Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2021/22. Povratak kralja!

Статус
Затворена за писање одговора.

Jo23

Početnik
Учлањен(а)
20.07.2021
Порука
11
Reaction score
26
Локација
Novi Sad
Možda nisam neki košarkaški stručnjak, Dangubić me ne oduševljava puno a Zagorac mi se nikako ne sviđa. Mislim da su ostali u timu samo zato što su srbi. Kod Dangubića po meni ima neke nade a Zagorcu predviđam da će ga Obradović zadaviti ako bude šutirao onako sumanuto promašaj za promašajem kao prošle sezone. Pozdrav.
 

zubac

Grobar
Учлањен(а)
01.03.2007
Порука
492
Reaction score
1.765
Polako ljudi, covjek samo iznosi svoje misljenje. Pojedini bi trebalo da smanje sujetu.
 

gurtang

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
1.670
Reaction score
3.573
Локација
Niš
Pa nije Željko ćorav da ne vidi da su ova dvojica retardirani.
Nego im je rekao hajde da vam dam priliku da vidim koliko možete da userete.

Vidite da su svi radili ono što im nije jača strana. Mur koji je šuter nije šutnuo ni jednom. Avramović pokušavao da vodi loptu...

Zagorac i Dangbuć pokazali kako najbolje da se istroše 24 sekunde a da se ne odradi ništa...

Zdrav razum mi govori da to Želimir testira da vidi kako to može da izgleda u najgorem slučaju...

Ali videćemo već danas..
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Poštujem svačije mišljenje ali mislim da je Žoc odgovoran za ekipu koju ima. Možda je ipak bolje da se opustimo malo i prepustimo njemu da razmišlja umesto svih nas zajedno.... Mada jbg, šta ćemo mi onda da radimo? Kontam da je ovako zanimljivije :D Uostalom, sport tome i služi da podiže strasti :D

Meni je lepo, ne sekiram se ni malo!
 

Ivan_MKD

Početnik
Учлањен(а)
09.07.2010
Порука
38
Reaction score
73
Мој неки утисак је да су играчи у великом грчу и страху дали раде све како треба и како Жељко тражи.
У страху су и притиснути да морају да одиграју добро. Сви се они некако боје величине каква је Жељко и резултат тога је слаба утакмица са Цибоном.
Добра ствар у свему томе је да би требало како време пролази, крену да се навикавају на притисак и да показују шта је Жељко видео у њима када их је доводио.

Опет то је неко моје мишљење, нисам се никад бавио спортом професионално па да ми је познат моменат играч - тренер.
 

Laki T.

Grobarčina
Учлањен(а)
17.07.2019
Порука
1.103
Reaction score
5.104
Локација
vezenemam
Neki link za utakmicu sa sokićima?
Za ove koje zabole za svrbski sport/repke i kučine, a koji su bez zlatnsportkluba...
p.s.
jokerlives is a joke, at least for this game...fucking registration spam, nba shit and so on...

Posle rudareenja, ako kome zatreba, najbolje što sam iskopao je: http://www.sipragezabava.com/sport-klub-1-live-uzivo.html
p.s.
vreme za edit isteklo, ko je nadležan može spojiti sa prethodnim, dati poJene, šta god.
 
Последња измена:

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.088
Reaction score
15.805
Локација
Храм фудбала
Izvuce se Žoc, iako mu se drmala klupa od pojedinih forumasa :D
I dalje ne mozemo nista naslutiti, citav turnir za nas je trenazni bez bilo kakve zelje za takmicenjem.
Vec sad se moze reci da ce Smailagic dati mnogo vise nego sto smo ocekivali od njega.
Bice zanimljivo gledati i kako ce ekipe braniti nasu nisku petorku, sa ovakvim protokom lopte (kakvu Žoc želi da vidi).

RADE KAPITEN!!!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top