Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2018/19

Статус
Затворена за писање одговора.

gurtang

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
1.669
Reaction score
3.573
Локација
Niš
Ništa ne vredi pun Pionir dok se navija u više frontova. Dok jedni zvižde a drugi pevaju.
Mi zato i dobijamo u gostima, jer onaj stari domaći teren trenutno nemamo.
U nekim momentima bolji efekat su pravili naših 100-200 tamo, nego ovde pun Pionir koji nije složan.
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
I ja sam pomislio to.
Mogli smo i u Litvaniji da dobijemo. Dobili smo 2 odlične francuske ekipe u gostima, a zna se da smo i u onim dobrim vremenima za vreme Duleta bili penal svakom domaćinu. Napredak je upadljivo vidljiv. Sledeće godine realna je titula.

Po meni, Budućnost favorit za Aba.
 

Aleksa

Grobar
Учлањен(а)
28.03.2010
Порука
761
Reaction score
687
Локација
Nis
Moze da dovede Clyburna, Wilbekina, ljulja... Ekipa koju vodi jasmin repesa ne moze da bude favorit protiv nas. Nije mogao ni kada smo imali mutu a kamoli trinkija i niko nema sanse da me ubedi u suprotno.
 

kovac

Grobar
Учлањен(а)
22.05.2008
Порука
418
Reaction score
524
Moze da dovede Clyburna, Wilbekina, ljulja... Ekipa koju vodi jasmin repesa ne moze da bude favorit protiv nas. Nije mogao ni kada smo imali mutu a kamoli trinkija i niko nema sanse da me ubedi u suprotno.

Repeša nas je dobio sa Cedevitom 2014 u dobro poznatom polufinalu u Areni. A tada smo imali Duleta, Bogdana, Lovernja, Vestermana i ostale.
 

MMM2909

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2010
Порука
1.813
Reaction score
6.269
Jos pogotovo po onome sto sam cuo domaci igraci u Buducnosti nisu imali preterano lepe reci da kazu za Dzikica, i cak su ga neki otvoreno ignorisali, tako da nije ni cudo sto su krenuli bolje da igraju pod Repesom
 

Sony PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2008
Порука
4.500
Reaction score
1.234
Локација
Tamo visoko, za brda ona...
Ma ko zna sta se desavalo to izmedju Dzileta i igraca. Prethodna sezona im je bila idilicna, medjusobni odnos harmonican.
Skoro svi domaci igraci su im ostali.
 

MMM2909

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2010
Порука
1.813
Reaction score
6.269
Da, sasvim moguce, ali se osilio, doveo skupe strance i proradio mu ego, a poznato je da ga ima
 

Aleksa

Grobar
Учлањен(а)
28.03.2010
Порука
761
Reaction score
687
Локација
Nis
Mozda sam preterao. Ali repesin stil igre mi nikada nije mirisao. Mislim da ce trinki to moci da spremi i bice mu zadovoljstvi da igra protiv takvog tima. Ne bih taj neuspeh pripisao repesi, ili nekom od nasih, po zakonima prirode sve ima kraj i pocetak. Mozda smo nekada mogli da izgubimo od gore ekipe i da velicako nekoga ko je bio deo toga. Svakako, repesa inace, trener kao trener - nula za mene bio i ostace.
 

alboy75

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.128
Reaction score
2.584
Локација
svuda gde je PARTIZAN
aj da ne preterujemo, 0 nije svakako ali nije ni nesto wow, sredina neka, donji dom mozda...
dzikicu se vec desavalo da gubi svlacionicu, bilo je i kod nas, mislim da je bilo i na klupi makedonije, evo i sad u podgorici... a kad pukne hemija u timu, tesko je kvalitet preneti na teren, skoro uvek takve ekipe odigraju i prodju losije nego sto objektivno igracki vrede...
ova buducnost ima individualni kvalitet, za nase uslove poprilican, ali kad je za nas realnost bila neka prava mera?
jako i maksimalno sa svima, pa dokle stignemo
 

ZliGli

Grobarčina
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
1.361
Reaction score
6.476
Локација
Novi Sad
Zna li neko prirodu povrede Zagorca, promaklo mi je... ?
 

alboy75

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.128
Reaction score
2.584
Локација
svuda gde je PARTIZAN
pa javili su nagnjecenje kolena, ma sta to znacilo...
prognoza je bila propusta zadar i monako, a da bi trebalo da se vrati za megu, videcemo...
inace poprilicno zabrinjava ta njegova sklonost povredama, malo malo pa ga nesto izbaci iz koloseka :(
bas steta ako se to nastavi
 

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.758
Reaction score
19.336
Локација
Nickname
Kontuzija može svakome da se desi.
Verovatno je pri padu direktno udario kolenom o parket. Zagor baš nema sreće...
 

gurtang

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
1.669
Reaction score
3.573
Локација
Niš
Nek bude on pravi za Albu.
Dotle bi trebali da možemo da se izborimo i bez njega...
 

publicenemy

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.329
Reaction score
2.766
Posle poraza nismo ni za po, posle pobede osvajamo ek, a sledece i el. Dobro je dok to govore razliciti ljudi. Ajmo jednu po jednu.
 
  • Like
Reactions: BiP

gurtang

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
1.669
Reaction score
3.573
Локација
Niš
Pa ovakvu Megu ako ne možemo da dobijemo, nemamo sta da tražimo ovde.
A ja se nadam da cemo i Rytas kod kuće. Mada to neće biti lako
 

SMK

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
999
Reaction score
3.694
Локација
Kontuzija može svakome da se desi.
Verovatno je pri padu direktno udario kolenom o parket. Zagor baš nema sreće...

Igrom slucaja, istu povredu sam doziveo 18. decembra. Iako se i sam aktivno bavim sportom, povreda mi se desila tako sto sam skliznuo na led i pao direkt celom tezinom na koleno, tj. udario casicom levog kolena o trotoar (led). :confused-smiley-013:

Poprilicno nesrecno, i evo i danas osetim bol kad malo cuknem prstom koleno, iako ga aktivno lecim, tako da nije sala i treba vremena da se zaleci.

U mom slucaju, imam srece sto nije doslo do loma casice, sto bi napravilo pravi dar mar, penzija odmah.
 

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.758
Reaction score
19.336
Локација
Nickname
Svakodnevno ljudi dolaze u bolnicu zbog pada na led, i dosta puta se dočekaju na koleno. Imao si dosta sreće, nešto među najgadnijim lomovima je fraktura čašice.
I ja sam jesenas prignječio koleno kad mi se kamen otisnuo na nogu.
I dalje ne mogu dugo da držim savijeno koleno u autu.
 
  • Like
Reactions: SMK

GrobarPFC

DeFaktoUmjetnik
Уредник
Учлањен(а)
06.05.2007
Порука
4.777
Reaction score
1.168
Локација
Iran
U jebote postacemo rehabilitacioni centar ovdje na forumu... Gazimo sve do kraja nema stajanja sad!!!!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top