Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2021/22. Povratak kralja!

Статус
Затворена за писање одговора.

Alex B

Grobar
Учлањен(а)
05.06.2017
Порука
448
Reaction score
2.542
Локација
Novi Beograd
Do kraja sezone, Smajli ima da izvede polaganje izvan linije za 3 poena!! Bravo, majstore!

Avramoviću, iz utakmice u utakmicu te sve manje "ne gotivim", a sve više cenim. E tako se igra i bori za klub. Bravo, majstore!

Od Kuruca se ne može sakriti ni loptica za stoni tenis , izbiće ti je iz ruku.

Glas preti da svaku tekmu dobije po glas za igrača utakmice..

Džiletov naklon Željku... Neprocenjivo!
 
Последња измена:

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.796
Reaction score
7.592
Локација
25-i maj
Ovo je nas termin za kosarku. Zasluzili su momci veceras jedan lagani tim bilding u nekom nocnom klubu. Glas ce uzeti minute Zagorcu i Trifunovicu i nece ih biti ako ovako nastave. Lepa pobeda a kapa dole Aleksi i Alenu. Jedva cekam sledecu.
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Uloge se djele lagano... Glas je dobio jednu. Kuruc moze da bude Mozli na trojci.

Fanrasticne utakmice Smajlija i Alekseeee.

Takodje jako bitna utakmica sa rivalom koji ce biti u vrhu tabele. Shvatili smo da ne moze uvijek lijepo i lagano, dobili smo ovo na borbu, jer se tako dobijaju ovakve utakmice.

Puno mi je srce, hvala svima na lepoj veceri i pobedi. Zivio PARTIZAN!
 

Plava Čigra

Grobarčina
Учлањен(а)
08.04.2011
Порука
2.250
Reaction score
3.675
Gregor Glas je prije svega vrijedan momak i samim tim će uz talenat i hladnokrvnost koju posjeduje postati vrhunski igrač.

Smajli i Avramović iznijeli utakmicu, Panter mora da ubaci u višu brzinu.

Meni se sviđa što Koprivica dobija minute, djeluje kao pametan momak, koji upija stvari i vjerujem da će izrasti u dobrog centra uz Željka Obradovića.

Zagorac neka pogleda Glasa i posrami se.
 

SMK

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.002
Reaction score
3.734
Локација
@mvp, Glas i te kako podsetio na Bogdana u danima kad je igrao za instituciju, uživao sam gledajući ga danas. Ozbiljan šut, ozbiljan dribling, jedva čekam narednu utakmicu da ga gledam ponovo.

Avramović, kažem ja, odbrana kao Dragan perpetuum mobile u nekim momentima. :D

Džile na kraju. :respect
 

gGnuX

Početnik
Учлањен(а)
30.09.2020
Порука
53
Reaction score
156
Локација
Kraljevo
Nemam reči... Sjajno veče i velika borba. Svi zaslužuje pohvale. Ne mora Panter da briljira na svakoj utakmici. Tu su i drugi igrači da pokriju kad ne ide. Čekamo Madara da zablista kao Glas i Aleksa večeras. Smajli i Zek su standardni pod košem. Kuruc je defanzivna mašina!
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.276
Reaction score
18.354
Локација
Kej Republika
Aleksa zaključao, Smajli zakucao.
Glas nas održao u životu. Ozbiljan mudonja.

8-1 idemo dalje. Prostor za napredak, ogroman.

ABA Sezona 16-17 kraj novembra skor 8:3
ABA Sezona 17-18 kraj novembra skor 4:5
ABA Sezona 18-19 kraj novembra skor 4:5
ABA Sezona 19-20 kraj novembra skor 5:3
ABA Sezona 20-21 kraj novembra skor 4:4
 

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.433
Reaction score
11.820
Локација
Beograd
@Kiza Srbija Naravno da nije bilo. Mediji nemaju nikakav pristup klubu i svlačionici i nagadjaju na
osnovu onoga sto vide uzivo.Par igraca bude na hladjenju zbog losijih partija i odmah teorije...
Isto se odnosi i na pojacanja.Bice kad bude.
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.243
Reaction score
2.824
Ne pratim nikog osim Partizana i pomalo sam se pribojavao utakmice citajuci komentare o tome kako su stvarno dobri ove sezone.

Medjutim, cim je krenula utakmica, vidjelo se da je energija svih igraca takva da cemo dobiti utakmicu sigurno. O pojedincima ste sve rekli, a posebno mi je drago ovo sto je Zeljko rekao na konferenciji u vezi sa tim sta su vijesti a sta nisu. Samo bih volio da onom ko je pustio tu vijest, tj. objavio, zabrane pristup, naravno i mediju u kom se taj nalazi.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top