Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2021/22. Povratak kralja!

Статус
Затворена за писање одговора.

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.426
Reaction score
11.728
Локација
Beograd

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.081
Reaction score
15.770
Локација
Храм фудбала

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.443
Reaction score
2.210
Spustili su nas na zemju, ja sam verovao u sigurnu pobedu.
 

Dubaz

Grobar
Учлањен(а)
18.05.2020
Порука
381
Reaction score
3.442
Локација
Kući.
Teraj dalje. 7:1. Ima još da se radi, napreduje i igra. Računi se svode na kraju. Jedino pozitivno iz ove utakmice je što je Željko skontao kome je prekidao skandiranje i kome je nagovorio Mura da se izvinjava.

Jebaće vas Željko, niste ni svesni.

Idemo dalje.
 

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.954
Reaction score
4.886
Локација
Ndžamena
Koliko nerezonskih odluka od strane naših igrača: Madar se zalijeće u reket među gorostase i uvaljuje kosku saigraču na perimetru, Aleksa vrti, vrti i na kraju ništa ne izvrti, Trifa već ko zna koju utakmicu ne može da pogodi otvoren šut za tri ni kad bi mu život od toga zavisio, Balša ne smije na obruč ni kad je sam ispred njega, a Ledej i Panter su danas potpuno podbacili.
Sigurno da ima veze sa tim jer nam oni nisu dozvolili da se razigramo, ali ne znam šta su naši očekivali pred utakmicu - da će da im iznesu hljeb i so?
Da ne bi rasppčoženih Smajlija i Mura, ovo bi danas tek bio potop.

Biće ovo sve OK onda kad bude trebalo da bude.
Fali nam petica, možda i dvije.
Fali nam razigravač.
Fale nam jake utakmice.
 

Mille

Grobar
Учлањен(а)
12.09.2019
Порука
259
Reaction score
2.204
Локација
Beograd
Znam da među ovima ima naših rođaka i komšija i da dehumanizacija, svođenje bilo koga na nivo nižih bića, nije ok, ali ja ovakvu rulju troglodita koja je okupljena oko ovog nakaznog kluba u životu nisam video. Od uprave, trenera, svih igrača i tzv. navijača. Ne znam čoveka, da ne grešim dušu, ali mora biti da je njima i klupski ekonom teško đubre.

Ako su tačne priče da se razmišljalo o dovođenju onog Kalinića, taj dan kada se odustalo slavim kao drugi rođendan.

Utakmica prema očekivanju, jasno se vidi šta smo u ovih tri meseca dobro uradili a šta još ima da se popravlja, i individualno i kao tim. Pada u oči da nam je odbrana i ovako rano u sezoni veoma pristojna. Mnogo lepe godine su pred nama, da ne ureknem...
 

Laki T.

Grobarčina
Учлањен(а)
17.07.2019
Порука
1.089
Reaction score
5.046
Локација
vezenemam
Jesmo li cigani od pre desetak godina, pa da se primamo na pobede/poraze u prvim sezonskim "derbijima"?
Poraz kao poraz, biće ih još, kao i pobeda. Računi se svode na kraju, uvek bilo, i biće.
Slede daleko važnije utakmice...uprkos sve ložane prethodnih dana glede ove tekme/"derbija".
p.s.
Gledao bez tona. Šteta što nema i opcije da se zumira samo lopta/dešavanja na terenu.
 

mrksašin

Početnik
Учлањен(а)
30.08.2021
Порука
139
Reaction score
610
Локација
Beograd
Meni je najveći utisak nedostatak igre na poziciji krila. Zagorac, Dangubić, Kuruc i Trifunović su igrači koji imaju iste mane u igri. U takvom slučaju zna da se dešava da ulaskom u igru nasleđuju nesigurnosti jedan od drugog, kao što beše večeras. Koprivica i Smajli su igrali, Le dej je podbacio, ali znamo da ume. Sa boljom igrom sa krila bi i oni proigrali. Fali jedan pod košem, ali fali i jedno drugačije krilo. Toliko od mene za prvi upis.
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.880
Reaction score
7.937
Mislim da je bilo nerealno ocekivati pobedu.. oni su kvalitetna ekipa, solidan trener, iskustvo imaju, a i dobar im je momentum…

a dabuduce derbije budemo ravnopravni treba nam upravo sto milance napisa… rad i znoj… i vreme…
 

maxa14

Početnik
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
121
Reaction score
254
Ima ekipa ozbiljan potencijal.Problem je sam sto su medju tih 4-5 iskusnijih Dangubic, Zagorac i Avramovic koji nemaju kvalitet da budu nosioci.I to je to_Oni nisu imali igraca ispod 25-6 godina u rosteru.
 

PARTIZAN INSTITUCIJA

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.003
Reaction score
11.802
Локација
JNA
Smajlagić i Mur odigrali sa mudima, ostalo podbacili. Jebeni Luka Mitrović se sprdao sa nama ej. Govna vređaju jednog Željka Obradovića, jebati im sve kad budu došli kod nas. Zagorac - ništa neću reći da ne bih popio ban, ali ono je tragikomedija i sramota.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top