Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2018/19

Статус
Затворена за писање одговора.

MV23

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
638
Reaction score
272
Локација
Crna Gora
Sto prije se ova skupina igraca rasturi to bolje po nase zdravlje.

Ova ekipa niti jedan odlucujuci napad nije odbranila.

Najgora centarska linija u istoriji KKP.

Rade Zagorac, dobri covjece nazad u Megu, pa ce biti vise vremena za pozoriste i knjige, ti si dobar jedino za navijaca.

Tri jebena ulaza na isti nacin i sva tri prolaze, nije kljucni ovaj sa koracima, vec onaj gdje pogubljeni Zagorac dozvoljava kos faul.

Po meni najjadnija sezona bez obzira na razne horore iz prethodne 4 godine.
 

system

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2008
Порука
3.300
Reaction score
15.354
Локација
U pizdi materini
Sjebali su sve ono što je činilo KKP, koraci nebitni. Prošle sezone sam pričao da ce da teraju dok ne izjednače naš niz napravili smo ciganima ranu na mozgu izopačenome sad misle da ga sa ćokijem leče ....
 

Al_Bundy

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.003
Reaction score
3.235
Локација
Prijedor
Lik je napravio četiri koraka i izašao iz hale, sudije takođe? Iko od naših da se pobuni? I nemojte da utakmica nije bitna, sve i jedna utakmica Partizana je bitna. Ovaj je brže bolje utekao u svlačionicu jer zna da je napravio grešku u koracima ali sudije da bježe? Žalba? Pregledanje snimka? Išta?
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.919
Reaction score
21.639
Мислим да судије на лицу места немају право да на основу одгледаног снимка свирају кораке. То за делегате не знам како функционише, али свима је јасно да од тога нема ништа.
Тренер да остане, за остале не знам.
 

zimski

Grobar
Учлањен(а)
01.02.2014
Порука
568
Reaction score
2.178
Losa nasa igra, pogotovo Zagorac, definitivno najvece razocarenje po meni.
Mada nema sta da se prica nakon ovakve ocigledne kradje.
Sreca pa postoje kamere, da se jednog dana prisetimo ove muke i ugnjetavanja u doba firera.
 

vukMKD

Grobar
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
599
Reaction score
785
Локација
Tamo gde vecno sunce sja...
Odavno takva kukavica od igraca kakav je zagorac, nije igrala za nas klub, nikakvi treneri, menadjeri, niti bilo ko drugi nije kriv za njegov raspad, jednostavno momak nema muda, i to je to.
Ostalim igracima nemam sta da zamerim, toliko mogu.

Picke ciganske, vama, ko jebe mater!
 

ђедВук

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
3.593
Reaction score
13.582
Локација
Yaoundé
... na ovom snimku se vidi, čini mi se Nikola Janković (povez na glavi), kako je odmah signalizirao grešku u koracima, negde na 25. sekundi...

 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top