Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2021/22. Povratak kralja!

Статус
Затворена за писање одговора.
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.066
Reaction score
18.305
Jedino čime sam zadovoljan jeste borba. Ostalo? Ne znam odakle da počnem. I dalje igramo daj-loptu-u-ruke-Panteru-i-čekaj-da-vidiš-šta-će-da-uradi. U stvari lažem, u poslednje vreme imamo i opciju 2: Sve to isto samo Aleksa. :pop

40 minuta silujemo u napadu, tako se ne osvaja ništa...

EDIT: Jedini razlog što smo vodili 38 minuta je taj što su oni imali nerealno loš šut za 3, čim su dve trojke povezali to je bilo to...
 

gurtang

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
1.669
Reaction score
3.573
Локација
Niš
Kako bre to sine?
Nama svi igrači otišli u 3-4 faula jos odmah, to onda znači da ne smeš previše opušteno da igraš.
Drugo u prvom poluvremenu su šutnuli 22 bacanja mislim.

Da je to bilo iole normalno razlika bi bila mnogo veća.

Treće, nama ova utakmica nije bila toliko bitna, njima jeste. Tako da verujem i da je želja jača..

I na sve to izgubili smo zbog toga što je plej promašio 2 bacanja, plus pre toga Lessor 2....
Tako da mi nije jasno šta lupaš.

Svako igra onako kako mu protivnik dozvoli. Oni su imali možda 3,4 šuta gde su bili otvoreni..
 

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.863
Reaction score
9.914
Losiji sut su imali, jer je nama bila bolja odbrana generalno, uigrava se. Mi mozemo bolje, oni ne. Nismo bili na maksimumu, a rutinirali bismo ih da nije bilo pada u zavrsnici.

Izgubili smo zbog pomracenja uma Avramovica u zavrsnici, ali desava se i to. Nisu problem 2 bacanja. Stajanje u kontri, pa bacanje preko pola Lesoru, to nisam video nigde sem u kadetskoj konkurenciji (Zeljko secer i voda odmah :D ). Pre toga bacanje u stranu i sut za 3 kao na NBA JAM-u. Zavrsnica i izbijena lopta u kontri, a pre toga nije dodao Madaru koji je bio ispred, iako sa strane (ali ajde, malo vremena, neiskusan Madar itd. Haos sta je brat odigrao u poslednjih nekoliko minuta. Ali trudi se maksimalno, tako da ne moze da se zameri. A postoji i ne mali kredit zbog oplodnje FMP-a.
 

gurtang

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
1.669
Reaction score
3.573
Локација
Niš
Mi smo pre mesec dana imali mečeve gde su protivnici imali po 10-15 otvorenih trojki.
Sada je taj broj sveden na veoma malo.
Tada sam kritikovao, sad ne mogu.

Bilo bi bolje da smo pobedili, ali ako iz poraza naučimo po nešto i to je vajda.
 

Braindead

Grobarčina
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
3.222
Reaction score
15.856
Локација
Beograd
Losiji sut su imali, jer je nama bila bolja odbrana generalno, uigrava se. Mi mozemo bolje, oni ne. Nismo bili na maksimumu, a rutinirali bismo ih da nije bilo pada u zavrsnici.

Izgubili smo zbog pomracenja uma Avramovica u zavrsnici, ali desava se i to. Nisu problem 2 bacanja. Stajanje u kontri, pa bacanje preko pola Lesoru, to nisam video nigde sem u kadetskoj konkurenciji (Zeljko secer i voda odmah :D ). Pre toga bacanje u stranu i sut za 3 kao na NBA JAM-u. Zavrsnica i izbijena lopta u kontri, a pre toga nije dodao Madaru koji je bio ispred, iako sa strane (ali ajde, malo vremena, neiskusan Madar itd. Haos sta je brat odigrao u poslednjih nekoliko minuta. Ali trudi se maksimalno, tako da ne moze da se zameri. A postoji i ne mali kredit zbog oplodnje FMP-a.

Hokejaški Aleksa Avramović. :D

 

Alejandroo

Početnik
Учлањен(а)
05.07.2021
Порука
40
Reaction score
130
Локација
Novi Sad
Jel zna neko gde igramo protiv Mornara? Jel Pionir? Takodje, hoce biti karata na tickets.rs, jer dolazim iz Novog Sada, pa ne znam da li ce na dan utakmice biti karata u slobodnoj prodaji?
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.911
Reaction score
7.817
Ne treba nam wild card, daj da osvojimo Aba i kroasan kup ili bar jedno od te dve, a naravno ABA bi mi bilo daleko draze i onda smo u Evroligu.

Mogu da zamislim jun i licitaciju pojacanja :šal
 

Nbg88nbg

Grobar
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
595
Reaction score
839
Локација
Beograd
cak i da dobijemo el na konto rusa,sta ce biti kada se rusi vrate da li ce nas onda izbaciti?
 

Залад

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
3.158
Reaction score
28.045
Локација
Из Чикага (моји...)
Ко то сад зна...видиш да се ситуација мења стално и ко зна како ће следећа сезона изгледати и какав ће формат такмичења бити. Ко је могао и ово претпоставити до пре пар месеци. Треба ћерати што даље у оба такмичења, а ово ''са стране'' ако буде-буде. Дефинитивно, где год сам погледао неке спекулације и анализе везано за ''дивље карте'' помиње се ККП.
 

ProvencanoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.178
Reaction score
6.062
Локација
100 кураца
Jel zna neko gde igramo protiv Mornara? Jel Pionir? Takodje, hoce biti karata na tickets.rs, jer dolazim iz Novog Sada, pa ne znam da li ce na dan utakmice biti karata u slobodnoj prodaji?

Tacno, u Pioniru se igra. Mislim da ces gotovo sigurno karte naci i na blagajni na dan tekme, ne verujem da ce biti neka pomama jer prakticno nista ne odlucuje. Ocekujem nekih 5.000 ljudi max.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top