Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2021/22. Povratak kralja!

Статус
Затворена за писање одговора.

gurtang

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
1.674
Reaction score
3.589
Локација
Niš
Mali offtopic -vezano za naslov ovog videa "Partizan-Mornar: sisaj žlezdo itd.."

Ako mi se nešto penje na onu stvar u navijačkom repertoaru danas, to je ova "numera"(sisaj žlezdo).
Ne toliko njen narikački ton, već njena upotreba i kada se ne igra sa vudafakarijima (whothefuckareyou).
Zašto se smrdama daje na važnosti? Zašto ih uzimamo kao sebi ravne, ili čak i više od toga? Ko su bre oni da se non-stop pominju? Jesmo li postali toliki kompleksaši poslednjih desetak godina, jesmo li isti? Ili je to samo stvar vremena i promenjenih vrednosti, u koje se ne uklapam...
To brate i mene strašno nervira.
Utakmica s Andorom, Parizom, mi pevamo ovo. Kome?
Ima li neko mozak u toj navijačkoj grupi
 

zmajski

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.177
Reaction score
3.766
Ovaj termin u 12h je nenormalan. Ne znam kako klubovi prihvataju tu praksu. Ne vjerujem da nemaju izbora.

Dobar protivnik u pravo vrijeme. Treba nam mec sa ekipom koja se dobro snalazi u tranziciji, igra sa dosta energije i mnogo posjeda. Moglo bi se reci neka light-cedevita koncepcija, ali bez izrazenih 20+ skorera.
Pravi test za nasu odbranu. Ovde nije toliko bitna pobjeda koliko ih limitirati na mali broj poena.

Apropo odbrane, jos nisam vidio da igramo neki totalni presing. Jedino ponekada induvidualni pritisak na prednju liniju gdje dominira Aleksa, i pomalo Madar.
 

Залад

Форумски курсаџија
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
3.250
Reaction score
28.432
Локација
Ljubuški
To brate i mene strašno nervira.
Utakmica s Andorom, Parizom, mi pevamo ovo. Kome?
Ima li neko mozak u toj navijačkoj grupi

Odavno je postalo izlišno postavljati takva pitanja kad su oni u pitanju... Sad protiv Burse možemo čitavu prvu četvrtinu očekivati "svaki turčin zna.." i sl. Ali na sve te stvari mi smo davno navikli...
 

Zuull_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
29.12.2007
Порука
1.027
Reaction score
5.833
Локација
Court seats
To je ta pista ispred ovih momaka koju imaju za napredak!

Ovaj tim je toliko suštinski i košarkaški uzbudljiv, od cele grupe do svakog pojedinca da to prevazilazi ovaj današnji sveopšti biznis model košarke i sirovog rezultata. Dame i gospodo - Partizan! :clap
 

zmajski

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.177
Reaction score
3.766
To je to. Ligaski dio sezone je gotov i ovo je tim za zavrsnicu.

Uglavnom svi igraci su digli formu. Raduje Trifa koji pokazuje mnogo toga vise od samo suta za 3P. Madarfaker :respect Tristan, krilo koje kao da ima 215 sa sutom kao plej, Ledej nit' gore tehnike nit' boljih procenata :) Zagor - na mjestu, bravo kapitenu.
Jedini pad forme je kod Smajlija, ali ako je on najveci problem - dajte onda odmah sve tri titule.

Ovo sada je nesto veoma blizu Duletovim ruzama.
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.972
Reaction score
8.062
Za Panterovo "zdravlje" sto kaze Edin se raspituju nekolicina NBA klubova.

Pristup koji treba da bude konstantan, bez razliku na ime protivnika.

Ostaje jos Cibona za kraj regularnog dela i ostaje zal za poraz kod kuce protiv Mege koji bi nam znacio prvog mesta, ali nije sve do nas, ciganka je dobila Krku u NM na kradju, u Stozicama na kradju, dve prijateljske su odigrali protiv Radnicki basket, sve u svemu bolje pored ovakvih faktora nismo mogli.

Zeljko veliko ti hvala :respect
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top