Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2021/22. Povratak kralja!

Статус
Затворена за писање одговора.

gurtang

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
1.669
Reaction score
3.573
Локација
Niš
Mislio sam da ce dolaskom Zoca da kosarkaski forum bude malo aktivniji, ali nekako sam se prevario.

U sredu pre tekme sa Parizom, gotovo i da nije bilo poruka, nakon utakmice ocekivano je bilo.

I sutra igramo jako vazan mec, a mene zanima kako ide prodaja karata, koliko navijaca ocekujete i hocemo li napokon biti kompletni?

Mec protiv sokica se dobija odbranom, znaci Aleksaaaaaaaaaa!
Kad je sve super nema sta da se pise :D

Mi volimo da pišemo mnogo samo kada kritikujemo :D
 
Учлањен(а)
06.07.2021
Порука
427
Reaction score
2.775
Локација
Beograd
Mislio sam da ce dolaskom Zoca da kosarkaski forum bude malo aktivniji, ali nekako sam se prevario.

U sredu pre tekme sa Parizom, gotovo i da nije bilo poruka, nakon utakmice ocekivano je bilo.

I sutra igramo jako vazan mec, a mene zanima kako ide prodaja karata, koliko navijaca ocekujete i hocemo li napokon biti kompletni?

Mec protiv sokica se dobija odbranom, znaci Aleksaaaaaaaaaa!
Ne znam kako ide prodaja... marketing nam je čas živ čas mrtav...
Očekujem između 10 i 13 hiljada ... ako bude ispod podbačaj(pogotovo uzevsi u obzir energiju iz Laktaša i Pariza), ako bude iznad iznenadiću se... kriju se karte, reče Zoč ne zna da li su svi zdravi. :D

Sutra u hali malo da se aktiviraju i ovi u premijum, superior mestima... ne da sede sve vreme i gledaju u mobilne(čast izuzecima)...al ajd bar ne izlaze ko kod cigana na onoj tekmi 6 minuta ranije. ;)
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.271
Reaction score
18.336
Локација
Kej Republika
Gledao sam malo Cedevitu protiv Virtusa.
Imaju solidan potencijal spolja, kao i uvek. Jogi, Pulen, ciganski hrt. Mislim da su Virtusu ubacili 15+ trojki.

Ali su šuplji i bez hemije trenutno. Golemac im je zreo za otkaz. Klasična cedevita ekipa. Primili su kuci 100+ poena od Skariolinih matoraca.

Lomimo ih na agresivnu odbranu i domaći teren.
Ako se na raspucaju, očekujem laganih 10ak razlike.
Ispod koša su dosta masivniji, ali i dosta sporiji od naših centara. Šetaće ih Smajli celu utakmicu.
 

zmajski

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.158
Reaction score
3.675
Za razliku od utakmice sa Buducnosti, potpuno sam opusten. Nit imaju bolju igru nit vise kvaliteta. Jedino im je bolji sut izvana, ali to nikada ne traje svih 40 minuta. Slovenackog hrta nasamarati u odbrani, na Pulena iskakati i sve ce ici kao podmazano.
Ocekujem vecu minutazu za Balsu ili cak i pomalo Miletica.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.749
Reaction score
29.599
Локација
Beograd
Mislio sam da ce dolaskom Zoca da kosarkaski forum bude malo aktivniji, ali nekako sam se prevario.
Па где смем да кажем Жоцу нешто о кошарци кад је он познаје много боље него ја.
А Станојевићу мало мало па причам нешто о фудбалу, јер имам утисак да неке ствари баш ради погрешно.
А има и још једна ,,зврчка,, - немам тај ТВ Спорт клуб па преносе кошарке гледам преко стрима без тона који уз то још и ,сецка, па бар пола ствари уопште и не видим.
За АБА лигу имам ТВ Арену, а отишао бих некад и у халу, али шта вреди кад обично радим у време утакмице, па засад ништа ни од ТВа ни од хале.
Судбино.
 

Broz24

Početnik
Учлањен(а)
07.07.2021
Порука
49
Reaction score
145
Локација
Niš
Samo vi, braćo beograđani, sedite kući, nemoj slučajno neko da bi pokisao danas... A ja ću iz Niša da potegnem sa dvojicom kolega da pozdravimo Žoca... Neka, nije nam teško... Pođemo od kuće u 1330h,vratimo se 13 sati kasnije... Ali nije teško kad se nešto voli... Do sada propustio samo FMP... Pa u sredu opet na dupli program Kolubara-Slask... A vi razmišljate da li će biti 10.000... Vidimo se večeras u Areni...
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.749
Reaction score
29.599
Локација
Beograd

kontraAV

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
1.042
Reaction score
3.529
Локација
Crna Gora
Mi smo po kvalitetu četvrti tim u ovoj ligi. Cedevita je znatno, znatno jača, brža, visocija i uigranija ekipa. Bukvalno su nas rutinirali, bez obzira na izostanak Pantera, ne mislim da bi bio drugačiji ishod. Njegova statistika zadnjih mjesec dana je užasna. Sta je nama trebao skuplji Mur, na mjesto Pejdza? Logike nema.
Ovaj sastav Partizana može da osvoji samo Kup R. Koraca, i to ako cigani budu imali loš dan. Još jedna godina prodavanja magle navijačima Partizana u Vučićevoj banana državi.
 

NenadPFC

Početnik
Учлањен(а)
14.09.2021
Порука
37
Reaction score
119
Локација
Beograd
1. Zagorac u istoj ekipi sa Panterom,
2. Zagorac u ekipi koja ima najvise moguce ciljeve ( osvajanje Aba lige i Euro kupa ),
3. Zagorac igra za najboljeg trenera u istoriji evropske kosarke,
4. Zagorac iz utakmice u utakmicu sve gori i gori na obe strane terena.

Zavrsite samo srednju skolu i radite u najuspesnijoj firmi na jednom od najplacenijih i najodgovornijih mesta. Ovaj covek ili je Bozje dete ili zna najdublje tajne o svakome iz uprave, nemam objasnjenje kako uopste igra kosarku...
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.880
Reaction score
7.937
Provociranje članova
Mi smo po kvalitetu četvrti tim u ovoj ligi. Cedevita je znatno, znatno jača, brža, visocija i uigranija ekipa. Bukvalno su nas rutinirali, bez obzira na izostanak Pantera, ne mislim da bi bio drugačiji ishod. Njegova statistika zadnjih mjesec dana je užasna. Sta je nama trebao skuplji Mur, na mjesto Pejdza? Logike nema.
Ovaj sastav Partizana može da osvoji samo Kup R. Koraca, i to ako cigani budu imali loš dan. Još jedna godina prodavanja magle navijačima Partizana u Vučićevoj banana državi.

dajte smajli koji povraca

I da… zeljka je pregazilo vreme
 

Dino

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.557
Reaction score
11.054
Jezivo.

Mi smo vec pocetkom zadnje cetvrtine imali dvocifren broj dopustenih ofanzivnih skokova. Onda smo krenuli da skupljamo i ubili su nas na te povratne pasove. Nestvarno je koliko su puta ostajali sami igraci kojima je jedini izraziti kvalitet sut za 3 poena.

Igracima, sem onima na koje imam zamerke i kad pobedjujemo, nemam sta da zamerim.
Zameram jedino posumljenoj pickici iz Prislonice sto po ko zna koji put pilicari sa centrom. Pored toga sto nam "borba kroz institucije" ide nikad bolje, mi vec sad mozemo da se sjebemo gubeci domacinstvo u plej ofu.
Dovodite centra sve mu jebem, sta treba da se desi vise. Ludilo je koliko problema potice iz reketa.
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.271
Reaction score
18.336
Локација
Kej Republika
Ovakve utakmice se dobijaju ODBRANOM!
Primiti 96 poena kući je nedopustivo.

Mi ne smemo da se takmičimo šutem za tri protiv ekipe kao ova cedevita.

Madar, prvi plej.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top