Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2021/22. Povratak kralja!

Статус
Затворена за писање одговора.

tribiani

Grobarčina
Учлањен(а)
02.03.2007
Порука
1.452
Reaction score
4.810
Komentarisanje u toku utakmice
Moramo priznati da Žoc jednostavno nije uspeo. Ne da osvoji neki trofej u prvoj sezoni, već jednostavno nije uspeo ništa. Sezona je bačena, pare su bačene. Da je bar jedan mladi igrač uspeo da se nametne, nego ni to.
Svi se uglavnom slažemo da u fudbalskom klubu mogu da ostanu Zdjelar i Natho, eventualno Čaki. Koga bi vi iz ovog košarkaškog tima ostavili? Ja ne mogu nikog da izdvojim, počev od stranaca, preko starosedelaca, do mladih. Sve sami promašaji.
A to znači sve ispočetka. Da li će biti novaca za sve ispočetka?
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.884
Reaction score
7.978
Komentarisanje u toku utakmice
Sledeća poruka nosi direktan ban.

WebCrew edit
 

SilentKiller

Početnik
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
148
Reaction score
346
Локација
Srbija
Nećemo mi njih nikada da dobijemo jer iz razloga iako imamo 12 igrača na klupi mi igramo sa sedam ili osam.

I tako cele sezone!!!

Tristan i Glas koliko da su mladi i neiskusni, pusti ih bre! Dule ovu bruku ne bi dozvolio. Dule bi koristilo svih 12 makar neki ulazili samo da prave faul i da igraju odbranu i čuvaju ove sa više ličnih greški.

Što nije pustio Koprivicu???

Tri naša igrača nisu igrala, Trifun samo 3:30 za ceo meč? To mu dodje 4 igrača!!!

Zagorac? Ima da promenim kanal kad god udje u igru! To je 5 igrač koji je igrao a ništa nije uradio?

Smajli? Dečko ne zna da igra pod pritiskom! Kada udje, greši kao lud! Šesti igrač!!!

Mi smo ljudi večeras igrali sa 6 igrača!!! I to se videlo!!! Da je cela klupa igrala, ovo bi bila naša pobeda!!!

Koji k.... Željko pokuša ne znam, ali ne ide na dobro već na očaj!!!
 
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.067
Reaction score
18.310
Jebi nas nakazo krivousta! 70 za poluvreme bre! Molim onog što selektira da nas selektira malo i za odbranu sledeći put, ako može! Lidej štetočino! Ispisnicu i njemu i Panteru boli me kurac kol'ko koštaju i ko ih je doveo!
 

Plava Čigra

Grobarčina
Учлањен(а)
08.04.2011
Порука
2.250
Reaction score
3.675
Kurac smo od tima, samim tim nam je i igra go' kurac.

Panter nam se uvredi kada mu trener uputi kritiku, čak mu uzvrati, a doprinos igri nikakav uz pozamašna primanja.

Smailagić kao da je drogiran, svi igrači su nam gori nego kad su došli.

Jedan osrednji jednodimenzionalni igrač Kalinić protiv nas izgleda kao Lebron jbt.

Užasni smo cijele sezone, prosto kad gledam sve ovo čeznem za onim vremenom Duleta Vujoševića koji ovakve pizdarije nije dozvoljavao na terenu, bar smo znali odbranu da igramo i nisu neki igrači mogli da rade šta požele na terenu bez sankcija kao što je sada slučaj.

Ovdje nikakve reakcije ni kad te sudije siluju, sve super, sve ok...

Vrhunski odrađena završnica, bravo!


Ugostite ih lijepo na domaćem terenu, igrajte mlaku odbranu i pametno kao večeras.
 

Tolle

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2014
Порука
824
Reaction score
2.833

Meni nakon ove utakmice mnogo vise mirise na petu utakmicu, u kojoj smo doduse apsolutni autsajderi.

Zeljko zna mnogo toga, ali jedno ne zna - Luka Mitrovic koji igra nogom a onda posle dve sekunde pravi korake i kos mu se priznaje. Da je Dule na klupi, utakmica bi bila prekinuta na deset minuta.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top