Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2019/2020

Статус
Затворена за писање одговора.

garbaN

Partizanovac
Учлањен(а)
14.09.2019
Порука
866
Reaction score
5.209
Локација
Beograd
gledala sam tri četvrtine i moj utisak je da je nešto krenulo po zlu, tj da smo slučajno mi bili loši, ovi bi sami sebi davali koševe. što naravno ne umanjuje pruženu partiju i zalaganje naših momaka.

ja uopšte ne delim vaše oduševljenje pol pozicijom, s ozbirom da će cigani biti četvrti. jbg, jeste prednost domaćeg terena značajna, ali bih njih ako je ikako moguće izbegla u polufinalu.

Mislim da će garavi biti treći bez problema.. Oni nakon ovog kola već izbijaju na 3 mesto, ako uzmemo da će lagano dobiti Cibonu.
Čekaju Olimpiju u Beogradu, imaju sigurnu pobedu protiv svoje filijale.. Mornar je divlja ekipa, a već imaju pobedu više od njih, vrlo verovatno bolji međusobni (dobili ih prvu 30ak razlike), pa je to praktično 2 viška.
Slovenačko hrvatski mutant ima nezgodan raspored i veliko je pitanje da li će ući u PO.
Svakako, garavi idu na treće mesto minimum, pa nek se kolju sa Milovim mezimčetom u Podgorici.
 

SMK

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.002
Reaction score
3.722
Локација
Bolje Mornar ili FMP da budu četvrti, nego CedOli. Potcenjuje se Cedevita. Da su nas dobili u Beogradu, moguće da bi oni vezali seriju pobeda nakon toga, umesto serije poraza.
 

garbaN

Partizanovac
Учлањен(а)
14.09.2019
Порука
866
Reaction score
5.209
Локација
Beograd
Mislim da je to u suštini i najrealnije.
Nemaju garavi prostora da kalkulišu i nameštaju da idu na nas u polufinalu, jer su tu i Mornar i Olimpija u igri. Ne verujem da bi se ćoravi baš toliko igrao sa vatrom. Uostalom, mislim da je svestan da smo prilično jači od milogoraca.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.461
Reaction score
41.117
Локација
Žrnov

Batigol

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
825
Reaction score
3.854
COL je, reklo bi se, ugasila sa ova 3 vezana poraza i mnogo su blizi cetvrtom mestu nego drugom. No, da sacekamo, mnogo je tu utakmica...
 

djole035

Grobar
Учлањен(а)
06.06.2013
Порука
409
Reaction score
441
gledala sam tri četvrtine i moj utisak je da je nešto krenulo po zlu, tj da smo slučajno mi bili loši, ovi bi sami sebi davali koševe. što naravno ne umanjuje pruženu partiju i zalaganje naših momaka.

ja uopšte ne delim vaše oduševljenje pol pozicijom, s ozbirom da će cigani biti četvrti. jbg, jeste prednost domaćeg terena značajna, ali bih njih ako je ikako moguće izbegla u polufinalu.
Brt....Ocistimo ih u dve utakmice....
 

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.304
Reaction score
10.842
Локација
Beograd
To Jacino second best i jeste realnije, nažalost, od idealnog poretka, ali i ja mislim da bi nam svirali, a mogu i da mi svirnu baš, faul sa tribine kad bismo se sreli s mutirani govnima u PO, bez obzira da li je polufinale ili finale, a isto to nas i čeka u sledećoj utakmici... Ovo sinoć, lakši trening, kako rekoh, svi mi sve i znamo pa da ne palamudimo, ali jeste bilo slatko, koliko god to suludo zvuči, videti ono govno što pizdi, iako je ishod bio po njegovom nalogu...
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.359
Reaction score
37.682
Ja ne verujem da je ishod bio po njegovom nalogu.

Pisao sam već nekoliko strana ranije na istoj ovoj temi. Zašto bilo ko misli da bi ćoravi propustio priliku da ugura oba svoja kluba u PO ako mu se ukaže? A realno je da može da izgura COL sa mesta 4, posebno posle jučerašnjeg poraza od Mornara. Gostuju mu dva puta do kraja, još imaju i Futuru u Ljubljani, verovatno najgori raspored od svih kandidata za PO. Dodatno, FMP i FMP2 imaju međusobni duel kolo pre kraja za štelovanje poretka ako zatreba.

100% sam siguran da niko sretniji od njega ne bi bio sinoć da su nas dobili, ali jbg. Lažni Italijan koji samo ljušti pljeskavice nije dao.
 

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.304
Reaction score
10.842
Локација
Beograd
@serAlex, nije nemoguće da si u pravu, međutim, mislim da i ćoravo govno zna da teško da bi ovu štalu ugurao u PO, a na kraju, štagod i kakogod, jebali smo mu kevu...
 

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.308
Reaction score
10.837
Локација
underground
Ma kakvo crno pustanje,razmontirali smo ih u startu,zasto bi nas pustali,kao da fmp2 ne moze da izgubi sve do kraja ako treba.jednostavno se treba navici da smo jaki ko crna zemlja,ali i ne padati u euforiju nikakvu,sledeca utakmica u turskoj moze biti kljucna za postavljane temelja za ostvarivanje nasih ambicija,i ne treba se opustati pogotovo sto posle serije pobeda,hteo me hteo ,zna doci do opustanja i samozadovoljstva u ekipi
 
Последња измена:

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.913
Reaction score
4.237
bravo za igru, bravo za pobedu !

gradsko/prigradska mutirana dronfulja ima strasan tim,
znaci kad gledam njihovu ekipu ne secam se da su imali vise evroligaskih igraca u ekipi, prema sopstvenom priznanju imaju preko 8 milki budzeta a ja verujem i koju milku vise
daleko od toga da ih se treba plasiti naravno ali sa kojeg god mesta da krenu u play off oni su glavni favoriti sto zbog tog igrackog kadra sto zbog vanterenskih aktivnosti, moooozda bi bilo bolje to neko 1/2 pa da probamo u dve tekme da ih sje*emo

i jos nesto, igranje evrolige je postala pre svega politicka stvar
kao sto cesto kazem, i da nije bilo one trojke mi el ne bi igrali
isto tako
i sad ako je izborimo, ne znaci da cemo je igrati !!!
 

Alex B

Grobar
Учлањен(а)
05.06.2017
Порука
448
Reaction score
2.542
Локација
Novi Beograd
Novičino ime je, još jednom, ispisano zlatnim slovima u istoriju Partizana. Siguran sam da je drugovima saigračima, uzvraćajući na čestitke, zatražio da daju sve od sebe da ta zlatna slova dobiju i šampionski sjaj, jer ako neko zaslužuje da mu uz podsetnik na specijalan rekord budu i krune u vidu Evrokupa (i.e.povratak u Evroligu), ABA lige, kao i KSL, onda je to naš Novica!

:partizan-fan:

Bravo, majstore!
 

djole035

Grobar
Учлањен(а)
06.06.2013
Порука
409
Reaction score
441
Nakupilo se godina,tako da mogu reci "dobro pamtim sve"bar sto se Novice tice....
Bilo je i ovde more misljenja i upisa da je star,masakriran povredama,da ovo-da ono....
"Dobro pamtim sve...."Pamtim mu Cibonu u Zg...Doneo nam je pobedu tamo posle xy godina....Pamtim mu nabadanje one odvratne ciganske njuske....Pamtim mu bacanja za loptu,kurcevitost na terenu....Ostarilo se,ali neke stvari su iste...Izraz lica,emocije....
Za mene sigurno jedan od najvecih Grobara koji je igrao u Partizanu....Zal ostaje sto nije zaigrao sa ekipom koju su vodili Luca i Gagi....Za mene, i u vreme kad se vratio "mator i masakriran povredama",a i sada,ni malo nije upitno da li treba da bude tu....Za mene ,on je cuvar vatre u teskim vremenima,za mene on je spona sa Nasim KKP....Bar dok se neka druga Duletova deca ne vrate kuci....
Izgovoriti njegovo ime,Novica,uvek je imalo i imace posebnu tezinu imajuci sve ovo u vidu....
Cestitke Grobarcino...uzivaj u Tvom KKP,prenosi taj gen na mladje dokle god budes mogao i hteo.....Vidimo se u Tel Avivu,..
P.s.Za objektivne grobare pitanje,koliko vredi onaj osmeh DV dok cestita Novici?
Dobro pamtim sve...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top