Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2021/22. Povratak kralja!

Статус
Затворена за писање одговора.

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Ljudi ko zna nek napravi titl :) Znam dovoljno da prepoznam ali bilo bi do jaja da neko prevede :ziveli
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Kakvi govnari od novinara brate... Isekli onaj deo u kome govori o Partizanu, jednom od najvećih klubova Evrope, u kome su igrali igrači poput Divca, Bogdanovića... Nema ni dela u kome govori Željku.

Samo su se "rizika" uhvatili i "reakcija" javnosti obzirom da je igrao u "zvezdi"... Pičketine teške!
 

ProvencanoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.178
Reaction score
6.062
Локација
100 кураца
Kakav je ovaj Zimonjic kondicioni, zna li ko? Deluje da ih je lepo ubacio u mašinu..kako je krenulo zagor ce morati da da ostavku u sindikatu sportskih radnika, nista od ful keteringa i mirisljave posteljine po hotelima.
 
Последња измена:
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
244
Reaction score
1.108
Локација
Trebinje
Оно мало времена што је Радовановић добијао од Матовића на мене је оставило утисак да дечко на терен доноси нову енергију коју тим у тим моментима утакмице није имао. Увијек би имао бар један офанзивни скок и примјетно је било доста срчаности у одбрани којом је утицао на саиграче. Е сад, на њему је да се покаже и докаже.
У сваком случају СРЕЋНО И ЊЕМУ И НАМА У НОВОЈ СЕЗОНИ!!!
 
Учлањен(а)
06.07.2021
Порука
427
Reaction score
2.775
Локација
Beograd
Da li bismo mogli da vratimo Iliju Milijaševića... nekako ako bude KLS igrana tokom cele sezone uporedo sa ABA...tu će nosioci biti mladi igrači, bilo bi mesta za njega.
Ahahahaha gledam trening prvi kako se usero kad Željko vikne "Alo!"
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Ljudi ja ne mogu dovoljno treninga da se nagledam, šta će biti kad krene sezona stvarno ne znam. Onaj dijalog Žoca i Jovanovića je ne procenjiv:

Žoc: "Pogledaj, koliko imaš igrača ovde oko sebe"?
Jovanović: "Samo tri"
Žoc: "Samo tri!? Pa ne možeš da ih imaš 33 jebo te, košarka jel tako? 5 na 5 " :buhaha:šal:šal:šal
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Ajde bolje i poene da dobijem nego da budem nepismen: Gore napravih grešku NIJE "ne procenjiv". Treba da piše SPOJENO neprocenjiv... Izvinjavam se za dupli post, isteklo mi je vreme u kome sam mogao ispraviti grešku a nekako mi bode oči. Drugo je kad napraviš štamparsku grešku, omaneš slovo ili zarez al ovo je čista NEPISMENOST :D
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top