Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2021/22. Povratak kralja!

Статус
Затворена за писање одговора.

Milos

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
1.327
Reaction score
2.969
Локација
Kragujevac
A sad je vreme za neko novo lice ,cini mi se :) Cisto da osvezimo ekipu malo


Biće nekih novih lica, iz pouzdanih izvora dolaze neki novi redari na sledećoj utakmici koju budemo igrali kao domaćini.

Mislim da smo svi uživali , ovako ja zamišljam Partizan , oscilacije, ali borba sve vreme, još kad nas šut krene , razbijaćemo. Neka krene šut od marta do kraja maja, ne tražim puno :D

Avramovicu moje izvinjenje, stvarno me je nervirao govorom tela od priprema pa do pre 20 dana. Ali nema sumnje kida u odbrani , napad ne davi uglavnom, tako da njemu sve pohvale, on ionako nikada nije bio čist plej , već kombo između 1 i 2 luta kao i Mur. Balša , vidljiv napredak , zaista kad se setim kao da je učio da hoda pre dva meseca, sada je već to dosta ozbiljnije , ako ovako nastavi biće to jedan odličan EL centar.

Glas svi ste ga već pohvalili , odličan , svaka čast. U napadu radi ono što bi trebao Kuruks , siguran , bez treme. Nas Letonac kida u odbrani , ali u napadu ima tegove u rukama , tremu, ukočenost, sve ono što bi Glas trebao da ima kao neiskusan i mlad. Ako uspe da prevaziđe ovu mentalnu blokadu u napadu , Kuruks će biti ubica.

I za kraj odbrana vrhunska, nema kada je prava energija sa tribina , naši ujedaju. Budućnost , Micov i DJ Seeley, pogodili su dosta šuteva preko ruke, ovaj drugi baš bi nama legao ko budali samar, iskusan i dobar šuter, nekako lagano mogu da ga zamislim u našoj ekipi.
 

MMM2909

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2010
Порука
1.813
Reaction score
6.269
Moram da priznam da me je posle prespavane noci mali Glas jos vise odusevio nego sto sam bio svestan sinoc. Mali ima muda do PODA, vidi se da je jos malo stegnut ali da mu samopuzdanje sve vise raste, a u odbrani kida i grize na svaku loptu. Cak mi se svidelo kako smo igrali kad je on bio glavni organizator napada, ona asistencija iz skoka za Smajlija pod kosem je najbolja koju sam video ove sezone od igraca Partizana. Ne bih da se zalecem, ali mnogo me podseca na jednog naseg bivseg igraca koji je isto tako imao muda do poda i natrpao ih 123 puta ciganima u usta. Samo nek decko ovako nastavi, glava dole i trening posto za njega nema boljeg trenera na ovom svetu od Zoca koji je za plejeve i bekove ono sto je Dule bio za centre i krilne centre.
 

aleksandar011

Grobar
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
209
Reaction score
1.318
[QUOTE="Nikola_G, post:

Ljudi koji sabotiraju organizovano navijanje, neka odu tamo i preuzmu tribinu ako im se ne sviđa.”

Tribina vise ne postoji, samoubila se... Odnosno, postoji taman toliko koliko i kkcz i na istim aparatima se odrzavaju.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.470
Reaction score
41.185
Локација
Žrnov
Baš uzbudljiva utakmica... zamalo od gotovog da napravimo veresiju, ali dobro... bitno da su momci uspeli da pobede, uz malo sreće, ali - sreća prati hrabre.
Smajli je neverovatna pojava... kao neka prerasla beba :buhaha Glas veliki potencijal. Avramović pokidao!
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.741
Reaction score
12.816
Локација
Nedodjija
jel treba ponovo da se dele poeni zbog navijaca..

ako smo rekli da je dosta, onda je dosta..
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.470
Reaction score
41.185
Локација
Žrnov
Kod mene samo istina :buhaha :buhaha :buhaha
Unapred potpisujem da on bude najbolji igrač finala i EC i Aba, pa da na miru nastavim da ga ne volim :buhaha
 

Dino

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.557
Reaction score
11.054
Sinoc smo odigrali jednu od najboljih utakmica ove sezone. Drzavni projekat CG nije nimalo naivan i ja generalno jos onda od Cedevite i Smita biram reci kad izdvajam samo kkczvfmp, jer njihove utakmice sa timovima kao sto su Cedevita i Buducnost nisu isto sto i nase. Ali da ne duzim i objasnjavam, uglavnom, prezadovoljan sam igrom.
Avramovic ima sve uslove da bude igracina, ali ima problema i zna da iritira. Nije nista vise od licnog utiska, samo mislim da je on igrac koji je najvise zivaca Zeljku pojeo u Partizanu, ali rezultati rada sa njim se vide. Pocev od ocajnog decision-making-a i recimo onih neshvatljivih dodavanja iz skoka na svakom drugom napadu, pa do "Nemanja Gordic" moda gde Aleksa redovno carini loptu.
Cim je to sveo na minimum, izgleda predobro.

Ne mogu da ne pomenem da je atmosfera u Areni sinoc bila ocajna. I tu sam stava da to nema nista sa problemom Pionir-Arena. Svima je jasno da je u Pioniru vrelije, tribine su blize, akusticno je itd. Arenu razumem iz komercijalnih razloga i podrzao sam kad smo se premestali. E sad, bez obzira sto ne moze da bude BAS kao u Pioniru, malo je bezveze reci da u Areni ne moze da se stvori paklena atmosfera. Mogla je i moze, nije nesto o cemu uopste ima prostora za diskusiju i mogu da nabrojim dosta utakmica u Areni u kojima je to dokazano.

Nasa sklonost da ignorisemo sustinske probleme je probila sve granice. Prvo, mora da postoji odgovornost. Pa jebem mu mater, ova ista uprava je premestanje u Areni predstavila potpuno drugacije od ovog sto je na kraju ispalo. Da je Arena nas dom je klasicna zabluda jer mi u Areni imamo isti status kao sto smo imali i pre, jer smo i ranije mogli da platimo termine i igramo i treniramo kad nam treba. Jedino sto je u sustini postignuto prelaskom u Arenu je to da je Pionir u potpunosti predat ciganima, bukvalno i doslovno, bez puno buke. Ali opet, necu puno ni o tome...

Culi smo na pocetku sezone svasta o sezonskim kartama, cenama i organizaciji. Nije u redu da se sad pravimo ludi na to i da isti ljudi koji su forsirali tu pricu iz klupske kuhinje sad pricaju kako su pojedinacne karte konacno pristupacne ali su navijaci podbacili. Jedino sto je na kraju bitno je rezultat, a rezultat je da sa ZOC-om na klupi i timom koji je konkurentan, u derbiju ABA lige mi imamo neki malo veci broj ljudi prisutno nego dok smo imali Partizan u govnima do guse sa Frenkijem i Obradom recimo...
Bilo je "cene su opravdane jer ce karte biti prodate". Sad je "sramite se sto vas se skupilo samo 8k sinoc". To je ono sto smeta.
Ja ovo ne pricam kao neko kome je problem cena jer ne dolazim kao neki sa porodicom na utakmice, a i da dolazim ne bi mi pare bile problem. A i da jesu pare problem, onda karte nisu problem jer mi cena karte dodje nekih 10-15% ukupnog troska za utakmicu.
Dakle ne pricam ovo iz nekih licnih razloga ili cega vec, nije mi skupo, realno nisu ni skupe i nije to poenta, samo mi smeta licemerje.
Inace se po pravilu javljaju da prozivaju ljudi koji su najvise odgovorni sa izlizanim forama kako su oni tu, a neko drugi nije. Ako neko treba da pokvari sneska evo prvi se javljam, mada se nadam da mogu da shvate i bez moje pomoci. Jedan takav, koji se javlja da je prisutan i odan, pun sebe i ubedjen u svoju ljubav, je vrlo cesto uzrok sto na tribini nije troje drugih i drugacijih.
Mi bi smo navijace, mi bi smo atmosferu, anarhiju, ludilo... ali svi da razmisljamo kako nam se kaze i nosimo uniformu koja nam se da.

Takodje, utakmica u 21:00h?! Nabijem ih na kurac i sa terminima. Nestvarno mi je da moze i to da se brani neki stvarima tipa "to diktira tv prenos", kao da zivimo u Engleskoj i kao da se bavimo pravima za prenos fudbalske Premier lige. Nemojte da se zajebavamo, pricamo o fakticki drzavnoj firmi arenasport, koja je pod direktnom sapom stranke u cijem radu ucestvuje Posumljeni. Mene boli kurac moze li ili ne moze i kako ce i sta ce, smeta mi termin od 21h i necu da zanemarim to.

Sve ovo navedeno sigurno nije najveci uzrok i slabe posete i jos slabije atmosfere. Ne moze ni da bude jer nije toliko prosto. Na to utice milion stvari i to je naravno slozen problem do kog se doslo vremenom i nizom ocajnih odluka i sramnih desavanja. Nista od toga pojedinacno ne bi dovelo do ovoga, nego se radi o spletu okolnosti.

Jako bih voleo i planirao sam kad nadjem dovoljno vremena da napisem jedan bas poduzi post o tim problemima. Trenutno sam, evo vidi se slucajno, sprecen u tome jer se vec povela bezvezna rasprava o tribini i organizovanim, a morao bih i u to da zadjem jer objektivno gledano jeste jedan od problema.
 

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.515
Reaction score
5.166
Ne znam zasto se forsira ta prica o slaboj posjeti? Koliko ljudi ste ocekivali na utakmici regularnog dijela ABA lige protiv Buducnosti? A vjerovatno i epidemija bar malo utice...
Posjeta je bila sasvim OK.

Da smo igrali u Pioniru, ti ljudi iz Arene bi jedva stali i pricalo bi se o sjajnoj posjeti. To i jeste ono sto je bio argument protiv prelaska u Arenu, prosto nije realno da nas prosjek u ABA ligi bude preko 6-7-8 hiljada. Ostoja obecao da ce taj problem rijesiti ultra-mega-giga akusticnim zavjesama, al zamalo...

Nadam se da klub ima neku znacajniju finansijsku korist od toga, jer navijacki (a posledicno i rezultatski) bas puno gubimo.
 

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.913
Reaction score
4.237
ma poseta je ok
pogotovo kad uzmes cenu u obzir, mislim nije isto dal 500 kinti ili 1000 - 1500
a bilo je sigurno oko 10ak hiljada
plus kao sto sam vec pisao, nisu prodavali karte za nivo400 pred pocetak tako da vrv bi i gore bilo vise ljudi

ja bi samo voleo da postoji od strane kluba neki plan za povecanje navijacke baze
ok pionir pakao sve super ali od proslosti se ne zivi
ako ce nam arena biti dom u buducnosti onda zaboravi 7 soma ljudi i punu halu jer to vise nije ni pola
znam da sam dosadan ali jesu zasrali sa cenama i verujem da bi poseta bila jos bolja mozda ne protiv future ali sigurno na nekim "manjim" mecevima
ne znam koliko je realno da prave neke akcije za nivo400 bas na tim nekim "manjim" tekmama, sta znam ulaz uz djacku knjizicu ili indeks ili besplatno za medicinare ili mislim lupam sad ali ono mozda iskoristiti to sto je arena na nbgd pa praviti neke akcije sa osnovnim skolama iz blokova ipak je to najmnogoljudnija opstina... ne znam sad ono sigurno da ima mnogo mogucnosti ako postoji zelja, ja bi sve pokusao, svaki navijac je bitan

najsrecniji bi bio da vidim po 15ak hiljada protiv krke ili studentskog centra, dolazi buducnost a ono 20 soma ljudi... nije realno sad odma prve sezone ali ako se na tome radi verujte moguce je
mislim da jedino kkp ima taj potencijal da usadi ono sto navijac ustvari jeste - ako igra tvoj klub ti si u hali nema pada kisa, protivnik, trener jao vidi sta je ostoja izjavio ti si bre u hali tacka cao, znaci zna se ako igra kkp ti si tu nema ma ljubavnica da zove jbg nek dodje u arenu
imamo mi to danas ali mislim da klub mora da radi na tome da bude svi vise vise, svake sezone da se proda vise sezonskih, svake, nek bude za jednu vise nego pre ok ali vise
ovaj hajp sa povratkom zoca bio je idealan za iskoristi i zapoceti sa tim
 

Pankoz

Grobar
Учлањен(а)
03.07.2019
Порука
274
Reaction score
801
Локација
Vojvodina
Kao što i sama tema ovde kaže "Povratak kralja", uprava kluba i njena marketing služba kao da je ostala zatečena Željkovim dolaskom.
Ne mogu da verujem da apsolutno ništa ne rade po pitanju motivisanja dolaska nekih novih,mlađih navijača i da ih celokupna atmosfera još više veže u budućnosti za naš klub.Pre dve godine znam da je bilo onih akcija za decu ako se dobro sećem do 14 godina bile su besplatne ulaznice,doduše ne za evropske već samo za ABA ligu (i to ne za svaku utakmicu).Doduše i to je nešto.
Znam,verovatno će se jedan deo ljudi pobuniti što su kupili sezonske karte kako nije u redu da dnevne karte budu jeftinije,ali zaista nije lepo videti toliki kapacitet hale koji nije ni upola iskorišćen.Protiv onih litvanaca je baš bilo otužno gledati koliko je bilo praznih mesta,posebno u sektoru 200 jug,a bilo je i nekih par stotina navijača u sektoru 400 sever.Ostatak sektora 400 (osim severa)i nije bio u ponudi ni protiv Budućnosti,iako je bilo potražnje.Već su pisali pojedinci kako pred početak utakmice nije više bilo u prodaji karata za sektor 400 već samo za sektor 200.Pošto sam vodio decu sinoć,uspeo sam za njih kupiti od tapkaroša dve karte za sektor 400 po redovnoj ceni karata (inače te karte su bile sponzorske jer je na njima bila cena 0 dinara).
Pre dve godine baš protiv Budućnosti smo oborili rekord ABA lige po broju posetilaca,a sinoć jedva 9000 posetilaca,a od toga čini mi se da sam negde pročitao ima oko 6000 prodatih sezonskih karata.
 

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.555
Reaction score
29.558
Локација
Novi Sad

Zapisujem stvari koje naučim. O drugim timovima, o trenerovim rečima. Ovo mi je peta sezona kako igram i bio sam u nekim zaista zanimljivim timovima, sve što sam naučio sam pokušao da zapišem da imam takve stvari sačuvane. Uglavnom su to košarkaški detalji i neki saveti od trenera, šta da popravimo, na šta da pazimo

Vodim beležnice dugo, tačnije kada sam bio na koledžu sam krenuo sa tom praksom. Postalo mi je jasno da kao košarkaš imam priliku da putujem i da posećujem mesta gde ne idu baš svi i to mi je dalo motivaciju i inspiraciju da krenem da zapisujem sve što mi je zanimljivo. Jednog dana, kada budem imao 50 godina možda ću želeti da vidim kako sam razmišljao kada sam imao 27 i da se prisetim šta mi se sve dešavalo. Ne želim da zaboravim dragocena iskustva. Imam puno ispisanih beležnica koje sam ispunio, nekada ih prelistam ako procenim da mogu nešto korisno da izvučem iz njih.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top