Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2021/22. Povratak kralja!

Статус
Затворена за писање одговора.

STOOOLEEE

Grobarčina
Учлањен(а)
04.02.2014
Порука
2.021
Reaction score
3.217
Локација
GG 1978
Siiilooovaaanjeee !!
Zažalio bi da nisam prisustvovao ovom spektaklu !!
Navijanje , napaljenost ljudi u hali , igrači nikad bolji u sezoni , Lesor pojeo Mitrovića , Panter haubica, Madar mačka mala, ma cela ekipa odlična.
Raduje Aleksa što je bio pravi vodja na terenu.
U zadnjih 5 derbija 101 poen dao mutant klubu.
U ponedeljak da dobijemo pa da postavimo temelj Partizana za narednu deceniju.
 

LAMPAŠ

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.255
Reaction score
3.271
Локација
Beograd
Ukljuciti Duleta u ova 3 dana za pripremu utakmice. Ne zajebavam se!

Ovo je nocas izgledalo ka u njegovoj eri…Kao da sam gledao Žoa, Lucu, Bogija, Gagija…eto tako smo bili našpanovani
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.249
Reaction score
2.841
Hvala Zeljko! Hvala svima iz strucnog staba! Hvala svim igracima na onom sto sam gledao. Kasnio sam te stigao na pocetak druge cetvrtine i kad sam vidio rezultat i sve do kraja utakmice sam bio kao omadjijan. Ovo je bilo za uzivanje. Da nam nisu ukrali onu drugu, sad bismo mozda i slavili vec titulu. Ali, posto su uradili sta su uradili (da ne pricam o odnosu njihove i nase kazne), iako sam vec sad presrecan, ipak vjerujem da cemo uspjeti da ih dobijemo i kod njih. Zeljko je sigurno vidio ko su i sta su, a igraci su zeljni da dokazu da ih nije dzaba Zeljko izabrao!

Bravo crno-beli!
 

Tano

wadepartizan
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
575
Reaction score
2.928
Локација
Universe
limenke-TO.gif
 

rus

Grobarčina
Учлањен(а)
22.11.2007
Порука
1.410
Reaction score
4.464
ne volim ovakve pobede, sledeca ce biti mnogo losija... tesko da mozemo da ponovimo...
 
  • Like
Reactions: Zex

ProvencanoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.178
Reaction score
6.062
Локација
100 кураца
Prva stvar, Zeljko izvadio paliju i popisao bagru. Inace izgleda cemo traziti sudijsku eksperizu za ovaj sramni odnos bacanja veceras, ako je tako, pohvale!
E sad ono sto brine, GAMAD ce da igra na ovom talasu spinovanja oko Trifunovica, Radonjic mucenik pola konferencije prica o tome, klasican spin i izokola pozivanje na linc u petoj! To je prica za njihove slepce koji ce sada da popuse tu pricu i da zanemare ovo TRPANJE JAJA u usta.
Sta god da se desi u ponedeljak, hvala TIMU na ovoj savrsenoj veceri!
 

Luka-70-

Puni kučku
Учлањен(а)
04.08.2011
Порука
1.999
Reaction score
7.610
Локација
Od bloka mog do hrama tog..
Ne zavaravajte se pricom da im je Trifunovicev potez dao bilo kakav povod da cigani prave sranja. Nama je protivnik Covic, cigani, sta je vama. Coravi je vec posle trece utakmice smislio plan za zastrasivanje igraca. Mislim da nas ceka totalno nova dimenzija ciganskog brzobrazluka.
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.949
Reaction score
26.997
Psihička priprema je najbitnija za petu.
Ne obazirati se na trolove sa tribina, i njihove uvrede, to je folklor derbija.
Svaki predmet ubačen od njih odmah tražiti pražnjenje dela tribina sa kojih je nešto upalo na teren.
Posebna priprema za uvrede i provokacije njihovih igrača i klupe. NE REAGOVATI, to je put do uspeha. Lako će biti posle utakmice seiriti, dok ona traje, bez upadanja u vatru.
Na Zocu je da to odradi sa stručnim štabom.
Jeste pritisak na njima, ali je i na nama, da se ne zajebavamo. Na korak smo stigli, zadnji je uvek najteži.

Ne plašim se cigana, plašim se naše uprave i ljudi iz našeg kluba. Oni su podjednako kao i cigani, spremni da sapletu nas klub.
 

ProvencanoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.178
Reaction score
6.062
Локација
100 кураца
Ne zavaravajte se pricom da im je Trifunovicev potez dao bilo kakav povod da cigani prave sranja. Nama je protivnik Covic, cigani, sta je vama. Coravi je vec posle trece utakmice smislio plan za zastrasivanje igraca. Mislim da nas ceka totalno nova dimenzija ciganskog brzobrazluka.

Vrlo moguce. Nisam aludirao na to da bi bez ove price oko Trife bilo sve ok, nego mislim da je dodatno podizanje tenzija od strane ispolivanog mucenika Radonjica.
A sto se tice te dimenzije, moramo da imamo plan sta ako vredni neimari sa senjaka u duksericama ub opet budu igrali 3 na 3 na zagrevanju, i sve ono propratno ostalo sto ide uz to, (citaj Buducnost).
Treba da se podvuce sta je crvena linija ako smo ozbiljan klub. Tu Zeljko treba da odigra kljucnu ulogu.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.803
Reaction score
29.767
Локација
Beograd
Niko od nas ne može da zna šta će biti u sledećoj utakmici i da li time (i kako) završavamo sezonu ili ćemo ipak igrati i onu domaću ligu...

U svakom slučaju, bar što se tiče ABE završili smo sa ,,domaćinstvom,, a ja vam skrećem pažnju da saslušate šta je Dule govorio...dakle: umalo da ga neko pogodi u oko...i mislim da tu komentar više nije ni potreban...da ,,arhiviramo,, više to ,,gađanje,, kako za ovu tako i za neke sledeće sezone...pametnije bi bilo.

Ako pameti dovoljno ima.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top