Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2021/22. Povratak kralja!

Статус
Затворена за писање одговора.

MMM2909

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2010
Порука
1.813
Reaction score
6.269
Kako uvek posle svake pobede se nadje neko da pokrece temu o nekom "slobodnom" i "cistom" jugu...taj jug je "slobodan" i "cist" isto toliko koliko smo i mi "ekonomski tigar" kome "cela evropa zavidi". Vi ste samo obicne falange jedne kriminalne organizacije koja se krije iza paravana stranke, i umesto da budete srecni sto zarad Partizana ostatak hale vas tolerise, vi nasli da opet moralisete i nesto kurobecate...stvarno vise zajebi glupu pricu i spin
 

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.300
Reaction score
10.812
Локација
Beograd
Pokrenula je ekipa dijagonalno od juga, prozivala tribinu preko puta, pa su razmenili par glasova, dok je na jugu išla skroz druga pesma.

Ljudi koji sabotiraju organizovano navijanje, neka odu tamo i preuzmu tribinu ako im se ne sviđa. Konačno se jedna pesma peva, kome to smeta?
Opet ponavljam, Partizan na prvom mestu, a ovoj ekipi je potrebna cela hala svi zajedno, a ne kakofonija.

Jednom je večeras išlo, ali ne sme ni jednom.
Pogrešna je tema ali ne mogu da ti ne kažem da treba da te je sramota!!! Videli smo, nažalost, kako vam je Partizan na prvom mestu, svima vama sa tužne tribine. Svima odreda. Sram te bilo! Inače, da ne skrnavimo sasvim temu, lepo je veče, ja sam po povratku iz hale, odgledala i na TV-u. I nije mi jasno da Kuruks promaši i njemu se daje podrška a Rade zalepi onog balvana s dva prezimena i promaši i na njega drvlje i kamenje. E takvima u inat i znanje, tj. "znanje", Žoc je odgovorio na konferenciji posle utakmice. Džikićev naklon Žocu na kraju, kao i ovacije pri ulasku, dovoljno govore. Laku noć svima, sanjate crno-bele snove i titule.
 

Petar-Skopje

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
19.01.2007
Порука
4.299
Reaction score
2.878
Локација
MKD
Smailagić je taj čovek, njega smo čekali godinama!
Smajli je srpski Dirk Novicki! :clap :respect
Bez preterivanja ovo govorim.
Decko je klasa iznad svih u regionu, bukvalno se igra sa ostalima kao matorac protiv dece na basketu ispred zgrade. :icon-smile:
A tek je napunio 21 godinu, covece...

Sve ste rekli o utakmici, o Kurucsu, Glasu, Radetu...
Ja bih se samo osvrnuo na naseg motora u danasnjoj pobedi, najboljeg naseg igraca u zadnjih mesec dana i dezurnog krivca kod Zeljka :D - Aleksu Avramovica!:respect
Kako taj momak kida u odbrani, to nisam video jos od Gagija. Bukvalno terorise protivnicke bekove!:clap
Nadam se da ce mu uskoro krenuti sut za 3, jer je odlican u tome (prosle sezone u Spaniji je bio mislim drugi najbolji trojkas u ligi), ali i bez toga, ako ovako nastavi sa odbranom, sto se mene tice ne mora ni da pogadja nista vise ako protivniku ne da ni da pogleda ka kosu!:clap

Dolazi sad pauza, rekao bih u pravom trenutku za nas, jer smo u blagom padu forme, narocito Panter koji je realno u kanalu.
Nadam se da ce se iskoristiti na podoljsanju suta pre svega, a vidim da je Zeljko slicno rekao i na konferenciji posle utakmice ("radice se individualno sa igracima").

:napred-partizan:

P.S. Racunajte da je svaka rasprava o navijacima na ovoj temi zavrsena.
 

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.911
Reaction score
4.213
Prvo bravo za pobedu, igra manje vise ali momci se trude vidi se zelja cak i kad ne ide nema se sta zameriti

E sad moram da kazem SRAMOTA je da se ne prodavaju karte za nivo400 15 - 20min pred pocetak meca, kazu nema vise a gornji prsten prazan ❗
Prodavali su samo od 1500 ?!
Ljudi su odustajali i mislim da je vecina bila svesna da je prosto nemoguce da je arena rasprodata
Da bi onda kad je tekma vec pocela krenuli da prodaju karte od 1000 ?!

Ps jedan rus hteo da kupi 6 karata kaze mu ona na blagajni moze najvise 4 na jedan pasos, on zvao ortaka ovaj dosao dao i on svoj pasos kad je trebalo platiti ovaj gura karticu ova govori samo kes... lik se bas smorio
 

Dubaz

Grobar
Учлањен(а)
18.05.2020
Порука
381
Reaction score
3.442
Локација
Kući.
Četiri reči najbolje opisuju osećanje svakog Grobara večeras, a pročitao sam ih u nekoliko postova: Puno mi je srce!

Laku noć sestre i braćo, hvala Željko, hvala Partizane.

ALEKSAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!
 

bolex

Grobar
Учлањен(а)
18.12.2008
Порука
319
Reaction score
1.019
Arena Sport 1 u 19h je repriza!
 

zubac

Grobar
Учлањен(а)
01.03.2007
Порука
490
Reaction score
1.754
Odlicna utakmica i pobjeda Partizana. Navijanje kad je trebalo najbolje, ostaje utisak da je ipak Pionir bolji za ovakve utakmice. Sto se tice same igre, Smailagic pokido, kakav potencijal sunce ti. Ono sto je meni zanimljivo je Rodion Kuruks i njegov potencijal, decko ima sve predispozicije da bude vrhunski igrac i bice, sat vremena prije utakmice je vjezbao sut kad u hali nije bilo nikoga a igraci bili u svlacionici, o odbrani i fizikalijama necu ni da pricam. Rade je imao par dobrih poteza, ali lopta nece u kos, Ledej odlicno krenuo pa stao. Sto se Pantera tice, ocigledno kod Obradovica nema povlascenih, pa i on ne igra kad nije u formi, ali za njega se ne brinem bice pravi kad bude trebalo. Glas dobija sve vecu minutazu i vidi se zasto. Jug dobar, ali zasto price o neprihvatanju pjesme kad to nije istina, naravno da ce ponekad pjesma sama da krene od "obicnih" navijaca Partizana, plus ljudi jos pamte Stredu i ucutkivanje na skandiranje psihu, zato oladite i radite na brojci jer vam se kop prepolovio. Uglavnom odlicno vece i neka se ciganka pricuva, pada ove godine.

P.S.
U trenucima kad nista nisu mogli da ubodu vidi se da fali centar da nesto izmisli, ali bas fali.
 

MiM

Početnik
Учлањен(а)
29.06.2018
Порука
164
Reaction score
971
Локација
JNA
Mnogo znace ovakve pobede ovom nasem mladom timu , bas mnogo , samo ce da rastu ovako ... Buducnost ima jako iskusnu ekipu , njihovi najmladji igraci su godina kao nasi najstariji , a oni su tukli Valensiju , Virtus , i rutinirali Cedevitu pre neki dan .
 

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.499
Reaction score
29.229
Локација
Novi Sad

– Nisam očekivao ništa kada sam dolazio. Srećan sam što se to desilo. Mislim da nije moglo ništa bolje da mi se desi od prelaska u Partizan. Na početku kada sam došao nisam očekivao mnogo već sam jednostavno znao da je najbolji trener tu, da moram da ga slušam i da ću napredovati.

Za kraj prokomentarisao je saradnju sa Obradovićem.

– Super je. Bitni su mu detalji. Na tome radimo svaki dan. Kada sve to legne kako treba, bićemo dobra ekipa.
PARTIZAN-BUDUCNOST_57-1024x719.jpg
:clap :clap
 

Pankoz

Grobar
Учлањен(а)
03.07.2019
Порука
272
Reaction score
792
Локација
Vojvodina
Pre svega čestitke stručnom štabu i svim igračima koji su sinoć učestvovali u vrlo važnoj pobedi :respect.
Nemogu da se otmem utisku od sinoć i moram da ga prokomentarišem.Naime radi se o posećenosti navijača na utakmicama našeg voljenog kluba.Dok su se utakmice odigravale u Pioniru,cena karata je bila poprilično visoka vrlo verovatno zbog kapaciteta samog Pionira i količine prodatih sezonskih karata.Ni tada Pionir nije bio pun.Kroz forum i neke medije se provlačilo da su karte skupe,što zaista ne sporim.Ali,vraćamo se u Arenu i cene karata su sada zaista mnogo pristupačnije i na prošloj utakmici sa onim litvancima donji deo popunjen sa nekih 70-ak %.Nivo 400 je bilo po mojoj proceni oko 1000 ljudi max.
Sinoć igramo najbitniju utakmicu u narednih par meseci,Subota i opet bude oko 7500 ljudi...
Moja ekipa i ja sa njima smo ispratili svaku evropsku i bili sinoć da damo podršku našim košarkašima,a svaku putujemo iz NS-a i okolnih mesta.
Sinoć je dobar deo navijanja tamo gde su organizovani navijači vodio Čegi :šal,što su stariji grobari mogli da primete po odabiru nekih starijih pesama.
I zaista je bila sinoć prijateljska atmosfera i prvi put nakon dužeg vremena nije bilo vređanja gostujućih igrača kao prethodnih godina.
Vidi se uticaj Žoca na navijače i još jednom ću iskoristiti priliku da mu se još jednom zahvalim na svemu što je učinio i što čini za naš Partizan!
P.S. Volim ga ko oka dva...
 

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.682
Reaction score
22.537
Локација
Beograd
Pre svega čestitke stručnom štabu i svim igračima koji su sinoć učestvovali u vrlo važnoj pobedi :respect.
Nemogu da se otmem utisku od sinoć i moram da ga prokomentarišem.Naime radi se o posećenosti navijača na utakmicama našeg voljenog kluba.Dok su se utakmice odigravale u Pioniru,cena karata je bila poprilično visoka vrlo verovatno zbog kapaciteta samog Pionira i količine prodatih sezonskih karata.Ni tada Pionir nije bio pun.Kroz forum i neke medije se provlačilo da su karte skupe,što zaista ne sporim.Ali,vraćamo se u Arenu i cene karata su sada zaista mnogo pristupačnije i na prošloj utakmici sa onim litvancima donji deo popunjen sa nekih 70-ak %.Nivo 400 je bilo po mojoj proceni oko 1000 ljudi max.
Sinoć igramo najbitniju utakmicu u narednih par meseci,Subota i opet bude oko 7500 ljudi...
Moja ekipa i ja sa njima smo ispratili svaku evropsku i bili sinoć da damo podršku našim košarkašima,a svaku putujemo iz NS-a i okolnih mesta.
Sinoć je dobar deo navijanja tamo gde su organizovani navijači vodio Čegi :šal,što su stariji grobari mogli da primete po odabiru nekih starijih pesama.
I zaista je bila sinoć prijateljska atmosfera i prvi put nakon dužeg vremena nije bilo vređanja gostujućih igrača kao prethodnih godina.
Vidi se uticaj Žoca na navijače i još jednom ću iskoristiti priliku da mu se još jednom zahvalim na svemu što je učinio i što čini za naš Partizan!
P.S. Volim ga ko oka dva...
Mala digresija, Vele da je bilo preko 9000 sinoć.
 

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.954
Reaction score
4.886
Локација
Ndžamena
Последња измена:

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.901
Reaction score
7.786
Jedino lose u sve ovo je sto cemo narednu utakmicu odigrati tek 4.12, ko ce ziv docekati 15 dana pauze.

A dobro je, sto bi u taj period moglo da stigne i pojacanje neko.

Smajli, Aleksa, Glas i svi ostali na celu sa Zeljkom cista 10 za utakmicu sinoc, Buducnost nije nimalo naivan protivnik, pa cak i ovakav bez Danila i Rida.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top