Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2021/22. Povratak kralja!

Статус
Затворена за писање одговора.

Saša Aleks

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
1.692
Reaction score
4.343
Локација
Brèko, BIH
Najpostenije ako postenje i razum nesto znace u ovom mulju od sporta i drzave ujedno i najbezbednije je eventualna finalna serija izmedju nas i mutanta u praznom Pioniru ko god da je domacin, pa kom obojci kom opanci..ali hoce kurac ostojica se izboriti protiv propozicija koje odredjuje dzukac iz zelleznika
 

aleksandar011

Grobar
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
209
Reaction score
1.317
savrseno me zabole za EL hocu da karamo cigane svuda i svaki put.
To karanje cigana i gasenje ovog FMP frankenstajna je prioritet, i vrlo je povezano sa EL. Dobijemo li WC imacemo pristup mnogo vecem broju kvalitetnih igraca, a zahvaljujuci Zeljku moci cemo da ih dovedemo za mnogo manje para nego sto ce to moci FMP. Jer, svima je cast da im u CV-ju pise da su radili sa Obradovicem, a sa druge strane, ko bi od svih mogucih igraca, za ime boga, imao zelju da radi bas sa Kradonjicem, sem za velike novce...
 

Bazzile

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
452
Reaction score
2.416
Ja vjerujem (zelim da vjerujem) da ce ovo biti odluka iskljucivo Zeljka Obradovica. Ako on kaze da igramo, igracemo. Ako on kaze da igramo samo sa mladjarijom, igramo. Apsolutno sam miran sto se toga tice.
 

urosb00

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
230
Reaction score
1.116
Локација
Beograd
Malo mi je sumnjiva ta odluka da se ne igra KLS, zasto smo onda u prethodnim godinama igrali bez ikakvih reakcija na to sto se domacinstvo odredjuje na osnovu plasmana u ABA ligi. Sumnjivo mi je iz razloga da smo poravnati po broju domacih titula, i ako ne budemo igrali zvezda ce se lagano prosetati do titule i onda naravno biti najtrofejniji srpski klub kao i stub srBstva. Mada opet da je takva situacija, da Ostoja prepusta zvezdi titulu, tesko da bi se Zeljko slozio sa tim, tj ne tesko, nego ne bi sigurno. U svakom slucaju mislim da treba da igramo jer to pravilo postoji godinama unazad, i ako je vec tako zasto se ostoja nije javio pre pocetka sezone u ABA i rekao da ne zeli da se na taj nacin stice domacinstvo. Ovako deluje pomalo cudno i bez ikakvog rezona
 

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.700
Reaction score
22.673
Локација
Beograd
Ostoji po difoltu treba jebati sve napredno, ali da nije ništa rečeno, ne odgovara istini. Naši su rekli makar bacanjem novčića da se odluči domaćinstvo, a ne na ovaj način gde se ponavljaju sva pravila iz Korona sezone. Jer jednostavno ništa nije kao u toj sezoni. Ukratko.
 

njacke

Grobarčina
Учлањен(а)
21.10.2009
Порука
2.173
Reaction score
2.375
Malo mi je sumnjiva ta odluka da se ne igra KLS, zasto smo onda u prethodnim godinama igrali bez ikakvih reakcija na to sto se domacinstvo odredjuje na osnovu plasmana u ABA ligi. Sumnjivo mi je iz razloga da smo poravnati po broju domacih titula, i ako ne budemo igrali zvezda ce se lagano prosetati do titule i onda naravno biti najtrofejniji srpski klub kao i stub srBstva. Mada opet da je takva situacija, da Ostoja prepusta zvezdi titulu, tesko da bi se Zeljko slozio sa tim, tj ne tesko, nego ne bi sigurno. U svakom slucaju mislim da treba da igramo jer to pravilo postoji godinama unazad, i ako je vec tako zasto se ostoja nije javio pre pocetka sezone u ABA i rekao da ne zeli da se na taj nacin stice domacinstvo. Ovako deluje pomalo cudno i bez ikakvog rezona

Zaboravio si da pomenes da su oni vec najtrofejniji, zbog same cinjenice sto imaju trofej Top 9.

Koga zabole djoka za ciganske trofeje u kosarci. Da pricamo o fudbalu, pa i nekako, ali ovde su u pitanju klub koji je medju top 10 u Evropi, po svemu sto je uradio za evropsku kosarku, i instant klub iz Zeleznika, cija vladavina traje doduse vec desetak godina, ali ce se nestankom onog ko ga je stvorio, i sam mutant ugasiti. Mi necemo nikada.
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.008
Igraćemo prvenstvo, to je valjda jasno.
 

Bazzile

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
452
Reaction score
2.416
Dan posle istupanja jos je jasnije da smo napravili najispravniji moguci korak. Svi mediji, ponavljam svi bruje o tome. Kako smo mi bruka, kako se nastavlja skandal, kako ce Partizan biti kaznjen, kako narusavamo ugled...
Da li je neko pisao posle trokoraka da smo osteceni? Ili su bile slike sa tompusima i pjesmom tri koraka hocu ja?
Da li je neko pomenuo da su cigani napustajuci halu napali nase ljude kod klupe? Da li je fmp kaznjen zbog toga? Ili ta utakmica ne podlijeze kazni? Da li je neko pitao Radonjica da li se osjecao jako lose posle divljanja drkaca kurca na tranvestite? ili je to pak samo kada nasi postupaju 3x blaze?
Da li imas i malo obraza novinarska branso?
Ucitmo ljudi svi od Zeljka Obradovica. Imamo sta da naucimo.
 

Shule

Grobar
Учлањен(а)
11.09.2008
Порука
706
Reaction score
1.358
Локација
Beograd
Znaci koji su cigani bolesnici, sta sve oni nece izmisliti... Mislim, znao sam da su bolesnici, ali da su ovoliki, nisam znao, iskreno... Opet oni znaju ugovore nasih igraca (a svojih ne), i satro Panteru pise u ugovoru da po sezoni igra maksimum 10 meseci. Pa postavljaju neki Zeljkov video iz provoda sa nekim klinkama po klubovima... Pa se pozivaju na pravila KLS i KSS...

Jos mi je draze sada sto ne igramo usranu KLS!

Oni su masinerija lazi i govana, ne znam kako to drugacije da opisem. Toliko spinovanja u pokusaju da te ubede da si ti ono sto su u stvari oni. Kada se neko ponosi necim umesto da se stidi toga!
 

MikiBL

Grobar
Учлањен(а)
09.07.2021
Порука
362
Reaction score
965
Локација
Banja Luka

Žoc_kralj

Grobar
Учлањен(а)
04.07.2021
Порука
375
Reaction score
2.171
Локација
Trstenik
Suma sumarum sezone 2021/2022:

Ja prezadovoljan. Činjenice kažu da smo došli na jednu loptu od titule protiv ekipe koja je ostvarila 12 pobeda u Evroligi, od toga nekoliko pobeda protiv učesnika F4. Uz to igrali smo pri sudijskom kriterijumu koji je više njima odgovarao, a jednom smo ih pobedili +28 razlike. Imamo treći najmlađi tim ABA lige, najmlađi tim Evrokupa. Ovaj projekat za sada prolazi izuzetno uspešno i treba da se nastavi. Ako se raspadne, kao što se to desilo sa Trinkijerijevim projektom, onda sve pada u vodu i sve što je urađeno neće imati nikakvog smisla. Zadržati ekipu, uz Mura eventualno još Dangubić i možda još neki igrač da ode, dovesti adekvatna pojačanja, po mom mišljenju iskusna, jer iskustvo je ono što je ovoj ekipi falilo za trofeje. Ako se to ispuni, neminovno je da nas očekuje puno radosti u narednim godinama.
 

SilentKiller

Početnik
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
148
Reaction score
346
Локација
Srbija
Nama treba pre svega kapiten pa sve ostalo.
Zagorac tome nije dorastao niti bilo ko u trenutnom rosteru. Da nam je Božić Pera!

Očekujem da odu Zagorac, Dangubić, Trifunović i evo pominju Mura da ide za Kinu.

Smajli i Tristan da se malo ugoje.

Nama treba iskusni plej koji će da uči Madara korisnim i prljavim stvarima, takodje treba nam jake defanzivno/ofanzivne skakače jer smo u skokovima ove sezone baš bili tanki.

Panter koliko mi se čini, želi osvetu.
 

Bobrock

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2021
Порука
2.757
Reaction score
14.148
Локација
Madagascar
Koliko sam citao ugovor je istekao Muru,Lesoru,Zagorcu i Dangubicu
 

aleksandar011

Grobar
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
209
Reaction score
1.317
Nama treba pre svega kapiten pa sve ostalo.
Zagorac tome nije dorastao niti bilo ko u trenutnom rosteru. Da nam je Božić Pera!

Očekujem da odu Zagorac, Dangubić, Trifunović i evo pominju Mura da ide za Kinu.

Smajli i Tristan da se malo ugoje.

Nama treba iskusni plej koji će da uči Madara korisnim i prljavim stvarima, takodje treba nam jake defanzivno/ofanzivne skakače jer smo u skokovima ove sezone baš bili tanki.

Panter koliko mi se čini, želi osvetu.
Da nam se vrati Gagi kapiten…
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top