Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2018/19

Статус
Затворена за писање одговора.

Tomic11

Terroristen
Учлањен(а)
03.04.2016
Порука
5.300
Reaction score
11.905
Локација
Tu, odmah iza tebe
Meni je za tu povredu trebalo tri meseca da se izleci, doduse meni se nije vracalo na posao a doktor francuz koji voli rakiju :D

U moju odbranu zena se porodila bila dva dana posle moje povrede, pa sam i ja otisao na trudnicko :D
 

Deki

Grobarčina
Учлањен(а)
16.09.2007
Порука
1.543
Reaction score
3.822
Локација
Beograd
Nama je trenutno lakse da sa 4. mesta igramo sa ciganima nego sa 3. da idemo na Cedevitu. Mora se razmisljati u tom smeru.

Danas dobiti i onda pustiti Buducnost ukoliko dobijemo Cibonu.
 

Kentucky

Grobar
Учлањен(а)
22.05.2018
Порука
233
Reaction score
1.379
Локација
Western filmova
Atiću, Miškoviću.... Duvajte ga! Duvaj ga Mego po 100x Sudije opet jedu govna. Ali džaba im. Šta se dešava sa Novicom? Ko zna koja po redu da ne ulazi u igru.
 

Tomic11

Terroristen
Учлањен(а)
03.04.2016
Порука
5.300
Reaction score
11.905
Локација
Tu, odmah iza tebe
Koji ciganluk u Megi...

Od kako je Trinki trener ja se uopste ne nerviram, znam da cemo pobediti na kraju, pa cak i kad pridju na -1 :)
 

kovac

Grobar
Учлањен(а)
22.05.2008
Порука
418
Reaction score
524
Ali Nikolić doktorski odigrao večeras.

A sad Ritas!
 
  • Like
Reactions: Pop

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.081
Reaction score
15.770
Локација
Храм фудбала
Прије свега поздрав за све невјерне Томе који су од сваког пораза правили катастрофу, који су рачунали колико још смијемо изгубити, који су рачунали како ће јебена мега фризура бити испред нас.
А сад о мечу, дјелује ми да смо играли са пола снаге и да смо подизали и спуштали ритам када смо ми то хтјели. Мега се овдје ништа питала није.
Велико браво за Алексеја Николића, прошли пут сам пропустио да споменем, али у задњих пар утакмица најсигурнији сам кад је он на шуту. Шта се догодило са њим немам појма, али наклон до пода.
Иако сам размишљао да не треба да "бирамо" цигане сада увјерен да су нам најлакши пут до финала. И са Будућности и са Цедевитом велике проблеме би имали са њиховим "црнцима" који погађају кад желе и како желе. Са циганима се можемо потући, па да видимо гдје је ко. А не треба никад заборавити да они врло добро знају ко смо и шта смо ми, и да увијек гаће додатно дрхте без обзира у каквој смо ситуацији, а тренутно смо у врло добро.
Браво Тринки препородио си нас!
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.008
Odlicna organizacija napada i realizacija. Samo bih voleo da vidim statistiku Partizanovog defanzivnog skoka, u toj sekciji veceras blagi uzas. Sta su nam lopti pokupili u napadu mila majko, to je zabrinjavajuce.
 

zeko lopove

Grobar
Учлањен(а)
11.10.2006
Порука
485
Reaction score
732
Локација
Kitchener, Kanada
Lagana pobeda. Sve smo konstantni. Ima crnih minuta ali sve su kraći a periodi rapsodija sve duži.
Sudije mi nisu jasne. Imali su neke wtf odluke.
Da ne bude sve idili no pobrinuo se vanja marinković sa svojim kompleksom pionira. Za celu utakmicu jedan koristan potez. Bas me zanima koji mu je + -? Bandza u zadnjoj dobio pomračenje uma, kao da je uzeo malo na tajmautu. Ali i takav je 5 puta korisnije od Vanjice patuljaka.
Raduje i što stefan janković pokazuje znake boljeg razumevanja igre i svoje uloge.
Ali - partija sezone! Bravo!
 

MMM2909

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2010
Порука
1.813
Reaction score
6.269
dobra pobeda ali iskreno mrzim ovakvu kosarku sa ovoliko poena. Draze mi je 60-55 nego 100 koseva , jbg posledica odrastanja pod Duletom. Znam da je ovaj mali Miskovic cigan ali bih voleo da ga vidim u Partizanu, mali je vec strasan igrac
 

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.758
Reaction score
19.335
Локација
Nickname
Dobro je kad i posle ovakvih partija pobeđujemo.
Fmp2, Mornar, sada Mega.
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.913
Reaction score
21.622
Sampionska igra, mucis se i na kraju rutinski prelomis :D
Ali Nikolic :respect:respect
 

Zaki

Grobar
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
479
Reaction score
91
A zasto je ovo bila losa partija?
Sasvim pristojno, setite se početka sezone kad nismo mogli bez Zagora utakmicu dobiti, a sad...?
Svaka cast Trinki, rudarski posao radis!
 

ZliGli

Grobarčina
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
1.361
Reaction score
6.467
Локација
Novi Sad
Da li "nije bilo" energije zbog naseg pola gasa ili iz nase ispraznjenosti pojma nemam ali na kraju ok sve iskontrolisano..

Vanji sat otkucava iako se Trinkieri bori za njega kao retko ko sto bi...

Danas dobila petorka Renfro, ALI, SY, Lendejl, JANKOVIC.

Mislim da je Bandza najrentabilniji igrac u ABA ligi tj da daje najvise u odnosu na to koliko je placen.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top