Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2018/19

Статус
Затворена за писање одговора.

Arno

Grobar
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
595
Reaction score
210
Локација
Dire
Smarate ljudi sa tim ne treba kritikovati...Treba, ali ne treba pljuvati....To je velika razlika. Bilo je podosta grešaka taktičkih u odbrani (faul + koš)ali valjda to dođe i sa nekim limitom koji pominjete sa tim igračima. Lično nemam šta da zamerim, nadam se uvek makar potajno, ali znam kako su kocke postavljene...toliko da sam mislio i da će sigurno biti 5-ta utakmica.

Hvala momcima (isključujem Gagića, jer toliko glup ne možeš biti žao mi je) dali su koliko je moglo u ovim nekim okolnostima. Trinkiju takođe hvala za trofej, šmekersko držanje i do toga da drži do istorije kluba...

Biće duplo gadno doći u Arenu sledeće godine, zbog duplih govana, međutim nadam se da ću biti tamo kada igra Partizan, barem detetu da pokažem neke lepe stvari šta to treba da predstavlja.

Za ovu megalomansku naciju čiju većinu čine navijači koji su personifikacija svega najgoreg kod nas...pa i da smo u drugoj ligi bio bih ponosniji nego sve njihove titule stečene na način kakav su stekli.
 

nikola1970

Grobar
Учлањен(а)
06.10.2008
Порука
999
Reaction score
2.060
Локација
BGD
Šta reći posle svega, posle prespavane noći...

Nakon onakvog početka sezone i svih problema, od dolaska Trinkijerija mi smo stvarno dosta napredovali. Čovek nije selektirao ovu ekipu tako da njemu ne može ništa da se zameri. Ima i on još puno da uči i nadam se da će ostati kod nas bar još sezonu ili dve, jedino tako nešto može da se uradi, za jednu polusezoni sigurno ne.

Što se tiče igrača... Razmišljam... Jebote od svih njih bih rado sledeće sezone gledao samo Jaramaza, Novicu i Renfroa i NIKOGA VIŠE! Mislim da je glupo pričati više o nekonstantnosti Vanje Markinkovića, kanala Radeta Zagorca, bezmozgaša Gagića, šta reći za "braću" Janković? Tuga...

Igrački kadar nam je u poređenju sa ciganima smešan i jači su i kvalitetniji bar 30%, a opet smo bili egal...

Ono što me brine jeste to što su oni u EL opet sledeće sezone, automatski tu je lova za dobra pojačanja, Berona će zadržati, ne smem ni da zamislim koga će sve dovesti... Mi ćemo se verovatno opet maltretirati ali ako ostane Trinkijeri možda nešto i bude od svega... Biće zajebano ali govna moramo svrgnuti što pre! Doduše kada se setim onoga od juče "Ajde Ostoja idi, počinje ti utakmica, ajde idi, imaš posla" - ne piše nam se dobro nikako.
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.796
Reaction score
7.592
Локација
25-i maj
Jedina zamerka Trinkijeriju je sto nije dao Aliju minute na kraju nego je Pejdz cuvao ovog Berona,decko je prekoristan igrac i treba ga zadzati. O ovom finalu necu nista reci,osim da sa sportom nije imalo nikakve veze kao i nasa rivalka,verujem iskreno da Andrea ostaje,da ce selektirati tim i da cemo sledece godine uzeti sveeeeee. Kurva je sledece godine Buducnost od ove godine a mi smo nesto sasvim novo. Ponovo smo u situaciji da dovedemo igrace koji su iznad naseg trenutnog rejtinga samo na konto trenera. Belosevic je van konkurencije najveca picka od sudije na ovoj planeti.
 

tribiani

Grobarčina
Учлањен(а)
02.03.2007
Порука
1.451
Reaction score
4.807
To smo rekli i za Marka pa pobeze za forintama.

Nemam nikakva saznanja niti dokaze, ali sam ličnog mišljenja da Marko nije pobegao za forintama, već je oteran na isti način na koji je oteran Jokanović...
na isti način na koji je Marko Petković "potpisao nešto tu sa strane"... na isti način na koji Ristić nije igrao u revanšu za Krasnodar... na isti način na koji je otac Andree Bojanić gostovao na Pinku...
 

Milorad

Početnik
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
53
Reaction score
67
Sve je ovo normalno, kako bi rekao nas jedan bivsi trener. I golovi iz auta, i kosevi nakon 4 koraka, nema veze samo nek se u Srbiji zivi bolje.

Ali na kraju mi opet nije jasna odbrana koja je odigrana u zadnjem napadu.
 

alboy75

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.128
Reaction score
2.584
Локација
svuda gde je PARTIZAN
Sve je ovo normalno, kako bi rekao nas jedan bivsi trener. I golovi iz auta, i kosevi nakon 4 koraka, nema veze samo nek se u Srbiji zivi bolje.

Ali na kraju mi opet nije jasna odbrana koja je odigrana u zadnjem napadu.
jel ti nas zajebavas ovde? cuj sve je "normalno" i jasno al ti odbrana nije jasna...
idi pitaj ostoju za odbranu, mozda ti on kaze jos koju normalnu...
 

ulaz "O"

Hodajući porok
Уредник
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
2.157
Reaction score
14.443
Локација
Brdo Banovo
Posle (ne)prospavane noci. Da proba da se lazemo i razmisljamo o sportu, kosarci, odlascima, pojacanjima, budzetu, treneru...

Pet puta pokusavam da napisem komentar o ekipi, pojedincima, treneru. Pohvale i kritike.
U nekoj drugo zemlji i kosarkaskoj ligi bi verovatno imalo smisla, ovde, posle svih dogadjaja bas bas tesko.

Predsednik drzave, na skupu partije se svom saradniku a predsedniku kosarkaskog kluba Partizan obraca sa " Ostoja ajde idi, cujes li me, pocinje ti utakmica, idi". !?!

Jos jednom pokazao i njemu i svima nama za sta smo predodredjeni u ovoj *drzavi.

Svaka cast Vucicu, sad bez ironije i sarkazma, uspeo je svojoj omiljenoj kurvi da prisije trecu "zvezdicu" u fudbalu i drugu u kosarci.
Jeste da je jedna dodata titulom iz 46' a druga brzim,jacim i boljim Beronovim koracima, al sta sad.

Umreces od sepse ili izliva krvi u psihomozak, kad tad. Radovacu se, slavicu. Mogu da sacekam i dve, najkasnije tri godine!

P.s. pozdrav i sportskim prijateljima, svi smo isti, samo nas boje dele. Bice da je tako, jebo vam pas mater.
Aplauz podrske od "stoke, prekoputasa, zagrebcana" kada ustaje Dobric ili Lazic, neprocenjljivo. To necete imati ni za 100 godina i jos nalepljenih 10zvezdica.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.437
Reaction score
40.888
Локација
Žrnov
Sve je ovo normalno, kako bi rekao nas jedan bivsi trener. I golovi iz auta, i kosevi nakon 4 koraka, nema veze samo nek se u Srbiji zivi bolje.

Ali na kraju mi opet nije jasna odbrana koja je odigrana u zadnjem napadu.

ne znam šta ima da ti bude nejasno? da nije pravio korake, janković bi odbranio koš, i odbrana bi bila dobra. je l' ti sad jasnije?
 

Milorad

Početnik
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
53
Reaction score
67
Ne vidimo situaciju isto. Jankovic je vec u prvom koraku ispao, nakon driblinga i posto je sporiji igrac tesko mu je bilo da ga stigne, dal ovaj pravio 3 ili 33 koraka. Na to sam mislio. Logicnije mi je bilo da niskog brzog igraca sa dobrim ulazom cuva neko ko moze da mu parira po brzini. Jankovic je doduse preuzeo berona nakon bloka, nije ga cuvao od starta, nastala je zbrka u odbrani. To je situacija na koju smo mogli da uticemo.
 

ulaz "O"

Hodajući porok
Уредник
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
2.157
Reaction score
14.443
Локација
Brdo Banovo
Ne vidimo situaciju isto. Jankovic je vec u prvom koraku ispao, nakon driblinga i posto je sporiji igrac tesko mu je bilo da ga stigne, dal ovaj pravio 3 ili 33 koraka. Na to sam mislio. Logicnije mi je bilo da niskog brzog igraca sa dobrim ulazom cuva neko ko moze da mu parira po brzini. Jankovic je doduse preuzeo berona nakon bloka, nije ga cuvao od starta, nastala je zbrka u odbrani. To je situacija na koju smo mogli da uticemo.

A da probamo ovako: Nastala je zbrka u odbrani, Jankovic ostao na Beronu, Vanja nije stigao da mu pomogne, ostala livada ka nasem kosu. Losa odbrana? Apsolutno.
Akcija se nastavlja tako sto Beron pravi od 3do5 koraka i polaze loptu u kos.
KORACI I LOPTA ZA PARTIZAN, SEKUND DO KRAJA!
2-2 U SERIJI!

Jos nesto nejasno?
 

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.749
Reaction score
6.268
I moje je misljenje da nismo smeli onako da branimo poslednji napad. Odmah mi je pala na pamet barsa i zona. Dok bi se oni snasli proslo bi minimum 2/3 napada. Ali ajde lako je sad biti pametan...
 

Kad Tad

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
512
Reaction score
1.014
Oće oće, baš će da im se vrati, kao u fudbalu što im se vratilo ligom sampiona.

Da je ikakve pravde na ovom svijetu odavno bi oni bili ugašeni i za ime im se ne bi znalo.

Mene najviše boli što ćutimo, što nema reakcije, ni iz kluba ni od “legendi” svi se stavili u službu ili se boje jedne mentalno poremećene osobe.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top