Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2018/19

Статус
Затворена за писање одговора.

MMM2909

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2010
Порука
1.813
Reaction score
6.269
Si vec konstantno prelazi 10+ poena, i pored njegove odbrane to je samo dodatak. Od kad je potpisao novi ugovor sjajno igra
 

Milos

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
1.327
Reaction score
2.969
Локација
Kragujevac
Dobro bre ljudi nisu ni oni masine, gostovali Zadru igrali tesku utakmicu i produzetke, nazad za Bg , sutra na avion pa u Monako da se bijes sa jednom fizicki prejakom ekipom, emotivno i fizicki iscrpljeni i da se sada nesto lome protiv Mege jos vise, a sve vreme se vidi da smo kvalitetniji. A i protiv ovih klinaca stvarno nije lako igrati sa njihovim presingom po celom terenu kao musice su dosadni.

Najjaci detalj mi je kad je onaj Atic uspeo da iznervira naseg Dzoka i ode na klupu, a Novica ga lupka po grudima, odobrava , drago mu sto je onako reagovao.

Idemo dalje, ceka nas sada bas neugodna ekipa Ritasa, koju ako krene sut svako moze zestoko da najebe.
 

zeko lopove

Grobar
Учлањен(а)
11.10.2006
Порука
485
Reaction score
732
Локација
Kitchener, Kanada
Mislim da se Ritas neće tu puno pitati. Ako bude naš dan, idu u šporet. Ako ne, biće na jednu loptu.
Neizmerno mi je drago što ne zavisimo od jednog igrača. Zagor od alfe i omege se pretvorio u nebitan faktor. Vanjicine bravurice isto prevazilazimo. Bravo Andrea.
Bas lep dan, iz zagreb takođe lepe vesti. Milina.
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.243
Reaction score
2.824
Bravo momci! Utakmica bez stresa, makar je meni bila. Malo neobicno, ali kad je pobjeda, ne bunim se.
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Kao da smo igrali sa 50% snage. I kad su nam bili na -1 vidilo se da nema sanse da nas okrenu. Vjerovatno odlucujuci korak ka top 4 i plej ofu, a sa kojeg mjesta to cemo jos vidjeti.

Cestitke igracima i strucnom stabu. Hvala im na lijepoj veceri jos jednom pobjedi. Za razliku od vecine utakmica malo sam odmorio mozak gledajuci ovo veceras.

Nase snage jacaju svakim novim danom!
 

grobarani

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
851
Reaction score
1.487
Samo bih voleo da vidim statistiku Partizanovog defanzivnog skoka, u toj sekciji veceras blagi uzas. Sta su nam lopti pokupili u napadu mila majko, to je zabrinjavajuce.

defazivni skok: mi 26 oni 16
ofanzivni skok: mi 5 oni 19

Zanimliivo je to da je Mega imala vise skokova u napadu nego u odbrani. Mislim da takav slucaj dugo nisam vidjeo..

Ovaj mali Miskovic ima tacno 20 godina, 207 cm visok. Strasan igrac ce da bude.
Misko ga je vec u NBA vidjeo.

Valjalo bi kad bi ga Ostoja uzeo. Mislim da bi nam strasno pojacanje bio u ovoj a posebno u narednoj sezoni, kad ga Trinki jos bolje utegne.

Ja za Marinkovica vise strpljenja nebih imao. A mislim da nece ni Trinkijeri. Ovo mu je zadnja sezona kod nas.

Svaka cast na pobjedi. Trinkijeri je trenercina.
 

ZM

Početnik
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
198
Reaction score
686
Bravo za pobedu,idemo dalje.Nervira me komentarisanje Vanjine igre.Decko je imao +- 10 u plusu,uzeo cela 4 suta ,2 izgubljene pa sta.Odigrao odbranu dobro .I nemojte molim Vas te podcenjivacke deminutive Vanjica .On je igrac KK Svetinje i ostalo se podrazumeva.
 

grobarani

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
851
Reaction score
1.487
@ZM
Nemoj molim te da krecemo opet sa statistikom o njemu.
A o njegovoj odbrani ne treba uopste trositi rijeci.
Decko je projektovan da bude bek suter, nesto tipa Tripkovic. Medjutim on nije bolji ni od Andrica u najgorim danima.

Udaljiti ga sa terena i dati sansu Pecarskom.
Svakako sledece sezone ne igra vise za nas..Trinki ce renovirati ekipu i njega garant nece htjeti. Zato dati Pecarskom da igra a Vanju gurnuti na klupu. Jer sto je mnogo mnogo je.

Ps. Ovo je forum i odje se komentarise igra nasih igraca. Ako tebe nervira to sto neko komentarise nekog igraca ja onda ne znam sta ces ti uopste na forumu odje?
 

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.865
Reaction score
9.920
Kakve veze imaju minuti Pecarskog sa smanjenim minutima Vanji?

'Ajde da se proceni da Aranitovica treba cupati iz kanala na konto smanjenih minuta za Vanju. Ali na 1 i 2 smo vec pretrpani.

Vanja nije ono sto se ocekivalo, ima niz nelogicnih poteza, pa i uplasenih, ali i dalje u ovoj postavci i sa ovakvim saigracima zasluzuje minute.
 

grobarani

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
851
Reaction score
1.487
Ja ne znam po cemu to zasluzuje minute? Jedino to sto nemamo adekvatnu zamjenu na njegovoj poziciji.

Ako bi skidali minute Vanji najpostenije bi bilo da ih Pecarski dobija. Ima 18 godina i ako je stvarno toliki talenat kao sto se prica, onda je vrijeme da se gura polako u vatru.
Necu reci da Vanjina igra generalno gledano samo steti Partizanu...ali tu je nedje.
 

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.865
Reaction score
9.920
Minuti Vanje Marinkovica i Marka Pecarskog nisu ni u kakvoj uzrocno-posledicnoj vezi.

Minuti Pecarskog zavise od fizicke dominacije protivnika pod kosem i kada god budu fizicki slabiji centri i ''sigurno'' dobijene utakmice, imace priliku.

Vanja fizicki moze da parira, dobro igra odbranu kad ne odluta glavom. Fizikalije ima ponajbolje na tim pozicijama. Sut treba da bude konstantan. Treba da zapne individualno na leto.
 

grobarani

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
851
Reaction score
1.487
@Rade
Mislim da on vise nema sto zapinjati preko ljeta sto se tice KKP-a. Imao je i previse ljeta da zapne pa nista radio nije..ili ako je radio nista se ne vidi sto mu ispadne jos gore.
 

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.865
Reaction score
9.920
Sa razlikom da preko leta prethodnih godina nije imao sa kim da radi, a sada ima.

treba neko i da mu kaze na cemu da radi i kako, da to prati, a ne da Vanja procita tutorial na netu, pa sam trckara malo i prangija.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top