Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2018/19

Статус
Затворена за писање одговора.

Kentucky

Grobar
Учлањен(а)
22.05.2018
Порука
227
Reaction score
1.297
Локација
Western filmova
Kaže sinoć ona mafijaška pudlica: Grom koji je udario u Pionir je bio Božiji znak za pobedu 'kurve'. Raduje se pudlica, legitimnoj kradji. Onda se isto tako pitam, da li si i ti majmune mafijaški, bio Božiji znak za rasturanje, legitimnu kradju i lopovluk po Kosovu? Opustošio sve što je dotakao tamo dole. Ali, on jedino samo tako i zna. Dobro nije grom aktivirao sinoć pp aparate u Pioniru...
 

Wolf

Grobar
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
231
Reaction score
355
Sve da je odbrana bila 5 na 0 i cigani daju neregularan koš ko sto jesu ne treba se obazirati na odbranu ko je ispao, a ko nije, dje ko treba da stoji, kako itd itd. To je kao Maradonin go rukom u finalu svjetskog prvensta, neregularno po svim pravilima, ali dosudjeno sta je dosudjeno, znamo zasto i ko je indirektno dosudio.
Sa ovog spiska sto objavi kolega igrace sa kojim imamo/nemamo ugovor najvise se moji zivci obradovase - gagic - istekao ugovor. On mi je kao krstic za par godina ,to se ne svira'.
Jedva cekam pocetak sezone!
 

Sale SK

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
2.501
Reaction score
646
Локација
Skopje,Republique de Macedoine
Stiglo i Saopštenje KLS. Sve "po pravilima".Svaka im čast. Govna do kraja. PS Ovim ciganski retardima, pogotovo ovom debilu "koji ne broji korake" želim... ne sve najgore... želim im da im se sruši avion na prvom putovanju.Stoka bezobrazna odvratna. Jebale ih zvezdice...
 

GolmanRade

Grobar
Учлањен(а)
24.06.2009
Порука
838
Reaction score
508
Da li ce uprava biti pametna da dovede bar jednog pravog stranca igraca uz kojeg ce stasavati klinci i dobrim radom uz dobrog trenera kojeg sada prvi put posle Duleta imamo. Bolje jedan dobar nego gomila losih ili u najboljem slucaju osrednjih stranaca. Kosta nas isto ako ne i manje. Novicu bih zamolio da ostane pa neka pomogne koliko moze ali njegovo prisustvo u svlacionici, na parketu, klupi, bilo gde, je neprocenjivo. Ako ne zeli ili ne moze da igra ponuditi mu funkciju koju zeli u struci ili upravi. Takve ljude prave grobare ne smemo gubiti jer smo svi svedoci kako se ponasaju nasi bivsi igraci. Bivsi igrac KK Partizan i Grobar nisu uvek isti pojam - nazalost.
Trinkiju dati odresene ruke po pitanju formiranja tima i uz naporan rad rezultati ce doci sigurno. Nije ni Dule uvek imao najskuplji tim ali je uvek izvlacio maksimum i pravio igrace za nas za EL i za NBA.
I kad sam vec spomenuo bivse igrace zalosno je da jedan Lovernj, Veseli i Vesterman budu veci grobari od vecine domacih igraca.
 

djole035

Grobar
Учлањен(а)
06.06.2013
Порука
409
Reaction score
441
I moje je misljenje da nismo smeli onako da branimo poslednji napad. Odmah mi je pala na pamet barsa i zona. Dok bi se oni snasli proslo bi minimum 2/3 napada. Ali ajde lako je sad biti pametan...
I tada su bili nedosudjeni koraci....Srecom izasla je iz kosa....
Sutra odlazim iz ove zemlje...Srecan....
Seme im se zatrlo maloumno....Svaki poraz vuciceve smrdije nasa je pobeda....
 

PFC_4ever

Grobarčina
Учлањен(а)
22.10.2007
Порука
1.812
Reaction score
1.081
64547028_1819707841465413_8598593276133507072_n.png


U poslednje vreme često mi se dešava da pročitam reči drugačije... tako ovde čitam "RADOST nije briga na koju se obaziremo"... onda rasvestim da treba da piše REALNOST... pogledam, stvarno piše REALNOST... i zapravo shvatim, koliko je HC, koliko je dobro zapravo to: RADOST NIJE BRIGA NA KOJU SE OBAZIREMO. Jer koji će nam organ radost, radost je za seronje iz predgrađa, nama treba vučenje kamiona kosom, basket 3na5, primanje poena iz četvorokoraka, lepo ugostimo Nolana Smita, jebeš sve, e, a onda kad ti se nakupi, kad Rade pogodi, i kad znaš da će iduće sezone da bude ko izgladneli Tigar, i on, i verovatno bar pola ekipe, ali i ljubitelj pljeskavica Trinkijeri, stvarno onda radost nije briga na koju se obaziremo, a ni realnost, jer, stvarno imamo totalne ludake, frikove, grobare, pa mislim da će ovi iz pregrađa, sem pp aparata, sudija, trovanja hranom, imati neki novi zadatak, kako zaustaviti nešto nezaustavljivo... PALI SE MAŠINA!
 

grobarani

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
851
Reaction score
1.487
Posle par dana da napisem i ja nesto o zadnjoj utakmici.

Prvo okupa me onaj pljusak koji je bio neprosredno prije utakmice.
Prilazi ka Pioniru i sav onaj neposredan prostor oko hale je u katastrofalnom stanju. To se tek vidi kad padne kisa.
Hala prokisnjava, zagusljiva uvjek, hodnici prljavi, smrde, odvratni.
Sad mi je i drago sto prelazimo u Arenu!

Ima li iko da pita one idiote iz frakcija koji kurac oni hoce? Sta oni izigravaju?
Prepucavaju se cijelo vrijeme.
Sta Kimi koji kurac hoce? Hoces vjecno da budes opozicija? Kad ces da ih napdnes? Ili ih napadni ili se skloni JER NE MOZEMO VISE DA SLUSAMO ONAJ HAOS OD NAVIJANJA!
Kad sam bio u Zabranjene oni su se bre tukli i kidisali na alkatraz i na jug. A sta vi radite? Nadjacavate se ko ce bolje da skandira momku koji nije vise medju nama? Sram vas bilo!

Kada cete da se sibate sa jugom? Kada? Koliko ste tuca ili akcija imali do sada?
Dobro vam cigani i pjevaju ono za lajanje i rezanje..pickice..

Sram bilo i juznu tribinu isto.

Dokle vise da se skandira momcima koji su nastradali? Dokle?
Zasto se to radi? Koliko je od ljudi na Kimijevoj tribini poznavalo D.J.? Jel 5? Ni 5 vjerujte mi.
I sto se onda skandira to?
Pustite momka da pociva u miru debili glupi!

Ti koji citas sad ovo a ides na jug ili sa Kimijem.. Imas li imalo mozga? Imas li imalo dostojanstva, obraza, kulture?
Ako vodja na jugu pokrene skandiranje "jebem vam mater"!?!?!? Zasto ti to prihvatas? Zasto ne cutis?
Koliko to ruzno zvuci, odvratno!

Zasto dajes legitimitet bilo kojoj strani ako te vec ne placaju? Zasto?
Zasto ne ides medju normalne navijace na ostalim tribinama? Evo tu sam ja i dosta momaka koji isto navijamo i koji ne sjedimo i koji smo aktivni u utakmici.

Ukljuci mozak i odjebi i Kimija i jug.
Oni rade zajedno i tacka!

Unistili ste zabranjene unistili ste i grobarstvo.
Sramota!
 

H.U.D.

Grobarčina
Учлањен(а)
05.06.2012
Порука
1.789
Reaction score
2.531
Локација
CyberSpace
ja sebe do sinoć nisam mogao da "nateram" da pogledam snimak 4-te utakmice ( namerno ne "poslednje") a i tada sam to uradio samo da bih izvukao dokaze za neko buduće bolje vreme, pa neka stoje, neće da se bace..

utakmica se nije završila, serija nije gotova, titula nije osvojena.. na sportski način .... ili možda isto onoliko koliko i ona fudbalska iz '46

DSC_0027.JPGDSC_0028.JPG
 

Milos doca

Početnik
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
113
Reaction score
178
Локација
Hram
Info ali nemojte odmah u trans.. 99% igramo evroligu
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.888
Reaction score
21.505
AS Monaco
Asseco Arka Gdynia
Buducnost VOLI Podgorica
Cedevita Olimpija Ljubljana
Darussafaka Tekfen Istanbul
Divina Seguros Joventut Badalona
Dolomiti Energia Trento
EWE Baskets Oldenburg
Galatasaray Doga Sigorta Istanbul
Germani Brescia Leonessa
Limoges CSP
Lokomotiv Kuban Krasnodar
Maccabi Rishon LeZion
MoraBanc Andorra
Nanterre 92
Partizan NIS Belgrade
Promitheas Patras
ratiopharm Ulm
Rytas Vilnius
Segafredo Virtus Bologna
Tofas Bursa
Umana Reyer Venice
Unicaja Malaga
UNICS Kazan

Учесници Еврокупа 2019/2020.

Срећно нашем Партизану, бодрили смо га у Лиги Шампиона, бодрили смо га 2016. када није играо европска такмичења, бодрили смо га са Кићановићем и проф. Николићем, бодрили смо га са ПСД, бодрићемо наш клуб и док су ту напредна говна. Заједница навијача и спортског сектора=велики резултати и велике победе.
 

Sony PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2008
Порука
4.480
Reaction score
1.114
Локација
Tamo visoko, za brda ona...
2015 nismo igrali evropska takmicenja. 2016 smo igrali fibinu LS.

Elem, zrijeb je prethodnih godina bio u cetvrtak prve sedmice jula. Ako tako bude i ove godine, onda ce 4.jula biti. Uglavnom, ocekujem kroz desetak-petnaest dana zrijeb.
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.888
Reaction score
21.505
2015/2016, на то сам мислио, није ни битно.
 

gurtang

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
1.668
Reaction score
3.573
Локација
Niš
Gleda li neko ove mlade naše.
Trifa kida.
Pecarski nikako da proradi onako kako se od njega očekuje...

Marka jedino vadi što mu nekako non stop sviraju faulove, izgleda da ovi klinci ne mogu da ga zagrade. Ali to kod seniora teško da će moći s njegovom konstitucijom...
 

rkeu

Grobarčina
Учлањен(а)
15.10.2006
Порука
1.557
Reaction score
919
Pecarski meni ne deluje spreman za seniorsku,musku kosarku. Ima meku ruku,ima i po skoji skok,ali u duelu nista,a i jos nije naucio da trci :) Moj neki utisak.
Pre bi malog Trifu ubacio u vatru. Opustenije deluje...
A sta nam je sa Pusicom,jel on ostaje ili...
 

gurtang

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
1.668
Reaction score
3.573
Локација
Niš
Pa evo dečko sad dao 28 poena, ali svaki skok na obruču mora po 2 puta da završava, a taj luksuz u seniorskoj neće imati.
A meku ruku ima baš
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.734
Reaction score
12.749
Локација
Nedodjija
Sut iz igre Pece 10/16..

Prilicno dobro za neko ko svaki skok na obracu po dva puta zavrsava :D
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top