Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2018/19

Статус
Затворена за писање одговора.

Zuull_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
29.12.2007
Порука
1.026
Reaction score
5.832
Локација
Court seats
Ljudi, nemojmo biti cigani... nece ponistiti ovo, to sto su bez gledanja snimka izasli iz hale a obaveza je da makar pogledaju da li je vreme isteklo pa makar ostalo i 0.1, je odraz toga "ko vozi traktor a ko otvara kapiju"...
Lako je da bilo sta kenjam, ne zelim to, samo iznosim licni stav da ja kao kosarkaski trener u ovakvim situacijama UVEK pravim faul pa onda neka kolega na suprotnoj klupi razmislja hoce li da brani ili da me faulira, neka njemu te glavobolje...

Sezona je mnogo bolja nego neke prethodne, hajde da vidimo sada ono o cemu pricamo cele sezone - sta ce Trinki sastaviti i hoce li ista o planovima i organizaciji kluba izreceno iz usta PSD-a biti zaista tako.
 

zeko lopove

Grobar
Учлањен(а)
11.10.2006
Порука
485
Reaction score
732
Локација
Kitchener, Kanada
Otrcao beron do koša, ukrao trofej, i pobegao u svlačionicu.
Kraj priče.
Hoće li čoki opet ostati principijalan I odbiti da izađe i uzme trofej kao onomad kada su mu gurnuli sina?
Beron da se primenjuje u Leberon pošto mu sve dozvoljavaju kao i doticnom.
 

Tenzoras

Početnik
Учлањен(а)
04.06.2017
Порука
4
Reaction score
2
:(
 

Прилози

  • maja_01.jpg
    maja_01.jpg
    75,4 KB · Прегледа: 88

Kentucky

Grobar
Учлањен(а)
22.05.2018
Порука
233
Reaction score
1.379
Локација
Western filmova
Jedina, ali ne tako mala uteha može nam biti, da smo mi sa ovako limatiranom ekipom držali cigane svaku utakmicu na pola koša, koš razlike. Sada Trinki, nadam se da ćeš praviti ekipu po svojoj volji, po svom ukusu i umeću i da tada ni sudije, ni država, ni patrijarh koji god da je, neće spasiti tu mutiranu tvorevinu ružnih boja. Ćoravi i njegovi panteri simpatizeri, neka se raduju. Oni su glupi i neshvataju, da se Partizan polako budi. Volim Partizan
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.919
Reaction score
21.638
Испаде @Oplenac у праву, кад победимо, 150 госта, кад изгубимо, преко 300.
Тегелтијин последњи "стори" погледајте, драги наши гости.
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.447
Reaction score
2.215
Ostoja ceka kartu za evroligaske utakmice, nazalost na ovaj Balkanski poluostrov necesnim parama i kriminalom ili u spregu sa vlastima mozes da dodjes do odreceni uspeh. Ja cisto sumljam da ovaj nas predsednik moze da ne odvede na stazu uspeha ej pet godina gledamo ledja pudlici osim kupa koji se tradicionalno igra u Nis mi nista drugo ne mozemo i ne smemo da osvojimo. Dosta je vise treba ostaviti samo Trinkijerija, Dule da mu bude savetnik a Novica tim menadjer i graditi ekipu za velika dela. Koje su ovo frustracije da unazad (zadnjih tri godina)ne mogu da gledam ni kosarku ni fudbal kada igramo sa komsinicom pre svega od nervoze i rezultat cekam da doznam ovde na forumu. Kako stvari stoje mi cemo jos dugo cekati da se vratimo tamo gde pripadamo na vrhu.
 

Sale SK

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
2.501
Reaction score
646
Локација
Skopje,Republique de Macedoine
O igračima nema sta da se komentarisete, svi sve znamo, o sudijama takođe... Čudi me samo da niko ne pominje Trinkijerija, njegov "stil" odbrane, kako nam se onaj ciganin seta TRI puta po redu za minut-ipo, dok igrač koji ga čuva trci kao balerina, a ostali sede na 5 metra od kosa... Izbor igrača koji igraju-diskutabilan, odbrana mizerna. Nama cigani daju 15-16 trojki po utakmici??? Pa kakvu mi odbranu igramo? Nisam stručnjak, ali ova naša odbrana liči na-kao da se neko sa nama zajebava. Možda u Bambergu prolazi ova kosarka bez odbrane i sa trojkama... Ali nije ovo smrdljivi Bamberg.
 

STOOOLEEE

Grobarčina
Учлањен(а)
04.02.2014
Порука
2.021
Reaction score
3.217
Локација
GG 1978
O kojoj taktici pričati..?!
O odbrani , preuzimanjima , odbranama..

Oni mogu da se gase i reorganizuju od basketa do vaterpola, oni mogu da duguju 50 miliona, a da imaju najjače ugovore u državi. Oni mogu da spajaju klubove, oni mogu da budu jači od banke, ej BANKE!
Daš 1, otpišeš 7 miliona!!! To nije za protest, to je za vešanje na terazijama, koliko je to bahato bezobrazno..

Belošviću djubre čovićevsko..
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.233
Reaction score
1.930
Локација
Подгорица
Тринки није крив по мени, може имати грешке али крив није. ЕЛ не зависи ни од Вучића ни о било кога нго искључиво од Ђордија и наравно да је добити нећемо. Ово је крађе гдје су на 4 утакмице крвнички крали.
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.919
Reaction score
21.638
Не знам одакле памет да се пише о Тринкијерију кад те говно покраде.
Човек направи 10 корака а овде некако дођосмо до Бамберга.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top