Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2018/19

Статус
Затворена за писање одговора.
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.065
Reaction score
18.297
Možda i popijem ban zbog ovoga, nema veze... Poslednje od mene na ovu temu:

Jebo te Dante!
 
Последња измена од уредника:

grobar-do-groba

Mrzitelj zvezdizma
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
3.960
Reaction score
4.434
Локација
Uz Partizan i dobar gitarski rif!!!
Nije problem poraz. Mada je uvek problem poraz od izmišljenog kluba. Ovde je problem što se neko izmišljen sprda sa šampionom Evrope i istitucijom košarke. Sramota kakva davno nije viđena...
Ipak smo mi govna.... Ja da sam pojedini igrač Partizana, a da imam obraz, posle ovoga ne bih izlazio jedno 35 godina iz kuće.
Pičke!!!!!!!!
 
Последња измена од уредника:

nikola1970

Grobar
Учлањен(а)
06.10.2008
Порука
999
Reaction score
2.060
Локација
BGD
I da smo izgubili ovo imao sam nadu da će sutra biti bolje, samo zbog Trinkijerija. Ali posle ovakve sramote i ovako pripremljene ekipe večeras, više se ničemu ne nadam, pa ni zato što nam je on na klupi. Dobar je trener ali ovo večeras je pišanje po KK Partizan.
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.880
Reaction score
7.937
Ne znam kako ljudi ne shvataju... cigani su kvalitetniji od nas na svakoj jebenoj poziciji... ovo je maximum maximuma nase ekipe tj ne ovo, nego ono pre dve nedelje i proslu subotu...

Pa mi smo manje vise sa istim igracima gubili od Zadra u sred Bg i taj nas je poraz bacio na 4. Mesto...

Mene ovo uzasno boli, ne sto su izgubili i sa kojom razlikom vec zato sto se brukaju... i nadam se da ce se neko izvinuti zbog ovoga... bar neko....

Najlakse je sad reci Trinki odlazi, a licno mislim da je on jedna od svetlijih tacaka u SD Partizan...

I sta mi da ocekujemo kad damo 13 poena po cetvrtini... a to ne igra trener nego igraci... mi da njiu dobijemo mora da se poklopi milion stvari... da njih ne krene sut, nas da krene, da igramo odbranu na maximumu... ovo je glava izgubila a samim tim i ruka
 

grobar-do-groba

Mrzitelj zvezdizma
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
3.960
Reaction score
4.434
Локација
Uz Partizan i dobar gitarski rif!!!

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Treba da vas je sve sramota sto kritikujetr Trinkijerija da je prekoputa ozbiljniji trener ova serija bi bila lagano resena u njihovu korist. Mi smo igracki limitirani, spolja ne mozemo da pariramo njima a opet igramo majstoricu. Da li ste svesni kakav oni imaju napadacki arsenal za tri a kakav mi. Ove sezone da vas podsetim nije bio plan trofej, od pravih navijaca ima podrsku! I jos jednom neka vas je sramota toga sto pisete!
 

La Zic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.662
Reaction score
2.826
Локација
Humska ulica
Ovakvo bezmudo izdanje je nedospustivo osramotili su sveti grb na dresu ...uzas jedan
 
Последња измена:

Nema1

Početnik
Учлањен(а)
11.07.2018
Порука
154
Reaction score
175
Локација
Novi Sad
Ako je ovo maksimum maksimuma onda ovo nije Partizan.
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.880
Reaction score
7.937
Treba da vas je sve sramota sto kritikujetr Trinkijerija da je prekoputa ozbiljniji trener ova serija bi bila lagano resena u njihovu korist. Mi smo igracki limitirani, spolja ne mozemo da pariramo njima a opet igramo majstoricu. Da li ste svesni kakav oni imaju napadacki arsenal za tri a kakav mi. Ove sezone da vas podsetim nije bio plan trofej, od pravih navijaca ima podrsku! I jos jednom neka vas je sramota toga sto pisete!


Odprilike... tesko cemo dovesti boljeg...
 

Zuull_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
29.12.2007
Порука
1.026
Reaction score
5.832
Локација
Court seats
Utakmicu je rešio Trinkijeri tačno između rezultata 5:3 koji je realizovan u prvom minutu i 7:3 koji je realizovan u petom minutu... u ta četiri minuta ponašali smo se kao na treningu u zadatku ko će brže pogoditi što teži šut... Trinki je taj period prespavao, sve ostalo je posledica tog nereagovanja.

Sve rečeno, sada se iživljavaju na nama... pomenu neko i širu sliku... nadali smo se da je ovo taj zamajac, neko će reći da se ovo samo ovako otvorila utakmica, istina je da verovatno da nismo zreli, ali da se vratim na širu sliku... kako reče Trinki pre početka serije, za nas je ovo još uvek samo stanica... meni šira slika kaže da smo mogli sebe da častimo finalom u smislu sticanja dodatnog iskustva za igrače na koje ćemo računati i dogodine, ali gledajući strukturu kluba i naše finansije pa i taj dogovor napravljen sa Trinkijerijem, nisam bio za EL jer nismo još organizaciono na tom nivou a ni igrački, da ne pominjem koliko bi finansijski skrenuli sa kursa, došli novi dugovi... itd... itd... obzirom gde smo bili posle Zadra ove sezone smo generalno dobili ono što se dalo dobiti, šteta za te neke utakmice i situacije u LAST16 Eurocup-a, ono u Železniku sa FMP-om eventualno... hajde da vidimo šta donosi leto, iskreno očekujem još napretka i stabilizacije, da vidim kako će to Trinkijeri ukomponovati ekipu pa da se onda to zavrti... da onda legitimno pričamo o odbrani Kupa, LAST 16 ili 8 EC-a i plasmanu u finalu ABA pa i toj EL.
Sve u svemu, ovo danas po strani, to je taj put, vratiće se ovo majmunisanje i ponižavanje poslednjih 8 minuta, karma je čudo, idemo da razigramo i neku decu u KLS-u, možda već u narednih nekoliko dana napravimo i neki rez.

Partizane, bravo, bravo!
 

rus

Grobarčina
Учлањен(а)
22.11.2007
Порука
1.401
Reaction score
4.411
ponela nas svadbarska atmosfera ljudi, i tim, a i na forumu... mnogo su cigani jaci od nas individualno... ne moze trener da da kos, sve smo promasili, sve... U pobedi se ne ponesi, u porazu se ne ponizi... ajmo dalje
 

Tribonijan

Grobar
Учлањен(а)
24.12.2013
Порука
326
Reaction score
199
Локација
crno- bela planeta
Jeste sramno, ali I velika lekcija i iza igrace I za Trinkijerija. Podrska za igrace I trenera. Boljeg i dostupnog od Trinkijerija nema. Ovaj poraz sigurno nije odraz njegovih trenerskih kvaliteta. Vratice se stari dani i Evroliga. Treba strpljenja. Ne moze sve nakon nekoliko mjeseci. Najbitnije je da idemo u dobrom pravcu.
 

Laze_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.627
Reaction score
8.455
Локација
Македонија
Boli me poraz i ova bruka i sramota sto su nam priredili veceras ali svi oni sto traze da Trinkieri ide treba malo da mucne glavom i preispitaju sta pricaju.
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.008
Uzasna priprema utakmice. Mada ko zna sta je tu sve bilo...
 

Tomic11

Terroristen
Учлањен(а)
03.04.2016
Порука
5.302
Reaction score
11.907
Локација
Tu, odmah iza tebe
Ajde ljudi ne preterujte, nas najbolji igrac bi kod njih bio na klupi.

Sama cinjenica da smo igrali par egal utakmica sa njima je nesto pozitivno. E sad bitno je i sta ce da donese ovaj samar. Ovaj igracki kadar nije dovoljno dobar za titulu ABA al’ je bilo lepo da verujemo da mozemo, poneo nas momentum.

Maximum ove ekipe je bas ovo cetvrto mesto i to je to. Sad Ostoja prika da te vidim kakav tim ces da skupis za sledecu sezonu.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top