b92.net/sport/kosarka/vesti.php?yyyy=2016&mm=03&dd=14&nav_id=1107540



Šta ovo znači? Pripisan jedan njegov koš nekom drugom? Loše računani poeni, pa je KKP dao jedan više, što znači da nisu ni trebali da se igraju produžeci? I zašto je uopšte rađena zvanična ekspertiza?



Partizan kao prvo sezonu 2003/04. nije ni igrao ABA ligu!
Ta utakmica sa Cibonom je igrana u Evroligi. I House je tada dao 39 poena.
 

Dimitry

Grobarčina
Учлањен(а)
26.09.2010
Порука
2.049
Reaction score
177
Локација
Владивосток
Mislim da FIBA definitivno gubi ovaj rat,
Не може се рећи да ФИБА "губи рат" када она практично ни нема шта да изгуби.
ФИБА тренутно нема никакву лигу на простору Европе, шта год ишчепркају биће им добро.
Ја лично не волим цепкање такмичења на два дела, то је малоумна ствар која никад не изађе на добро. (видели смо шта се десило са шахом и боксом после цепкања савеза, спали су на ниво спрдње)
Али Ђорди је извадио киту и пошео да шиљи на нама. АБА лига је од 3 сигурна представника спала на МОЖДА једнога. Верујте ми, чим Ђорди оснажи избациће нам и то једно место.


Сад нам нуде ЛИЦЕНЦУ за еврокуп. :buhaha Ево упишаћу се од муке.
То значи да ће нас за 3 године можда ишутирати и из Еврокупа. :buhaha


Читам списак екипа позваних за Еврокуп и стварно не знам чиме се неки људи одушевљавају.
Бамберговани, планета Нептунас, Казани... Европска трећа лига и инстант тимови са америчким отпацима који не могу да присмрде ни за Евролигу а камоли НБА.
 

ZliGli

Grobarčina
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
1.361
Reaction score
6.476
Локација
Novi Sad
pozdrav svima od i tastaturom novog clana foruma, iako sam tu sa vama vec 4 godine a u Pioniru od ihahaj ..


da ne duzim... jug je tamo gde su grobari...
 

Dominus et dues

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.389
Reaction score
168
Локација
"kod proganog forumaša"
Okreni, obrni dupe ti pozadi. Ako uzmes - kajaćeš se, ako ne uzmeš - kajaćeš se.
Takva je situacija.

Mišljenja sam da treba da gledamo i samo i isključuivo NAŠ interes, i naše dupe, jer kada god smo posmatrali "širu sliku" "dobrobit srpske košarke" mi ga najebali.
Ionako smo jebena strana, pa daj da budemo jebeni pod neki našim uslovima, ako smo se zajebali u odabiru da to bude što zbog nas, jer smo mislili da nama paše, a da pristanemo na nešto zbog svačijeg dobra

Aut Partizan, aut nihil - Ili Partizan ili ništa
da malo promenim jednu latinsku izreku.

I već kad sam kod latinskih izreka, "Divitiarum et formae gloria fluxa est - Krhka je slava bogatstva i zlata", zato će njima doći kraj, a mi mi imamo "Sapiens homo omnia sea secum portat - Osim znanja ništa nam nije potrebno" .
I to dokazuju oni koji su potekli od nas, jer nas dobijaju u finalu kupa,jer nas tuku 20 razlike, jer nas poštuju, jer nam se vraćaju, jer nas VOLE.

MI SMO PARTIZAN A KO I ŠTA SU ONI?!
 

gurtang

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
1.669
Reaction score
3.573
Локација
Niš
Šta ovo znači? Pripisan jedan njegov koš nekom drugom? Loše računani poeni, pa je KKP dao jedan više, što znači da nisu ni trebali da se igraju produžeci? I zašto je uopšte rađena zvanična ekspertiza?

Jounsu je upisan jedan vise. Ili su bar tako komentatori komentarisali jos tokom meča koliko se sećam.
Plus što se tiče produžetaka ne mora ne mora da znači da je greška nastala u regularnom delu.
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Vi kako hoćete, ali ja ovim govnima iz ULEB ne verujem apsolutno ništa!

Partizan mora mudro da ćuti i posmatra situaciju, a nikako da pokušava da prednjači. Možda imamo ime, ali nemamo ništa drugo... pogotovo para!

Sačekajmo da vidimo šta će drugi klubovi da izaberu, pa onda ako moramo u jebeni ULEB, ajde, ali ako u FIBA ima dobrih klubova onda poslati Đordija, Čokija i onoga sa crvenom kosom u tri pizde materine.
 

Dominus et dues

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.389
Reaction score
168
Локација
"kod proganog forumaša"
Mene samo plaši ovo

Mi izaberemo , i posle bude prc.

FIBA je "malko" bila neozbiljna. Ko zna možda bude u godinama ispred nas efektivnija i efikasnija,

eeee da smo tada otišli drugom stranom...........
 

IzrazitiFavorit

Grobarčina
Учлањен(а)
12.03.2007
Порука
1.567
Reaction score
3.371
Sesti sa Djordijem mu dodje kao blaza varijanta rucavanja sa cokijem. ista su to govna, gleda te u oci, laze- ne trepce i drzi noz ispod stola, za svaki slucaj, jer zna da je nemocna gnjida, koja samo govnarijama moze dobiti.

Nas interes je normalno SAMO PARTIZAN, ali treba biti obazriv na mogucnost da nam fasisticka osovina pickousti psihopata- corava krimi pudlica- ridji peder sjebe odabir jos na domacem terenu, jer prolaz za EL je ABA, a tamo vodi KLS, a u FIBU bi vodila samo KSL. Ako je ikako moguce napraviti taj izbor sto kasnije, po zavrsetku regularnog dela KLS-a, to bi bilo idealno.

Kad smo vec kod razgledanja svih mogucnosti- druga stvar meni nije jasna: dali se u tim nakaradno sklopljenim pravilima za ovogodisnju ligu zna KAKO se dolazi do treceg mesta koje vodi u ABA? OK, plej of, pobednici u finalu, a porazeni igraju za trece mesto? Ili bolji od porazenih u regularnom delu (bodovi, kos razlika) je treci? Ili jebeno bolje plasiraniod njih u ABA- ligi (kad vec to predstavlja kriterijum odlucivanja domacinstva, sto ne bi tim pametnim glavama palo i to na pamet)?
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top