Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2021/22. Povratak kralja!

Статус
Затворена за писање одговора.

Msmnči

Početnik
Учлањен(а)
07.07.2021
Порука
17
Reaction score
25
Локација
Zvezdara
Nama fali samo Mosley i jedan vrhunski centar, kao i Madar u najboljem izdanju. Ovo ostalo je tu, cak i Zagorac i Dangubic rade ono sto im je zadato. Bice to sve ok, samo centar, kao hleb nas nasusni, jer ubise nas ispod kosa tudji centri.
Verujem da naši neće prokockati šansu da u punijem,da ne kažem kompletnijem sastavu krenu sa pobedama u Eurocupu. Pogotovo da u Beogradu sa Turcima ,u drugom kolu,imamo i famoznu peticu.
Ako Mozli zdravstveno pretekne
 

ProvencanoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.178
Reaction score
6.062
Локација
100 кураца
Koliko li ce samo Mozliju biti potrebno da se ubaci u roster i u sistem kod Zeljka, pohvata sve akcije itd.. Sve i da sutra uskoci, on nece biti u funkcionalnom stanju za meceve bar do polovine novembra. Nista to oko njega nije dobro, ne kapiram stvarno sta se desava...kao da su svi iz kluba zaboravili na njega.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.406
Reaction score
40.477
Локација
Žrnov

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.470
Reaction score
28.996
Локација
Novi Sad
Isto i ovde... hteli smo i na Novicin oprostaj da odemo i sad na utakmicu ali ipak ne. Stadion je stadion, otvoreno sve, u hale tesko osim tipa na neke "manje" sportove i utakmice gde nema toliko ljudi pa ajde i nekako.
 

pfcdejan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
1.566
Reaction score
2.569
Локација
Planeta Zemlja

AntraX

Početnik
Учлањен(а)
08.09.2021
Порука
32
Reaction score
65
Локација
Srbija

BBC

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
517
Reaction score
344
Локација
Novi Sad
To je veoma jednostavo, ili si prosao medicinski pregled ili nisi, tacnije ako nije toliko ozbiljno, pitanje je sta je to tacno problem i kakve je dodatne preglede Mozli radio u inostranstvu.. ponavljam da ni sam Mozli ne zna svoj buduci status koji se mora sto pre resiti..
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
@Stinger je dao sasvim logično objašnjenje. Vrlo je verovatno da Mozli nije prošao lekarske preglede ali na svoj rizik ŽELI DA IGRA. Klub ne želi /primera radi/ takvu vrstu rizika i NE PUŠTA Mozlija na njegovu odgovornost ali neće da objavi zvanično da čovek nije prošao preglede jer ne žele da mu "kvare" potpis za neki drugi klub koji bi mu hipotetički i dozvolio da igra i pored zdravstvenih problema.

Krajnje pošteno od Partizana. Neće da raskinu ugovor i ostave ga bez kluba, ne objavljuju da nije prošao lekarske preglede i održavaju status QUO dok Mozli eventualno ne pronađe klub.

Mada, ako nije prošao lekarske kod nas teško da će proći lekarske bilo gde. Moguće je čak i da formalno prolazi lekarski a da klub ne želi sa njim da rizikuje /ipak/... Kako god, ne vredi nagađati. Ubeđen sam da se ćuti iz interesa samog Mozlija. Da je bilo šta na njegovu štetu kapiram da makar on ne bi ćutao.
 

LuizEverton

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2020
Порука
370
Reaction score
1.741
Локација
Novi Sad
Malo mi nije logično da samoinicijativno želi da igra, neki igrači zbog zdravstvenih problema završavaju karijeru u dvadesetim, Mozli ima 32 godine i sigurno je zaradio pristojan keš za skoro 10 sezona profesionalne košarke. Nadam se najboljem tj. da je u nekom procesu rehabilitacije i da se samo čeka kad će izaći na teren, ako bog da u Partizanovom dresu
 

Stinger

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
4.051
Reaction score
4.737
Локација
Nomad
To je veoma jednostavo, ili si prosao medicinski pregled ili nisi, tacnije ako nije toliko ozbiljno, pitanje je sta je to tacno problem i kakve je dodatne preglede Mozli radio u inostranstvu.. ponavljam da ni sam Mozli ne zna svoj buduci status koji se mora sto pre resiti..
Nije bas tako jednostavno, primjer je Novica.
 

H.U.D.

Grobarčina
Учлањен(а)
05.06.2012
Порука
1.798
Reaction score
2.570
Локација
CyberSpace
Vrlo je verovatno da Mozli nije prošao lekarske preglede ali na svoj rizik ŽELI DA IGRA. Klub ne želi /primera radi/ takvu vrstu rizika i NE PUŠTA Mozlija na njegovu odgovornost ali neće da objavi zvanično da čovek nije prošao preglede jer ne žele da mu "kvare" potpis za neki drugi klub koji bi mu hipotetički i dozvolio da igra i pored zdravstvenih problema.

Krajnje pošteno od Partizana.
a rekao bih, i odgovorno
i prema njemu i prema Klubu
ako su u pitanju posledice korone onda bi, ako uđe u ozbiljan trenažni proces, ishod mogao da bude i kao kod nesrećnog Odžoa, a znamo šta su ciganski mediji počeli da spinuju posle toga samo zato što je momak bacio par lopti na koš sa našim trenerom
 

Stinger

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
4.051
Reaction score
4.737
Локација
Nomad
Sa obzirom da je i on bivsi igrac Olimpije Milana, moze. :D
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.738
Reaction score
12.785
Локација
Nedodjija
Postovi o Mozliju prebaceni su u odgovarajucu temu, molim da tamo produzite da komentarisete...
 
Учлањен(а)
06.07.2021
Порука
426
Reaction score
2.771
Локација
Beograd
+1
Stadion mi je prihvatljiv, opet je otvoreno, mada i to nije bez rizika. Halu ću do daljeg izbegavati.
Ja razumem ljude... niko ne treba da ide na tekmu ako smatra da time ugrožava drugog ili sebe... ja ne bih išao da nisam vakcinisan... uzeo sam u obzir da je blizu šezdeset posto Beograđana vakcinisano, da sam i sam vakcinisan, da imam sezonsku i opet sam posle dosta premišljanja prelomio da ipak idem na tekme... jer kad će da se nastavi normalan život (za mene lično) ako budem čekao na druge. Jednostavno ovo stanje je ono koje državi odgovora...stalna napetost, pretnje kovid pasošima, govorkanja o obaveznoj vakcinaciji (sve to stvara dodatni otpor vakcinaciji)... puni tržni centri, bioskopi, pozorišta, stadioni i hale, a nose se maske i "drži se distanca". Jednostavno njih i ne zanima više vakcinacija ili zaštita nas građana... zanima ih kontrola i manipulacija u bilo kom smeru.
Shvatio sam za vreme ovog ludila da je meni Partizan, pogotov kosarkaški klub, zvuči detinjasto i nerazumno, bitan deo života... i jednostavno ne mogu bez njega, tako da ću sve dok bude bilo moguće ići u halu i hraniti svoju dušu. Osećaj kada je Željko ušao u halu čak mi je bio jači drugi put, KKP je nekakva vrsta droge, stvara zavisnost i traži vam se veća količina svaki sledeći put. Jedva čekam sledeći meč.
 

zmajski

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.155
Reaction score
3.672
Dobra pobjeda protiv ovog eksperinentalnog crnogorskog tima. Bodovi+uigravanje+bez teskih povreda, odlicno. Madar jeste bio slabiji, ali neko rece da trenutno ima neki problem sa ledjima.
Raduje me sto ni za koga ne mogu reci da je lose odigrao. Nema sta, tim raste.

Stize prva ozbiljnija utakmica sa Cibonom. Moj utisak je da nisu toliko kvalitetni koliko su u dobroj formi. Ocekujem ne toliko leprsavu igru i da Panter, Lidej, Alen igraju 25+ minuta. Dobra je prilika da budemo prvi na tabeli uz 3/4 gostovanja.
 

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.233
Reaction score
10.295
Локација
underground
Nadam se pobedi protiv Cibone .Mislim da ce poraz od njih na prioremama uticati na igrace da jako udju u ovu utakmicu i da im se revansiraju , a cinjenica je da u situaciji dok jos imamo jednu utakmicu nedeljno , igramo sve bolje.
 

cvetkobre

Grobarčina
Учлањен(а)
06.09.2007
Порука
1.647
Reaction score
4.721
Ma loptu u ruke ovima sto si navikli da resavaju, lepa prilika da pobedom u nasem rodnom gradu :) nabijemo pritisak jedne pobede viska svima koji slave.
Ocekujem po 30 min Lideja, Pantera I Smajlija, a ostalima zelim samo da se lepo igraju I Zeljka ne nerviraju.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top