Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2019/2020

Статус
Затворена за писање одговора.

Juzna pruga

Grobar
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
401
Reaction score
2.208
Локација
Gde god on da igra
Novac od karata protiv zadra ide za narodnu kuhinju na Kosovu. Po meni još i dobra stvar što će se igrati u Pioniru iz razloga što posle toga slede ganci tako da cemo imati tri utakmice za navikavanje. A i pritisak koji može da se ostvari protiv dacke je reko bi znatno veci.

edit: Izvor zvanicni sajt.
 

El_Grande_Jokan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
3.697
Reaction score
23.099
Локација
Академија
Protiv Zadra i Darusafake u Pajoniru.
Надам се да ће за те утакмице скинути оне циганске црвене налепнице са паркета. Када пребацујем канале и случајно налетим на њихову уткамицу у Пиониру или Арени та црвена боја буде толико одвратна да је то страшно. Не могу да гледам то, као куплерај.
 

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.863
Reaction score
9.913
Miloje je odbio više zbog ovog drugog
S druge strane svakako mi je drago što je ipak Novica na prvom mestu, jer bez obzira na Perin doprinos druge su klase igrača u pitanju i svakako više prija da prvi bude jedan Novica...
Potpisujem za Milojevica.

A ovo citirano mi je drugi deo misljenja, da kazem objektivni, zasto je bolje da Novica bude br. 1.

Da ne misli neko da poistovecujem Peru i, ne dao Bog, poljoprivrednika. Samo smatram da ga taj deo diskredituje da moze bez problema da bude broj jedan na listi u klubu velicine Partizana. Cak me je urbani smeker na kraju vise iznervirao od Pere.

Kad smo kod legendi, ne prija mi ni pojava druge legende 0.06 u stabu ili koja mu je vec funkcija, posto stab nije. Tim menadzer, sta li.
 

PFC_4ever

Grobarčina
Учлањен(а)
22.10.2007
Порука
1.812
Reaction score
1.081
koje govnarenje da zbog -2pts se priča tako o nekom igraču! taj Rade Zagorac je dve godine na kupu bio par metara od mene i zurio u svakog navijača dečijim nevinim pogledom kojim govori da je nas a kad to prepoznas pogled postaje zverski i govori jebacemo limenke! Rade je pravi pravcati nas, cuvajmo ga kao blago a ne da se pljuje, jebene dristvene mreze! Alo,majstore znas da sledeci put ulazi! Pa secas se Novice... Ajde bre!
 

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.913
Reaction score
4.237
koje govnarenje da zbog -2pts se priča tako o nekom igraču! taj Rade Zagorac je dve godine na kupu bio par metara od mene i zurio u svakog navijača dečijim nevinim pogledom kojim govori da je nas a kad to prepoznas pogled postaje zverski i govori jebacemo limenke! Rade je pravi pravcati nas, cuvajmo ga kao blago a ne da se pljuje, jebene dristvene mreze! Alo,majstore znas da sledeci put ulazi! Pa secas se Novice... Ajde bre!
uf
stvarno ne znam ko pljuje zagora (mozda neki klinci na d. mrezama ali ako ga to pogadja onda jbg i nije ovo posao za njega)
cesto ide ta prica o zagoru, nas covek, grobarcina, odbio dronfulju, dobar momak, pristojan... sve ok, ma super
ali
nije i ne sme da bude izuzet od kritika, a zasluzuje ih
njegova minutaza i sloboda u igri nije potkrepljena dobrim partijama na terenu
u napadu je slab ni u odbrani nije mnogo bolji
 

PFC_4ever

Grobarčina
Учлањен(а)
22.10.2007
Порука
1.812
Reaction score
1.081
Ide na drustvenim mrwzama od klinaca istih onakvih kakav si ti bio kad je Novica promasio, i jesi ga pljuvao negde ili plakao?
Taj ko treba da ga krotikuje ili uhvati za gusu nek radi svoj posao.
 

El_Grande_Jokan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
3.697
Reaction score
23.099
Локација
Академија
Волим Загорца и драг ми је као играч па зато не могу да прећутим неке ствари. Те друштвене мреже, колико год да могу да имају предности имају и мане а оне долазе до изражаја управо у оваквим ситуацијама. Тиме што их је погасио показао је само колико му је тешко да се носи са критикама и великим очекивањима "навијача". Кажем "навијача" јер по мени прави навијач није онај који ће да пљуне и псује играча када промаши, јер та логика - ако погодиш ти си светац а ако промашиш ти си бедник - не приличи навијачу Партизана. Друго, погледајте Радетову статискитку у мечу против ФМП-а. Он је одиграо на тој утакмици највише минута у овој сезони (28) а није постигао ниједан поен, шутирао је само шест пута. Нема континуитет у игри, никако да веже две добре партије. Ако уткамицу почне са промешеним зицерима или тројкама он потоне, после се тешко враћа на површину. Понекад помислим да је проблем у Тринкијерију али погледам Пејџа и Јарамаза, који су знатно унапредили своју игру у односу на прошлу сезону, и схватим да није то у питању. Мислим да је код Радета синдром Меге оставио неизбрисив траг. Од великог талента и одласка у НБА преко ноћи и разочарења па повратка у Европу преко Шпаније до Партизана. Изгледа ми као да је њему дрес Партизана терет с којим тешко може да се носи. Као клинац је маштао да игра у Партизану и сада када му се пружила прилика он жели да допринесе али му не иде. Не треба да одустане. Главу горе, биће још утакмица. И Џордан је толико пута промашио шутеве за победу. Промашивао али и погађао. Погађаће и Раде. Треба га поздравити аплаузом на следећој утакмици и дати му до знања да један промашен шут не може да избрише његово гробарство и чињеницу да зна да игра кошарку.
 

Dzoni43

Grobar
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
876
Reaction score
2.713
Локација
Beograd
Uzeo sam podatke samo od ABA lige:
8.3 poena u proseku (za dva poena 42.6%, za tri i bacanja mora da poboljša 27.7% i 62.5%).
3.9 skokova u odbrani, 1.3 u napadu.
2.7 asistencija
1.4 ukradene
1.2 izgubljene
10.5 prosečan indeks korisnosti.

Po mom mišljenju ovo je za sada ok. Ne mogu da kažem slabo.

ni u odbrani nije mnogo bolji
Odbranu ove sezone igra baš dobro. Skuplja, uvek je na strani pomoći, kad preuzme višeg od sebe lepo to iskontroliše. Pitaj onog italijanskog krmka Đentilea, Zagor ga ubi. Dade nam 4 poena ili koliko već.

Mislim da kad je Zagor u pitanju ide se iz krajnosti u krajnost. Ili je slab, greši, itd. ili je najveća grobarčina na svetu. Pustite dečka da igra i Trinkija da ga unapredi.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.763
Reaction score
55.377
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Igra je loše generalno.
Ima par izleta kada odigra dobro individualno, ali timski je loš u suštini.
Isto kao što se ne vidi da Mekadu katastrofalno gradi obruč zbog njegovih gabarita i skokova.
Što opet ne znači da Radeta treba kritikovati, u poslednjih mesec dana ja vidim veoma zrele partije s njegove strane.
Ono što se zaboravlja da je ovo logična posledica igranja za Megu. Odsustvo odgovornosti i prilično zajebano reagovanje na pritisak...
 
Последња измена:

Tomic11

Terroristen
Учлањен(а)
03.04.2016
Порука
5.302
Reaction score
11.912
Локација
Tu, odmah iza tebe
A drustvene mreze je pogasio pre utakmice.

slazem se takodje da ima losu selekciju suta, kad vidim da sutira pola stopala unutra linije za tri poena zeludac mi se okrene.
 

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.285
Reaction score
10.749
Локација
underground
Moze da cuva od jedan do pet,na postu mu visi igrac vrlo tesko moze da zavrsi,spolja mu nizi ne moze pobeci,uvek je coveku na ruci pri sutu ,u skoku odlican,na strani pomoci solidan,aktivne ruke,dobar rad nogu i solidne lateralne kretnje.mislim,traziti vise od toga....,
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.763
Reaction score
55.377
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Na strani pomoći veoma slab, na skoku neodgovoran i jako retko gradi obruč samo, skače, niži igrači mu konstantno beže jer im ulazi u telo jer ne igra nogama nego rukama odbranu, njegova prednost je što može da preuzme ali timsku odbranu igra veoma loše to nije ni nešto što je možda nego se golim okom vidi.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top