• Registracije za nove članove su otvorene do daljeg. Svaki novi korisnik ovog foruma će prolaziti kroz sistem filtriranja od strane moderacije pre nego što mogu nešto da postave na forum.

1. Svaka registracija će biti ili odobrena ili odbijena od strane moderatora
    2. Ukoliko se korisnik registruje, njegovih prvih 15 poruka na forumu se neće odmah objavljivati dok ne prođe kroz prste moderacije.

Pravilnik
    Predstavite se
  • Rukometni klub Partizan je zvanično pokrenuo akciju prodaje sezonskih ulaznica za Sezonu 2020/21, sa ciljem da se prikupe novčana sredstva kao vid pomoći klubu.

Partizan.NET je odlučio da se pridruži pozivu, i ovom prilikom apelujemo na sve kojima je crno-bela boja na srcu da se uključe.

Oni koji su u mogućnosti, mogu izabrati jedan od dva načina:
    1. Kupovinom sezonske ulaznice preko sajta Ticketline, po ceni od 1,500.00 dinara (za sve koji žele da u svojoj kolekciji imaju sezonsku ulaznicu i nalaze se na teritoriji Srbije)
    2. Neposrednom donacijom u proizvoljnom iznosu na račun Partizan.NET. Sva sakupljena novčana sredstva će biti transparentno prikazana, da bi zatim bila iskorišćena za kupovinu sezonskih ulaznica na ime svih koji su pomogli.

Pozivamo verne navijače da prepoznaju trenutak, da se priključe akciji i pomognu u skladu sa svojim mogućnostima. Visina donacije nije ograničena.

Uplate na račun za osobe iz Srbije na ime:

Zoran Mihajlović
    160-0900100247365-41
    Banca Intesa
    Svrha uplate: Pomoć RK Partizan

PayPal račun za one koji nisu u mogućnosti da uplate preko računa:

webgazda@gmail.com
    Nakon uplate, molimo vas da se javite Uredništvu da bi se evidentirala vaša uplata, pogotovo ako ste član Foruma i ne želite anonimno da donirate.

KK Partizan 2020/2021

Kanda90

Grobar
Учлањен(а)
16.07.2010
Порука
628
Zna li neko konkuriše li Tomas za meč ili ga stručnjak još "ladi"?

Irriducibili17

Početnik
Учлањен(а)
16.05.2018
Порука
186
Локација
PC
Данас су ваљда само Ангола и Мозли ван састава.

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
1.662
Локација
Beograd
Imate na ovom linku prenos koji ok radi.

rus

Grobar
Учлањен(а)
22.11.2007
Порука
847
Ovo je horor sta mi igramo... hvala sinu vesne, da nije njega dobili bi nas na kraju...

Al_Bundy

Grobar
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
705
Локација
Prijedor
I ovi nam ubaciše 90 poena. :D
Aj dobro, pobjeda je važna, išla ih je trojka u prvom poluvremenu, u drugom i ne toliko, stegli smo odbranu i riješili ih lagano, i onda zadnjih 6-7 minuta...ako ćemo da se zajebavamo i protiv ovih pudličinih buva i da im dopuštamo da ulazimo u neku neizvjesnu završnicu, pa jebemu mater zovi taj tajm aut i jebi im mater za odbranu i zajebanciju. Mi nismo spojili više od dve četvrtine (protiv Venecije) ozbiljne košarke otkad nas vodi Šćepović. Mora dosta bolje, i ozbiljnije.

Mille

Početnik
Учлањен(а)
12.09.2019
Порука
89
Локација
Beograd
Majko mila, sta mi ovo igramo?! Kao da nas Muta trenira, boze me sacuvaj. Mislio sam da je nas najveci problem to sto nam je trener zelen a ispade da nema veze da li je pocetnik, nego sta je on namislio da mi igramo. Greh je da ovaj sastav igra ovako indijansku kosarku. Naravno, podrska momcima, ali nesto mora da se preduzima, ne deluje da ima pilota u avionu, bojim se...

_Shone_

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.118
Локација
Tu..iza ugla...nema 200 metara
Cestitke momcima na pobedi, kao i strucnom stabu.

Sto prosto kad moze komplikovano..rezultat uopste nije odraz nase dobre igre vec spleta srecnih okolnosti po nas..prosto mi je neverovatno da mi ne znamo utkamicu da privedemo kraju vec srljamo, 6 minuta pre kraja ako se ne varam bilo je 90:72 za nas i napad, umesto da odigramo poziciono mi promasimo trojku u ranoj fazi napada i na drugoj strani je primimo. Tacno nam fali neki igrac kao sto su bili Bozic ili Kecman koji znaju da stanu na loptu i uvedu utakmicu u mirnu zavrsnicu, stabilizuju napad i odugraju mudro.

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
3.834
Локација
Daleko od sns marve
Pobeda je uvek lepa i bitna ma kakva ona bila.
Mada ni ova ne može da zamaskira naše vidljive mane.

Danas smo dosta dobro šutirali. Novica vukao koliko je mogao. CMM i Gorda silovali ali i pogađali.
Centri tiha jeza danas.
Rade postao konstantan u oba pravca. Sad i odbranu ne igra.

Sve u svemu solidna partija. Za neke veće domete ove sezone, moramo mnogo mnogo bolje.

Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
2.879
Локација
Подгорица
Лоше јако лоше 90 јебено примљених поена. Пецарски и Лешић школују наше центре. Одбрану без, под Мутом је била дефанзивна клиника за ово. Шта је Шћепановић урадио од ове екипе је срамота.

garbaN

Grobar
Учлањен(а)
14.09.2019
Порука
394
Локација
Beograd
Nedopustivo loše građenje svog reketa, dozvolili smo 12 ofanzivnih skokova opet. Hroničan problem postaje, što je neverovatno s obzirom da smo atletski dominantna ekipa.
Angola definitivno precrtan što se tiče Šćepanovića, Trifunovićeva uloga minimalizovana. Da li ga kažnjava zbog Borca, ili su mu Zagorac i Dangubić osnova, ne znam, ali šteta.
Biće problema sa našom unutrašnjom linijom narednih mesec dana bez Mozlija.
Promenili smo koncept od prošle sezone, koji se bazirao na preuzimanju u odbrani gde smo preuzimali apsolutno sve na ovo sada gde nas iz pika maltretira svaka ekipa. Ne znam šta je zamislio.
Nije dobro Šćepo, baš nije dobro.
Raduju dobri procenti šuta, buđenje Pejdza i Mekintajera, korektan doprinos Rašona i iznenađujuće precizno ciganče.
Idemo dalje, podrška i dobra uvertira za sutrašnje gaženje garavih.