Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2021/22. Povratak kralja!

Статус
Затворена за писање одговора.

Pato9

Grobar
Учлањен(а)
10.12.2007
Порука
401
Reaction score
1.509
Zagorca odmah prodati/udaljiti, ne znam, nešto uraditi samo ga maknuti!
Ono pseto ferel nas je ubilo brzim prodorima i otvorene šuteve ostatak njihove ekipe nije praštao, pulen klasican bombarder i cigansko pseto koje uvek pokida protiv nas...
 

Luka-70-

Puni kučku
Учлањен(а)
04.08.2011
Порука
1.998
Reaction score
7.605
Локација
Od bloka mog do hrama tog..
Jbg, poraz ko poraz nije strasan, ali ne mogu da se pomirim sa tim da izgunimo od slovenackog hrta. Takodje, ovan poraz moze da nas kosta prvog mesta. Ali ima jos da se igra, necu da serem o tome prerano.

Jos jrdnom cu reci. Arena je zivo sranje. U Pioniru bi ovo dobili. Takodje, doselekcija je neophodna. Ocigledno je.
 

Laze_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.628
Reaction score
8.462
Локација
Македонија
Kad se ovi odlepili na 7 razliku na pocetku zadnje cetvrtine pa Avaramovic imao polaganje i smanjio na 72-77 nudila se cedevitaolimpija sama (nisu postigli poen skoro dva minuta,) a mi smo sjebali 3 napada. Prvo Madar gubi loptu, pa onda Avramovic ne uzma sut za tri kad je bio sam dodaje Zagorcu ko sutira ciglu preko ruke i masi i onda u zadjem napadau opet Zagorac gubi loptu (los pas ka Avramovicu). Kad to nismo iskoristili i vratili se u utakmicu onda je sve bilo gotovo.

Kakav usrani dan
 

ZatucaniZapadnjak

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.117
Reaction score
5.472
Локација
Beograd
Mi smo po kvalitetu četvrti tim u ovoj ligi. Cedevita je znatno, znatno jača, brža, visocija i uigranija ekipa. Bukvalno su nas rutinirali, bez obzira na izostanak Pantera, ne mislim da bi bio drugačiji ishod. Njegova statistika zadnjih mjesec dana je užasna. Sta je nama trebao skuplji Mur, na mjesto Pejdza? Logike nema.
Ovaj sastav Partizana može da osvoji samo Kup R. Koraca, i to ako cigani budu imali loš dan. Još jedna godina prodavanja magle navijačima Partizana u Vučićevoj banana državi.
Pamtim da je taj četvrti po snazi tim 2013. uzeo titulu bez problema.

Šta reći za ove koji protiv ekipe koju smo rutinirali 50 razlike moraju da se vade na onakav način?
Naravno da nam je odbrana bila go kurac, zar stvarno neko misli da stručni štab to ne vidi? Teraj najdalje moguće i radi vredno kao do sada, nek se Panter i Rodions oporave i nek Dule opet dođe na tekmu.
U rezultat ja ne sumnjam, a vidim svi već otpisuju sezonu.
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.796
Reaction score
7.592
Локација
25-i maj
Bolje posteno izgubiti nego Udbaski pobediti. Cudna utakmica da igramo dve i dobijemo 2 u istom ritmu nema sanse. Usli smo u njihov ritam i izgubili. Video sam da Zeljko pokazuje da smire ali nikako nismo uspevali. I pored lose odbrane sa Panterom je ovo pobeda.
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.455
Reaction score
2.226
Blizi se kraj godine promene u timu su neminovne mi sa Zagorcem i Dangubicem a i bez centra tesko cemo do ciljeve koji su zacrtani. Apsolutno zasluzena pobeda Cedevite nadigrala nas posteno , ovaj poraz me spustio na zemju.
 

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.920
Reaction score
6.183
Локација
Српска
Podijeljeno nekoliko banova od čega jedan trajni. Pored toliko dobrih postova nakon ove utakmice, neću dozvoliti da par članova potpuno uruši diskusiju i pristojno analiziranje utakmice. Svaki sljedeći post i minimalnog provociranja članova na ovoj, ili bilo kojoj drugoj temi, biće ispraćen banom od najmanje 7 dana, pa da se vidi ko je svjestan šta je forum, a ko ipak nije za ovakav oblik razmjene mišljenja.
 

Sale Kapiten

Početnik
Учлањен(а)
13.07.2021
Порука
15
Reaction score
5
Локација
Beograd
Jel se zna koliko ce Panter odsustvovati ? Idemo sledecu u Bar ako i oni divljaci tamo polude kao Pulen veceras, bice bez Pantera izuzetno tesko pobediti
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.235
Reaction score
1.942
Локација
Подгорица
Изгубили смо дешава, ово је млада екипа идемо даље, следећа утакмица је незгодна у Бару тамо је увијек, па имамо три кући.
Али ово морам да искоментариш јер ме ужасно боли то много више од пораза.
Ја не могу схватити да навијачи Партизана доводе у питање Жељка Обрадовића, ја заиста не могу схватити шта слушам и шта читам. Све и да погубимо Жељка доводити у сумњу не можемо. Жељко ће урадити оно зашто је дошао да ли ће то урадити ове сезоне или неке друге мање је битно. Ја не знам шта се очекује да добијемо све екипе са по 20 разлике, не иде то тако моји људи. Нажалост Пантић синдром, аутошовинизам чекања пораза Партизана прераста у озбиљну болест. Нека модерација извине ако сам нешто прекршио али ови сам морао написати.
 

cvetkobre

Grobarčina
Учлањен(а)
06.09.2007
Порука
1.647
Reaction score
4.721
Jedan od onih dana koje zelis da zaboravis.
Ne bi bilo u nasem stilu da sve ide kao podmazano.
I popunjeniji timovi od nas rade doselekciju, odradicemo je i mi. Oscilacije ko nije ocekivao od ekipe kojoj su nominalno jedini klasicni plej i jedini teski centar stari ukupno manje od 40 godina, jbg.
Mene vise nervirara neka depresija i melanholija koju Rade preliva na ostatak ekipe, pa jbg druze sta ti jos treba da se trgnes?
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Teško veče.. Sklonio sam daljinski na vreme da ga ne polupam. Na kraju shvatih da lupam kašikom po stolu.... JBG izgrebah sto :( Primiti toliko koševa je zaista previše na domaćem terenu. Potcenili smo protivnika kako na parketu tako i na tribinama. Mnogo je tu moralo biti više pritiska. Ovoj mladoj ekipi uopšte neće biti strano da izgubi svaki put kada ne dajemo svi /i mi i oni/ 200%

Strašno loše večeras!
 

PFCT

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
204
Reaction score
663
Posto ne priznajem nikome pa ni Zeljku Obradovicu i Radetu Zagorcu da su veci grobari/partizanovci od mene napisat cu sledece:

1. 1 od mozda 2/3 najrazocarnije noci u istoriji pracenja KK

2. Jedno od najgorih vodjenja cetvrtine u istoriji KK Partizan je veceras bila 4/4

3. Evo obrazlozenje malo strucnije: Cijelu utakmicu i pogotovo 4/4 igramo switch odbranu kad bez ikakvog truda niski ne probija blok nego visoki u vecini slucajeva Smajli preuzima protivnickog niskog.. Cijelu utakmicu igramo isto, ljudi nas probijaju, imaju otvorene suteve i da trener velicine i znanja Zeljka Obradovica to ne prepoznaje i nje mijenja.. Takvom odbranom protiv protivnika kakav je Olimpija veceras nastaje mnogo problema: 1. Smajli ne moze da isprati njihove niske brze igrace 2. Ako sutnu ispod kosa imaju mismatch jer nas niski je ostao na Smajlijevog igraca.. 3. Ako njihov plej/bek sutne imaju prednos za ofanzivni skok 4. Ako probije naseg viskog jer je logicno brzi mi moramo da skupimo i tada biraju izmedju barem 2 otvorena suta..

4. Bukvalno cijelu utakmicu smo igrali kao da nam je cilj da sto vise razigramo njihove bekove..

5. Ponovo dvocifreni broj ofanzivnih skokova sto vec postaje standard.. Ne slazem se sa Zeljkom da centar nije prioritet i da se ne dovodi bilo ko samo da bi se doveo.. Kaze da bi se time uzela minutaza Balsi.. E pa onda daj Balsi 25-30min pa da barem znamo da mu je prepustena uloga prvog centra.. Jer koliko god Balsa napredovao on igra 12m u ABA i 14min u EC u prosjeku sto znaci da se svaku utakmicu krpimo na petici 25+ minuta.. Znaci ili dovodjenje centra ODMAH ili Balsi 25-30min..

6. Rade Zagorac je polako postao jedan od najgorih igraca u istoriji kluba kad se pogleda plata koju prima, ocekivanja i onda ono sto on pruza na terenu.. To sto je on grobar/partizanovac mi ne znaci apsulutno nista!
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Imam apsolutnu toleranciju na sve što se dešava u KK ove sezone, a tiče se terena i struke, OSIM što R.Zagorac i dalje troši minute i lopte u Partizanu.

Dok on ne ode, nećemo napred.
Drugi na spisku je kolega Dangubić.
 

system

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2008
Порука
3.303
Reaction score
15.369
Локација
U pizdi materini
Igramo bez centra i ozbiljnog igrača na poziciji 3. Ubili nas ofanzivno kao i svaka iole kvalitetna ekipa koja može da iskoristi našu šupljinu u odbrani plus Panter i Kuruc povređeni.

Pošumljenog našamarati što je dozvolio da nas izbace iz Pionira a glumata predsednika.

Ovaj što se rimuje sa kur** ozbiljno preti da mi ogadi gledanje Svetinje dok siluje igru za ozbiljne novce. Čak mi i musavo ciganče postaje manje odvratno zbog njega. U FKP sam navikao na svakakve spodobe ali KKP je druga priča tu ne mogu da podnesem.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top