Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2021/22. Povratak kralja!

Статус
Затворена за писање одговора.

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.271
Reaction score
18.334
Локација
Kej Republika
Psovanje i provociranje članova. Ban!
Mi smo po kvalitetu četvrti tim u ovoj ligi. Cedevita je znatno, znatno jača, brža, visocija i uigranija ekipa. Bukvalno su nas rutinirali, bez obzira na izostanak Pantera, ne mislim da bi bio drugačiji ishod. Njegova statistika zadnjih mjesec dana je užasna. Sta je nama trebao skuplji Mur, na mjesto Pejdza? Logike nema.
Ovaj sastav Partizana može da osvoji samo Kup R. Koraca, i to ako cigani budu imali loš dan. Još jedna godina prodavanja magle navijačima Partizana u Vučićevoj banana državi.
Puši bre KURAC MAJMUNE RASPLI!!!!
Visočiji....
 

malimiki

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2021
Порука
227
Reaction score
641
Локација
Beograd
96 poena u Areni je sramota, a da to nema veze sa time ko je na klupi. Dajte pleja, dajte centra, dajte beka.
 

Plava Čigra

Grobarčina
Учлањен(а)
08.04.2011
Порука
2.249
Reaction score
3.656
Jbg, nema šta da se nerviramo.

Imaju bolji sastav, organizovaniju igru, agresivniji su i brži.

Ne možeš protiv ovakvih timova sa Zagorcem i Dangubićem i bazirati sve na improvizaciji i šutu za tri poena.

Treba nama nadogradnje dobre u igračkom sastavu, da možemo neke želje da opravdamo.
 

kontraAV

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
1.042
Reaction score
3.529
Локација
Crna Gora
Jbg, nema šta da se nerviramo.

Imaju bolji sastav, organizovaniju igru, agresivniji su i brži.

Ne možeš protiv ovakvih timova sa Zagorcem i Dangubićem i bazirati sve na improvizaciji i šutu za tri poena.

Treba nama nadogradnje dobre u igračkom sastavu, da možemo neke želje da opravdamo.
Za to sto si ti napisao drugovi Grobari ce ti jebati majku i pusices im kurac. Jer, jel te niko ne može biti bolji od Ostojinog SNS Partizana.
 

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.514
Reaction score
29.299
Локација
Novi Sad
Samo polako sa emocijama, ima da se igra jos dosta, nema mesta tenziji i sad izmisljanja tople vode. Jebace im Zeljko mamicu na treningu za ovo i to je to. Ima da rade odbranu sledecih 50 treninga.
Teska utakmica za gledati, ali sta ces, to je sport.
Ne mozemo svaku jebenu utakmicu da dobijemo!
Teraj dalje crno bela ljubavi!!!
 

Al_Bundy

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.003
Reaction score
3.235
Локација
Prijedor
Bez energije, letargično, pogotovo se osjetilo kod Smajlija. Falio nam brat Letonac sa odbranom i Panter sa sigurnim poenima. Rade, Dangubić, Trifunović nula bodova.
 

Dubaz

Grobar
Учлањен(а)
18.05.2020
Порука
381
Reaction score
3.442
Локација
Kući.
Psovanje i provociranje članova. Ban na 10 dana!
Mi smo po kvalitetu četvrti tim u ovoj ligi. Cedevita je znatno, znatno jača, brža, visocija i uigranija ekipa. Bukvalno su nas rutinirali, bez obzira na izostanak Pantera, ne mislim da bi bio drugačiji ishod. Njegova statistika zadnjih mjesec dana je užasna. Sta je nama trebao skuplji Mur, na mjesto Pejdza? Logike nema.
Ovaj sastav Partizana može da osvoji samo Kup R. Koraca, i to ako cigani budu imali loš dan. Još jedna godina prodavanja magle navijačima Partizana u Vučićevoj banana državi.
Zašto imaš avatar Partizanovog vojnika, kada bi više priličilo da ti tu stoji slika , ne znam, na primer, nekog korija voldena ili prosto stavi sisu neku, ide ti uz postove...
 

Živan

Početnik
Учлањен(а)
06.07.2021
Порука
49
Reaction score
128
Локација
Ulaz N
Sramotna odbrana, a još veća je sramota što se u nekim utakmica ovako lako prepušta protivniku da vodi tok utakmice i da smo uvek mi ti koji se prilagođavamo. U Hamburgu na puno poena, u Parizu, još puno primera i sad ovo. Ne kažem, nije to slučaj stalno, al zar ne umemo da povučemo ručnu, napravimo neki bezobrazan faul ili šta god, a ne da se s raspucanom Cedevitom takmičimo ko će više trojki da da ? Možda sam ja apsolutni laik, al tako mi izgleda ponekad.
 

Laki T.

Grobarčina
Учлањен(а)
17.07.2019
Порука
1.090
Reaction score
5.049
Локација
vezenemam
Nismo na nivou mutanata u ovom trenutku.
Ako ciljamo prvo mesto ovo se mora nadoknaditi, možda najpre baš u revanšu/Ljubljani.

Bravo za Madara i Mura, Ledej i Aleksa standardni. Panter je falio mnogo.
Idemo dalje!
 

tribiani

Grobarčina
Учлањен(а)
02.03.2007
Порука
1.452
Reaction score
4.810
To je Partizan... pobediš gde se ne nadaš (Pariz, Budućnost), izgubiš kod kuće od ekipe koja ima 5 poraza u 10 utakmica. .
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.880
Reaction score
7.937
Mi smo pali u onom cemu smo bili najjaci a to je odbrana… imali smo i +9 ali jbg ode sve na drugu stranu…

indalje mislim da ovaj ekipa ima veliki potencijal
 

kuki

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
3.490
Reaction score
13.456
Локација
tamo daleko...
Moderacijo, sada imate odlicnu priliku da ocistite forum od nakocenih cigana mrtvih.

Odbrana je bila ocajna u zadnje dve cetvrtine. Jesu oni sve ubacili, ali to rade profesionalni igraci kada su sami na sutu kao na treningu.

Drugo, Rade Zagorac mora da leti. Na 5 razlike uzima sut preko ruke u petoj sekundi napada, kao da je MJ licno. U sledecem napadu isto je 5 razlike bilo, daje im u kontri loptu u ruke. Decko je toliko kosarkaski nepismen i neinteligentan, da reci nemam. Znao sam da su to bile zadnje sanse za prikljucak.

Ne znam ko vidi navijanje, ali izbor pesama ritam, sve totalno pogresno. Momci, gledajte youtube od pre 10-15 godina, kako je to izgledalo nekada u hali.
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.239
Reaction score
2.807
Ja ne znm sta se desilo sa nama na poluvremenu. Prvo mi je izgledalo odlicno. Mozda izostanak Aleske pa su se ostali opustili i onda kad se vratio smo bili kao muve bez glave. Nedopustivo je da onoliko slobodnih promasimo a jos gore sto smo im igrace ostavljali same svako malo. Sut za tri nam je bio odlican veci dio utakmice, Madar je briljirao u prvom, a takodje i Aleksa, ali dzaba kad su sve zabrljali u drugom...

I zabraniti da se pjeva I kada ne budes prvi ti. Ej, ostalo dva minuta do kraja i mozemo jos stici, i umjesto neke pjesme da ih digne, oni pjevaju ovu...
 

PARTIZAN INSTITUCIJA

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.004
Reaction score
11.814
Локација
JNA
Rade Zagorac je najveća štetočina i to je tako. Jednostavno, promenuli smo 100 trenera i on je kod svih 100 bio očajan. Kada jedan Željko Obradović ne može da ti pomogne onda ne znam o čemu više da pričamo i dokle će ovo sa njim ići?
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top