Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2018/19

Статус
Затворена за писање одговора.

Milos doca

Početnik
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
113
Reaction score
178
Локација
Hram
Gruvamo pravu pricu... Sve ce se vratiti... Požarevac ceo crno beo
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Pokrali nas danas ili za dva dana isti kurac... nista ne menja to da su picke ciganske!

Trojica sudija ne vide korake? Naravno da nije moguce. Vide dobro ali ne smiju da ih sude.

Klub se moze oglasavati i ulagat zalbe, to je sve dzabe svi znamo.
 

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.759
Reaction score
19.343
Локација
Nickname
Sami sebi smo najveći grobari. Ko jebe korake, navikli smo mi da ćutimo dok se izdrkavaju na nama svi živi. Prosto smo se stopili sa tom atmosferom.

Aj što nas sahranjuju svi spoljni faktori u vidu psihopate, ćoravog kriminalca, ovi pokušaji od sudija. Nas bre sahranjuju neki za koje smo mislili da su naši. Ali oni najbolje prođu, najebu ovi što su bili ludi i ostavili zdravlje u klubu. Takvih gotovo da ovde više nema. Dobro i dalje postojimo.

Dok je imalo revolta kod navijača prema nepravdi, krađi, sistemu, Partizan je stajao na nogama i to se osećalo u vazduhu.
Sad je sve zamrlo. Sns se uvukao u klub, ništa više nije isto. Mislimo da ćemo možda ćutnjom ispraviti neke greške iz prošlosti za koje nismo ni krivi, vidim kako nam sad dobro ide.

Za koji dan više se neće ni pričati o ovome, njihov igrač će postati heroj, kroz neko vreme izgradiće se priča da su oni novi simbol naše košarke a mi ćemo ponavljati kako smo nekad bili institucija i čekaćemo nekog novog Vanju i Radeta da prorade. I kada se igrači sumnjivih kvaliteta i loših glasina pojave u klubu, mi ćemo im naravno dati šansu da se pokažu. Jer su nas svi takvi do sada ubedili da valjaju.

Puna hala Partizanovih navijača više ne znači ništa. Ranije je to predstavljalo veliki simbol KK Partizan i često važan faktor u
velikim pobedama. Danas je potpuno svejedno.

U ovoj sezoni, iako sa tradicionalno lepim tretmanom od strane ljudi koji dele pravdu i organizatora domaćih takmičenja, isključivo smo pobedili sami sebe. Mnogo smo ispali naivni. Trinkijeri je pametan trener. Nadam se najboljem u daljem periodu.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.441
Reaction score
40.950
Локација
Žrnov

Al_Bundy

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.003
Reaction score
3.235
Локација
Prijedor
Odbrana je bila loša, ali ne vidim kako je bila loša zadnja odbrana, da je Baron napravio dva umjesto četiri koraka bio bi zaljepljen od strane Jankovića lagano, Trinki je znao šta ga čeka i postavio Jankovića na Barona, šteta pa nije znao za pravilo da je ciganinu dozvoljeno u zadnjem napadu napraviti četiri koraka. E sada da smo jaki kao što nismo pa da ovim sudijama ne da zabranimo da nam sude, nego da ih otjeramo u drugu ligu, pa da se ostali zamisle, ali...
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.083
Reaction score
15.791
Локација
Храм фудбала
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.233
Reaction score
1.930
Локација
Подгорица
Управо то да нису кораци добио би банану. Али нека остаће записано да су им судије донијеле три побједе у овој серији.
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
Treniras ceo život i ne vidiš 5 koraka legionara iz FMP ? Mislim na naše igrače od kojih se niko nije bunio posle kosa one budale ..
 

zeko lopove

Grobar
Учлањен(а)
11.10.2006
Порука
485
Reaction score
732
Локација
Kitchener, Kanada
Zabole me lično za trofej. Ne znam koliko ih imamo u bilo kom sportu. Statistika me ne zanima. Hteo sam da vidimo možemo li proiv njih. Ispostavilo se da itekako možemo ali ne i protiv "njih", trojice od zadatka. Ajde što sam nekako progutao debilnu u tehničku zagorcu zbog prestupa na prošloj. Ali ovo je neki drugi nivo. I ne treba ni reč protiv trinkjerija. Čovek se verovatno pita sada sta ce mu sve ovo? U ovakvoj zemlji, u ovakvoj dvorani koja prokisnjava... Protiv ovakvih. Ostaje nam da molimo boga da ne kupi večeras kartu u jednom pravcu. Ne bih ni igrače kritikovao, dali su koliko su mogli i to je bilo dovoljno za pobedu, da je ovo normalna zemlja i liga. A posto nije....
 
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.065
Reaction score
18.297
Krstiću?

(Crko da Bog da i ti i onaj poremećeni homoseksualac koji je sve ovo i napravio...)

Mi smo bre dozvolili da imaju dva tima, predsednik nam se liže s najvećim mrziteljem Partizana ikad, mažu nas nekom WC, imamo 47 "frakcija"...

Nije ovo više moj Partizan...
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Fudbal - gol nakon gol-auta u derbiju...

Košarka - koš za pobedu i titulu nakon milion koraka...

Dobrodošli u vučićevu Srbiju gde je ovo sve normalno.

Jebem li vam mater cigansku odvratnu... najodvratniju...

Šiptari i Ustaše su gospoda za vas pizda li vam materina.
 

GolmanRade

Grobar
Учлањен(а)
24.06.2009
Порука
838
Reaction score
508
Koraci su bili ali je prosao voz. Mene vise od toga brine sto poslednja tri napada na isti nacin primamo lake poene jer ostavljamo njihovog igraca na driblingu sa visim igracem od njega a bez pomoci u reketu. Ajde prvi i negde sa Jankovicem pa drugi sa Zagorom ali treci opet isto i prazan reket a zadnja sekunda???? Koja je poenta da cuvamo igrace po coskovima i van reketa kada nema vremena za dodavanje i sut? Nije mi jasno da Trinki nije postavio bolju odbranu jer smo imali tajmaut pre ubacivanja lopte. A i igraci su morali da malo misle o sekudama do kraja i pomoci saigracu ako ispadne. Jesmo li ocekivali da ce njihov bek dodati centru Odzu da puca trojku? Ja verujem da ni on sam nije sanjao da ce reket opet biti prazan. Sigurno je racunao da ide na faul pri ulazu.
 

grobarani

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
851
Reaction score
1.487
Paige i N. Jankovic ocima vas vise gledat ne mogu. Smucili ste mi se za cijeli zivot.
Raznatovicu pas ti jebo mater kad nam uvali ovo drvo od centra..

Zagorac ..volim te ko brata ali ti za kosarku nisi..idi iz Partizana molim te

Jedino Jaramaza zadrzati..ostalo metla sve
 

La Zic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.663
Reaction score
2.830
Локација
Humska ulica
Jednog dana doci ce sve ovo na naplatu...govna ciganska :angry-smiley-002:
Sudije seme vam se zatrlo
 

zokizvrk

Grobar
Учлањен(а)
02.07.2014
Порука
720
Reaction score
1.249
Локација
zemun ceo crn i beo
Najjače je što oni i dalje spominju "Drobnjakovu trojku iz auta". Šta god da se desi oni samo to spominju. Hvala ti oče što si me zarazio Partizanom. Ponosan na svoj klub, ponosan na sebe što nisam deo napredne Srbije
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top