Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2021/22. Povratak kralja!

Статус
Затворена за писање одговора.

cvetkobre

Grobarčina
Учлањен(а)
06.09.2007
Порука
1.647
Reaction score
4.721
Ma pusti, dok je 5 na 5 , a institucije odobre, i coki ne odjavi u jatarnjem kod smarica i carape, dobro je. Da ne cuje zlo.
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.902
Reaction score
7.791
Jel problem da imamo par saati vise odmora od cigane, pre eventualnom finalu?:buhaha

Turi bre nasu utakmicu u 12 popodne sta fali, vazno je da se odigra.

Sreca pa moralni gmizavac nije delegat utakmice.
 

milosh10

Grobarčina
Учлањен(а)
04.01.2010
Порука
1.320
Reaction score
2.537
Локација
Humska 1
A izgleda da ce i eventualno finale ako pobedimo u nedelju da bude u Pioniru. Jebale ih vise hale i menjanje kao beskucnici cele sezone
 

cvetkobre

Grobarčina
Учлањен(а)
06.09.2007
Порука
1.647
Reaction score
4.721
Ono sto se kupuje na trafici na nisu novine, objavilo ( doduse na portalu) da dobijamo dva predstavnika u EL dogodine.
Ne znam gde su tacno oni u hijerarhiji drzavnih medija, ali lozenje u nekom momentu mora poceti.
 

cvetkobre

Grobarčina
Учлањен(а)
06.09.2007
Порука
1.647
Reaction score
4.721
Da se ložimo na dva predstavnika? Ložim se isključivo na Partizan u vrhu Evrope i čovićevo cigansko govno u kanti za smeće.
Pozdrav za braću i sestre
Ja se licno lozim na nas u El, gde nam je i mesto.
Ako nam nastup u EL ne zavisi od pobede protiv trokoraka, pp aparata, drmanja koseva i objektivnog rukometnog sudjenja, ja dizem obe ruke za.
A cigane nek prate cigani, kao i do sada.
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Ti brate imaš strah od igranja u EL... Bojiš se da će svi da nas naguze a ja ti smem garantovati da će jedna do dve tekme odlučivati o TOP 8 EL - pri čemu sam bliži ideji da SIGURNO ulazimo u TOP 8 samo ako dobijemo taj poziv!

E da, onda će ići priča sa ciganske strane kako je nama bilo "lako" jer nisu igrali Rusi :D A njih samo Kinezi nisu naguzili u EL /zato što nisu igrali/. Al to nema veze... :buhaha
 
Последња измена:

BaX

Grobarčina
Учлањен(а)
01.11.2019
Порука
1.210
Reaction score
7.026
Локација
i Ruma je CRNO - BELI grad!
Čekaj malo, niti je završena sezona (u kojoj se još uvek borimo za evroligu, sa kakvim takvim šansama), niti znamo kakav će sastav ekipe biti na početku sledeće sezone.
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Ako osvojimo ABA sve se zna. Ili ako dobijemo WC /u slučaju da ne osvojimo ABA/ takođe se sve zna! Jedino što se zvanično još ne zna jeste hoće li nam WC biti potrebna, i ako bude potrebna, hoćemo li je dobiti :D

Međutim, AKO se bude igrala EL na ovaj ili onaj način, nemam nikakvu sumnju u to kakvi ćemo biti!
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.902
Reaction score
7.791
Ja bih najvise voleo da Jadran ima JEDNOG predstavnika i da sampion ABA lige bude igrao EL, a da taj sampion bude nas Partizan, ali......uzdam se samo u Zeljka i nikoga vise.

Naravno, gmizavci preko puta i ne zasluzuju EL, niti su je nekad zasluzili.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top