Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2019/2020

Статус
Затворена за писање одговора.

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.863
Reaction score
9.913

NikolaPartizan

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.125
Reaction score
4.617
Локација
hiperboreja
I da dodam da mi je neizmerno drago sto je pretekao Bozic Petra. Nikako ne bi islo da on bude prvi na vecnoj listi.
I ja da dodam da mi je neizmerno drago zbog Novice. Jedini igrac koji posle profesionalnog dizaca trofeja, bolje poznatijeg kao Bozic Pera ciganima stera zasluzuje takvu cast
 

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.863
Reaction score
9.913
Ne bih ih stavljao u istu ravan. Bio je profesionalni dizac trofeja, a onda krenuo ka poljoprivredniku. Negde na pola tog puta je stao. Da li su namere bile uglavnom dobre nije ni toliko bitno, a nije ni tema.
 

Magelan

Grobar
Учлањен(а)
12.09.2012
Порука
859
Reaction score
1.037
Nije mi baš najjasnije... Petar Božić ne valja zbog čega?
 

djole035

Grobar
Учлањен(а)
06.06.2013
Порука
409
Reaction score
441
@Magelan
Koliko kapiram,ne valja sto je bez dana iskustva seo na klupu da vodi ono rasulo od ekipe...
 

Magelan

Grobar
Учлањен(а)
12.09.2012
Порука
859
Reaction score
1.037
A šta je trebalo da kaže?! Neću?!
Koliko je ljudi doživljavalo ekstazu kada Petar uzme reč na tajm autu?!
Koje je rezultate sa sličnim timom imao Džikić, koji je za razliku od Božića bio izgrađen trener?! Koliko ljudi otkida jer je Obradoviću data prilika?!

Dobio je priliku. Probao. Nije išlo. Otišao, bez zatezanja. Po meni, sve okej od njega.

A što se tiče njegovog učinka kao igrača - imao je ulogu u timu, nju je odrađivao. Da bude nosilac nije ni bili planirano. Doprinos je postojao. Sve bilo pošteno sa njegove strane. Hvala mu.
 

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.863
Reaction score
9.913
Trebalo je da kaze necu, s obzirom na to da mu je glavni trener oteran. Onaj koji mu je sve doneo kao igracu, a postavio ga i za pomocnika. Pogotovu sto mu egzistencija nije zavisila od toga.

No, to mu ne zameram. Neka bude da je prevaren. Dobra namera, probao, nije islo.

Ono sto zameram je da nije otisao kad je video da ne ide i da se gubi u nizu. Nije ni pomislio, dok nekom drugom to nije palo na pamet.

Dzikic je sa tim istim timom odigrao odlican ostatak sezone, spram mogucnosti.

Posle je zaglibio u urbani smekerizam i rehabilitacionu kliniku.
 

djole035

Grobar
Учлањен(а)
06.06.2013
Порука
409
Reaction score
441
@Magelan
Da li iz mog kratkog odgovora mozes makar trunku ironije da skapiras?
da ne pisem carsave na temu Petra Bozica(elem,moja deca su rasla sa "kapitenom koji daje trojke"),on je dobri duh Kasper KKP....
Uvek nas je krasila osobina da i iz malo izrecenog shvatimo sta se zelelo reci....
Mislim,nisi od juce ovde......
 

El_Grande_Jokan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
3.697
Reaction score
23.099
Локација
Академија
Пери замерам то што када је Дуле отеран а он постављен за тренера рекао је Дулету "Дуле, ја сам на ово чекао целог живота." Милоје је тада одбио да дође јер није хтео да буде наследник отераног Дулета (мада није хтео ни да преузме огроман резултатаки притисак који у Меги нема нити ће га имати). Пера је направио велики низ пораза и уканалио ту сезону. Није схватио да Партизан не може њега да чека док се он учи. То је, рецимо, Чанку било јасно па је испао господин и сам отишао. Да се разумемо, хвала Пери за играчке дане, капитенску траку, дизање трофеја, асистирање Дулету али њега сада нема на кошаркашкој мапи а Чанак у Литванији ради леп тренерски посао. Разлика је очигледна. Сигуран сам да ће једног дана и Новица бити успешан тренер Партизана.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.763
Reaction score
55.375
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Милоје је тада одбио да дође јер није хтео да буде наследник отераног Дулета (мада није хтео ни да преузме огроман резултатаки притисак који у Меги нема нити ће га имати).
Miloje je odbio više zbog ovog drugog, jer je obična menadžerska trenerska krpa.
Džikić je iskusno čekao da se neko istroši, bude žrtveno jagnje da on dođe kao spasilac, i da ne navuče na sebe bes Duletovog odlaska. Kao prvi koji dođe je izdao Duleta, a sledeći nije. Mislim svašta.
Pera je ispao samo glup i nekorektan prema Duletu jer mu se nije obratio. Neko je morao da bude trener, on je želeo da pokuša, iskoristili su ga za populizam kod navijača i obrisali đoku s njim.
Šta su drugi radili on je mala maca i nema smisla da ga pljujemo zbog toga, imamo već dovoljno poljoprivrednika i izdajnika.
Od svih koji su prošli kroz klub u tome periodu svakako je Čanak najčasniji.
S druge strane svakako mi je drago što je ipak Novica na prvom mestu, jer bez obzira na Perin doprinos druge su klase igrača u pitanju i svakako više prija da prvi bude jedan Novica...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top