Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2021/22. Povratak kralja!

Статус
Затворена за писање одговора.

cvetkobre

Grobarčina
Учлањен(а)
06.09.2007
Порука
1.647
Reaction score
4.722
Vrlo moguce. Nisam aludirao na to da bi bez ove price oko Trife bilo sve ok, nego mislim da je dodatno podizanje tenzija od strane ispolivanog mucenika Radonjica.
A sto se tice te dimenzije, moramo da imamo plan sta ako vredni neimari sa senjaka u duksericama ub opet budu igrali 3 na 3 na zagrevanju, i sve ono propratno ostalo sto ide uz to, (citaj Buducnost).
Treba da se podvuce sta je crvena linija ako smo ozbiljan klub. Tu Zeljko treba da odigra kljucnu ulogu.
Nismo klub jos uvek, sad smo samo Zeljko, a moguce da ce i to biti dovoljno. Zeljko je nije veci od Partizana, ali od ove kvislinske uprave jeste i to 1000 puta.
Tako da sto se mene tice , ne moramo ni igrati petu :)
 

Goginhosa

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2015
Порука
1.273
Reaction score
7.019
Trifunovic je uradio sta je uradio, vjerujem da je i igracima pun kurac svega vise i nepravde. Ponijelo ga i jebi ga. Ali ljudi nemojte ovdje da mi pisemo Zeljko izvadio karu ovo pa im uvalio i slicno, to mi je nekako nepostovanje prema nasem treneru. Igraci nek ih zapisavaju, ali uz Zeljka to ne ide.
 

Tano

wadepartizan
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
575
Reaction score
2.928
Локација
Universe
Radonjic je pricao jos pre polufinala da ne zna sta da ocekuje jer je bila duga pauza, znao je da oni nemaju toliko energije da izdrze ako se serije oduze. Nakon ove utakmice sve mi se vise cini da su lepo isplanirali u saradnji sa sudijama da ukoliko vide da ce tesko do pobede u trecoj (to je bilo jasno nakon trojke Pantera), sudije napuste teren i na taj nacin nam upakuju praznjenje tribina. Govna su cekala poslednji trenutak za to. Ova cetvrta je bila nepozeljna jer ne mogu da nam pariraju energetski, ali su verovatno mislili da ce ova kazna da nam oteza posao. Za kraj cuvaju svoje specijalce, a ne treba podsecati da su besramni i da se ocekuje teska pljacka od pocetka do kraja.

Sad bi u idealnom slucaju Savic i/ili Zeljko morali da upozore ove iz ABA lige da garantuju za bezbednost, a takodje i da skrenu paznju na ove specijalce koji ce da sude gore po nas nego li belosevic i dragojevic.

Pisao sam posle druge da ovo ide na 2:2 i sasvim sam zadovoljan celom serijom bez obzira na ishod majstorice, ali mi osecaj kaze da je titula nasa.
 

TokyoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
22.01.2008
Порука
1.114
Reaction score
4.041
Локација
Београд
Nemam neku dublju analizu osim da treba brutalno gaziti čovićev naprednjački stub kad god je to moguće.

Da ne zaboravim slučaj Trifunovića, sraman potez. Bruka i sramota. Ponižavanje košarke i sporta generalno. Drago mi je da novinari masovno pišu o tome i da protivnicu to komentarišu kao da je jedina stvar koja se desila danas. To je takav jedan bezblaman čin koji se nikada do sad nije dogodio u košar- Radio je Jaka Blažič to? Radovali se ti isti koji sad plaču i morališu? Novinari tad nisu pisali o tome? Aha ok, ništa onda.

Želeo bih ovom prilikom i da pozdravim arenusport i telekom ili koga već i njihovih 600 miliona evra za premierligu, jasno je da mora da se gasi ton da se ne bi čulo vredjanje pudlice, pičkoustog ili nešto slično.
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad

SilentKiller

Početnik
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
148
Reaction score
346
Локација
Srbija
Za sada pod palicom Željka Obradovića, najbolja utakmica od kad je preuzeo Partizan.

Nemam zamerke za nijednog igrača, čak ni za Zagorca. Kao da čitao forum i video moj komentar da ne šutira već da igra odbranu i skače za loptu.


Danas najzad igrali na centra i videla se dominacija, nisu mogli da se odbrane.


Odbranu smo otkidali, nismo pali ni u jednom trenutku što je veliki napredak.


U petoj utakmici oni imaju veći pritisak i mi moramo da iskoristimo svoju šansu. Glupo bi bilo da oni osvoje finale posle ovakvog debakla.


Nabili razliku i odmarali bitne igrače sa tim što su rezerve napokon održavale razliku.


Da smo ovako igrali svaku utakmicu tokom sezone, eurokup bi bio naš.


Po prvi put da zaista nemam kritiku za igru, zaista veliko čudo jer sam izuzetno u tom elementu da kritikujem lošu igru, poteze.

Jedina loša tačka je potez Trifunovića ali shvatio je šta je uradio i izvinio se i oprašta mu se.


Kao što rekoh, jaka odbrana je ključ pobede.


P.S. Da li će biti sada saopštenje limenki da su sudije uticale na meč?
 

Braindead

Grobarčina
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
3.282
Reaction score
16.050
Локација
Beograd
Ako je tačno, ovako bi to trebalo da izgleda u ponedeljak.

283953873_10158764135005835_1737294480841765540_n.jpg
 

IzrazitiFavorit

Grobarčina
Учлањен(а)
12.03.2007
Порука
1.571
Reaction score
3.393
Kakvo peglanje odbrane, kakva energija i grogirani cigo koji ne moze da nam prismrdi u kretanju.

Oni nemaju snage za nas, sve sto imaju su sudije, mrtva, spora i cesto prekidana (sudije, govna sa tribina) utakmica na malo poena uz puno njihovih bacanja.

E, tu je jedino dobro sto mi ove godine umemo da odigramo i kaubojsku kosarku sa milion dodavanja i puno trojki, pa da nas lasom ne mogu uhvatiti.

Oprez na sve oko terena, predvidjanje poteza u slucaj svake govnarije od strane sudija, bacaca kesa i stakla, namernih prekida, upada na teren ili sta god. Cuvanje najboljih igraca od nepptrebnih faulova i vaditi iz igre odmah posle eventualno ranog prvog, ne daj boze drugog faula.

Arenu odjebavati u svakoj mogucoj prilici, davati intervjue i odgovore kao Panter Tegeltiji.

Ajmo crno- beli!!!!
 
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.067
Reaction score
18.310
Jel normalno to što se posle utakmice osećam isto kao posle seksa?! :D Ne mož mene niko da ubedi da ono nije bio seks :D

Šta god da bude u petom meču, ovo će ostati upamćeno siguran sam, i zato hvala Želimire i hvala momci!

Aleksa MVP finalne serije i a u pičku materinu sve! :pfc:
 
Последња измена:

Мали џин

Fudbalski zanesenjak
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
4.752
Reaction score
11.459
Локација
.
Samo namestiti glave igračima za majstoricu i nema greške. Cigani su se večeras usrali do te mere da ne smeju da šutiraju otvorene šuteve nego guraju loptu dalje kao vruć krompir a to dovoljno govori o psihološkoj pripremi našoj. Imaćemo 6 na 5 sigurno u majstorici, ići će svim silama na to da nam ne daju titulu i u takvim uslovima samo treba hladna glava
 

Brka

Grobarčina
Учлањен(а)
04.08.2007
Порука
1.229
Reaction score
4.051
Локација
Uvek uz Partizan
Ljudi ja sam prezadovoljan, u košarku ne mogu da kažem da se razumem, nadam se da smo prelomili sada da smo bolji od njih. Liči na najbolju partiju čitave sezone. Valjda možemo još jednu na sličnom nivou.
 

lavex

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2008
Порука
1.633
Reaction score
8.807
Локација
"preko bare"
Kao i @JasminaT nisam gledao prošlu i ovu utakmicu i ne planiram da gledam ni sljedeću. :D

Želim samo da čestitam Žocu, njegovom štabu i momcima, ne samo na ovoj utakmici, nego na čitavom razvojnom putu ove sezone. Ovo je samo početak i tek na slijede velike radosti. Oni su, za mene, već šampioni, šta god se desilo u ponedeljak.

Kad već govorimo o sljedećoj utakmici, ja i dalje mislim da nemamo šanse da pobijedimo. Ne zato što su oni bolji, nego zato što su na sve spremni i sve im je dozvoljeno. Čak i ako budemo igrali kao danas, mislim da će napraviti neki prekid ili nešto slično, da nas totalno poremete. Kao što već neko reče, ko zna šta sve "legenda" smisliti u svojoj bolesnoj glavi.

Momci, na vama je da mi obezbjedite kašiku da sve ovo što sam sad iskenjao, lagano poručkam u ponedeljak naveče. Srećno vam bilo!
 

kuki

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
3.496
Reaction score
13.545
Локација
tamo daleko...
Radonjic je besramna ciganska picka. Dobro, ovo napisano je cist pleonazam.

Svi su cigani crvi i besramne picke.

Komentator kaze "auuu" na kos Partizana.
Pre toga Karina, jebac tranvestita hvata obema rukama Lesora i baca ga na parket. Isto govno kaze sve je cisto, pozeljan je zdrav kontakt medju centrima. Pa majku im besramnu nerealnu jebem. Ne igra se dzudo, govnaru.

Ajmo Zeljko, ajmo momci. Jos jedna.

I najbitnije, ne dozvoliti da momci igraju u neregularnim uslovima. Sudjenje je bilo odlicno i fer danas, jos jedan razlog za lagano razvlacenje drolje. Na prvi upaljac, povući ekipu.
 

Milos

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
1.327
Reaction score
2.969
Локација
Kragujevac
Stvarno gledam sada reprizu, gazimo, a koliko mi gori u grudima, na ova dva retarda sa Arene. Hvala Bogu što su cigani, da je obrnuto bilo bi me sramota velika, jer su toliko retardiranih, glupi kao kurac, talenat -299 za prenos karlinga , a kamoli igre kao što je košarka . Sve im jebem retardirano.

Ponedeljak 20h, neka se bore i daju sve od sebe. Ako bude tako , mislim da će dovoljno biti.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top