Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2017/18

Статус
Затворена за писање одговора.

H.U.D.

Grobarčina
Учлањен(а)
05.06.2012
Порука
1.799
Reaction score
2.572
Локација
CyberSpace
"Nek' ne igra ko se lomi,
Kom' ne kuca srce čelično..." :whistling:
⇡ ovo nije namenjeno igračima :icon-rolleyes:
nemam šta da zamerim igračima.. kah, kah, zagrc :picka-ciganska:

trebalo je "preseći" onog Rochesti-ja na početku kad je krenuo u seriju, naravno ne povredom ali čvrstim faulom ( bravo Đoko, konačno neki znak života od tebe - 'ajd sad da radimo na pameti:sneaky:), njih je baš išao šut..
ovo kukumavčenje cigana oko njegove povrede je klasika, nije mu ništa i trčaće k'o zec sutra, videćete..
pa nije mu neko skoro iskopao oko, ili iščupao ruku iz ramena, ili tako nešto.. :icon-evil::thumbsdown:

bilo bi ovo teško i sa svim igračima zdravim a ne sa dva iz prve petorke van stroja
sutra borba pa šta bude
:napred-partizan:
 

IzrazitiFavorit

Grobarčina
Учлањен(а)
12.03.2007
Порука
1.567
Reaction score
3.371
Oko navijaca, nismo mi nista odlucili, vec oni u prvoj, kao sto se i ocekivalo.
Njih nece biti, jer jbt, oni ne idu ni na svoje utakmice kod kuce, sta bi se koji q cimali pa sad. Osim ono, Mordor, lozhana, ciganski mozak... mada i ta lozhana je nestala sa gubitkom EL, tek ce ih dogodine biti po 200 u hali.

Elem... mi... jadni mi, ne znamo sta raximo. 'Bes mi sve ako ove cigane u ovakvoj fazi ne bi Muta sa onim i onakvim Radnickim razmontirao. Mi i ovakvi, nazalost tesko. Jos kad odigramo kao preko kurca, eto mora se, pise u kalendaru da je danas utakmica, pa ustadoh sa rucka i dodjoh da malo protrcim, nista od posla.

Ovo je realno, a sad da malo prestanem da serem i ne budem kao nasi igraci na prvoj utakmici.

Moramo ih nadskakati, zatvarati svoj reket jako na skoku u defanzivi, pobiti se, malo na energiju, malo na njihov los dan (opet ce biti pustanja za tri, al da ne pogadjaju toliko), pa u trecoj da se ljudski ispucamo i sa sutem za 3 oko 50 posto da se necemu nadamo. Inace kurac.

Ajmo bre!
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.926
Reaction score
26.723
Ja bi samo zamolio nadlezne u klubu, da ako je ikako moguce nasi igraci pred sutrasnju utakmicu ne budu dobrovoljni donatori krvi, posto sam ubedjen da su juce upravo to bili neposredno pre meca.
Ne umem drugacije i racionalno da objasnim onu malokrvnost igraca i trenera...
 

Saša Aleks

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
1.692
Reaction score
4.343
Локација
Brèko, BIH
Već 6 godina alek drakula pičkousti isisaje krv i državi i našem SD Partizan, tako da i nemaju mnogo toga da doniraju..
Ipak nadam se, ipak verujem.Borba do kraja!
 

Banovo Brdo

Grobar
Учлањен(а)
20.05.2018
Порука
200
Reaction score
146
Локација
sveprisutan
Loša vest.

Tužno ali tako je. ne postoji šansa da nam se Vanja i Si oporave za večeras...
 

Banovo Brdo

Grobar
Учлањен(а)
20.05.2018
Порука
200
Reaction score
146
Локација
sveprisutan
Sudije za večeras : belošević, Uroš Nikolić, treći je oberknežević ali je moguće da ga zamene sa nekim sličnim njemu.
 

Dzoni43

Grobar
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
876
Reaction score
2.713
Локација
Beograd
Kako bih voleo da ih razvalimo večeras pa šta bude u trećoj. Biće pun Pionir, a koliko sam shvatio :picka-ciganska: neće biti. Sreće nemamo, ali borbe mora biti.

BORBA BRE!
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.796
Reaction score
7.592
Локација
25-i maj
Nasi igraci se nisu bacili ni jednom za loptu, jednom je lopta bila izmedju jednog naseg i njihovog a njihov se bacio a nas gledao kako mu lopta odlazi, strasno razocaravajuca tekma. Najgore je sto sam imao non stop utisak da sa jakom odbranom i malo smisla u napadu mozemo da dobijemo. Nema Gavrilovica ne znam sto. Nadam se da ce pionir da bude kao nekad veceras i da dobijemo cigane.
 
  • Like
Reactions: Oki

gurtang

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
1.669
Reaction score
3.573
Локација
Niš
Kako to mislis ne znaš što? Gavrilović je jedine minute imao kod Mute gde je sa njegovom run&gun košarkom i mogao nešto da uradi. To je bio stil igre u kojem na primer Novica nije ličio ni na šta. Od kako je došao Čanak i igra se usporila Gavrilović postaje nesposoban. Nzm da li je dao 5 poena sve skupa od tada...
 

Mare grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
1.880
Reaction score
624
Локација
Na slepom koloseku
Uz Vanju i Sija bi bio ubedjen da ih dobijamo veceras.
Ovako su oni blagi favoriti, ali jos uvek verujem da mozemo da okrenemo ovu seriju u nasu korist.

Konstantan pritisak na loptu, skok i samo skok, uz pristojan procenat suta i vetar u ledja sa tribina bi trebali da donesu nesto dobro.

Ajde Partizane, mozes ti to!!!
 

Milos

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
1.327
Reaction score
2.969
Локација
Kragujevac
Kako to mislis ne znaš što? Gavrilović je jedine minute imao kod Mute gde je sa njegovom run&gun košarkom i mogao nešto da uradi. To je bio stil igre u kojem na primer Novica nije ličio ni na šta. Od kako je došao Čanak i igra se usporila Gavrilović postaje nesposoban. Nzm da li je dao 5 poena sve skupa od tada...

Apsolutno je netacno da je Gavrilovic run i gun tip igrac. On je borac i fajter, treba mu jace telo za 4-u to stoji , i ima dosta mana ,ali u ovom Partizanu takav cistokrvni grobar bi mi igrao uvek bar malo, pa ako uradi nesto korisno das minute ako ne , posaljes na klupu. Nije sakupio 5 poena zato sto ni na prijateljskim igrao nije 5min sve ukupno. Njega Canak ne vidi ni u ovakvom Partizanu u rotaciji on je trener ,ja to postujem i mogu samo ovde da pisem.


Iskreno danas bas malo sansi za nas, necu da mracim ali ona govna panterska jedino znaju u Pioniru da odigraju dobro kad im se dozvoli pocetnih nekoliko suteva za 3 ,mi idealni za njih trojke pustamo svakoj ekipi da sutiramo ko na basketu. Jedini koji nesto igra odbranu Si,danas nije tu, tako da ce nam i unutrasnja igra biti zeznuta. Daj Boze da se skupimo pa da odgledamo da je Cakar stegao odbranu i povezao je, da Andric da nekoliko trojki ,da Gagic ne izgubi vise od 5 lopti,da Salic nauci da trci, da Brajma dobije 20kg , ali bice to tesko dosta.
 

gurtang

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
1.669
Reaction score
3.573
Локација
Niš
Apsolutno je netacno da je Gavrilovic run i gun tip igrac. On je borac i fajter, treba mu jace telo za 4-u to stoji , i ima dosta mana ,ali u ovom Partizanu takav cistokrvni grobar bi mi igrao uvek bar malo, pa ako uradi nesto korisno das minute ako ne , posaljes na klupu. Nije sakupio 5 poena zato sto ni na prijateljskim igrao nije 5min sve ukupno. Njega Canak ne vidi ni u ovakvom Partizanu u rotaciji on je trener ,ja to postujem i mogu samo ovde da pisem.

Ne kažem ja da je taj tip igrača, već da ga nismo videli u drugom okruženju, a ono malo što smo ga videli bilo je slabo. Čanak mu ni jednom nije dao šansu od kako je postao glavni trener. Isto je i s Tanaskovićem, što mi je veoma čudno. Dok je bio pomoćni puštao ga je, prošle godine na kupu mislim da mu je dosta igrao, pa ga je onda vodio sa sobom u Spartak ako se ne varam, i onda kad se vratio dečko skoro da nije dobio minute. Ali to je validna odluka trenera, pretpostavljam da ima nekih razloga zašto je to tako, iako se nama sviđa ili ne sviđa.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top