Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2017/18

Статус
Затворена за писање одговора.

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.449
Reaction score
12.078
Локација
Beograd
Steta sto nema mozga.Ima telo samo takvo da bude vrhunski centar al jbg dileja.Bas sam mislio da ce veceras pokidati kada je zakucao onu loptu al mozak ne da :D
 

PFC.TOMCAT

Upravnik Kinoteke
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
7.434
Reaction score
735
Локација
Niš
Ne ide košarka bez centara... Ne ide!
 

Woodchuck

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2009
Порука
2.477
Reaction score
647
Kad smo igrali bez centra nismo skok mogli da kontrolisemo i dosta poena iz druge smo primili, sudije su nas isekle seljackim kriterijumom u kojem su ovi sutnuli 17 bacanja u trecoj cetvrtini a da nisu iz bonusa izasli. Prvu i poslednju cetvrtinu da su kadu bacili na kos usao bi nekako. Kod nas kamara otvorenih suteva izasla.

E za to odrzavanje ritma i sluze pripreme, da se greske ne ponavljaju kad krene zapravo sezona. Bice ovo sasvim ok uz Milera i jos jednog :D
 

La Zic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.666
Reaction score
2.844
Локација
Humska ulica
Stvar jasna.Bez centra ne moze da se igra kosarka.Jedina smo ekipa na svetu koja nema centra na celoj planeti.Uzas.
Mali Stevanovic i Pecarski jedini koji su me obradovali ,ovo ostalo katastrofa.
Williams-Goss tezak promasaj,covek nema prodor,nema sut ,nema odbranu,onaj azilant iz Mornara ga pokidao.
Bice ovo teska sezona def. jbg
 

Aco-Berane

Banned
Учлањен(а)
19.04.2009
Порука
1.068
Reaction score
78
Sta nam je ovo Zoc poslao u liku ovog Gosa, kukavicje jaje :banghead
 

_Shone_

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.549
Reaction score
2.596
Локација
Tu..iza ugla...nema 200 metara
Andrija Stevanovic prijatno iznenadjenje za mene. Nisam pratio ranije ovog momka, ali ima potencijala u njemu. Pecarski uzalud je trositi reci o njemu jer je vrhunski potencijal. Vilijams-Gosu treba dati vremena proradice on. Uz Vanju i Mihajla bice od ovoga nesto ove sezone.
 

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.449
Reaction score
12.078
Локација
Beograd
Uz Milera ce biti bolje ali tog jos jednog necete docekati.od centara to nam je sto nam je.
 

system

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2008
Порука
3.305
Reaction score
15.381
Локација
U pizdi materini
Ovo bez centra ne ide ali kada vidim ko su nam trenutno centri nije mi dobro, ne znam samo cija je ideja muceni Obrad mislim da je on dosao pre Mute ?
 

njacke

Grobarčina
Учлањен(а)
21.10.2009
Порука
2.174
Reaction score
2.384
Boze dragi, sta sam skrivio da u istom danu moram da gledam i #51 i #14... Uneli su u Partizan sve ono sto vec decenijama krasi onu kreaturu od kluba iz komsiluka.
 

lukaimasa

Grobarčina
Учлањен(а)
29.01.2010
Порука
1.391
Reaction score
2.437
Локација
Novi Beograd
Kakav seljački basket, sunce ti poljubim.

Čakarević kao da je pobegao iz Drajzerove.
Obrad sa Grmečke koride.
Igrač na poziciji crnca kao muva bez glave.
Novici ne može papir ispod noge da se izvuče kada skoči.
Sudije pišaju po kilavom klubu.

Borba od 8.-10. mesta.

Ali i dalje verujem...
 

Filip998

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
419
Reaction score
503
Ajde strucnjaci sad pljujte. Ekipa na okupu 20 dana, jedinog centra nam isterali zbog 2 "nesportske", trener dosao pre 2 dana, po prvi put video sve igrace, ali ipak ajde da ispljujemo sve igrace.
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.009
ne pljujemo sve, nemoj da si nepravedan
 

rus

Grobarčina
Учлањен(а)
22.11.2007
Порука
1.413
Reaction score
4.485
Realno rano je bilo sta komentarisati... aj da vidimo sta ce biti u narednom periodu ali sve kritike su na mestu...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top