Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2021/22. Povratak kralja!

Статус
Затворена за писање одговора.

zubac

Grobar
Учлањен(а)
01.03.2007
Порука
490
Reaction score
1.754
Opet jebeni Mitrovic nas rjesi, 4 koraka Lazarevica ili koga vec sudija pusta ispod kosa. Lesor i zadnje bacanje za plakati, ali je bio odlican i na njemu treba da baziramo igru u nastavku serije. Valjda ce i skupi stranci proraditi, a treba nam neko i sa klupe. Nije ovo jos gotovo.
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.081
Reaction score
15.770
Локација
Храм фудбала
Ja kosarku pratim, ali nisam neki veliki strucnjak, pa bih pitao bolje poznavaoce, da li mi imamo i jednu uigranu akciju za bilo kog igraca?
Jel moguce da za 40 minuta profesionalni tim za najboljeg strijelca u ekipi nije napravio ni jednu akciju u kojoj bi doticni dosao u situaciju da sutira na kos?
Onaj smehotres na pocetku sa Lesorom kao dodavacem ( ne znam ni kako bi ono definisao ) i Zagorcem na pleju, glupo je i komentarisati.

Kad smo poceli spustati loptu i traziti poene pod kosem tad smo na nesto i licili.

Smajli do trece utakmice nek posjeti hodzu, popa i neku cigansku vracaru.
 

MilKol

Grobar
Учлањен(а)
13.12.2010
Порука
845
Reaction score
110
Локација
Voždovac
Iskreno iako to mnoge boli pa i mene, najveci problem ove godine je Zeljko.

Jednostavno navikao na 20 plus miliona i kosarku gde se cita situacija... Ovde toga nema jer nema para a on jednostavno ne odustaje od toga. Te price da radi verujem da radi, ali iskreno nije se on prilagodio ekipi i to je to... Pa on ide iz ekipa kad se krene sa smanjivanjem budzeta...

12 igraca koje je on birao kakvi god da su. I ti igras 40 minuta sta? Koja ideja koja uloga... Sve 1 na 1, ali sve... Ko je napredovao osim koprivice... Ko koju ulogu ima, svi igraju kosarku i sve znaju, iscitajte, zeljko ptica, mora da se cita situacija...
Taj Dangubic kakav god da je u zvezdi je kidao to za sta je ulazio, kod nas nije bio najgori ali sa ulogom je rodjen za ove mesare, ali dodje zeljko i papa... Sto, jer njemu ne treba igrac zadatka nego na svakoj poziciji top da cita...
Ne kazem svaka njemu cast i neka ga, nas je, ali on jednostavno je prerastao ovu baru i hvala sto se vratio, ali bolje da nije da doceka da ga Radonja oduci od kosarke.

Idemo dalje, kako bese sledeca sezona...
 

Shule

Grobar
Учлањен(а)
11.09.2008
Порука
706
Reaction score
1.358
Локација
Beograd
Jebem ti sunce koji komentari... Kao da citam upise cigana, majke mi! Saberite se malo ljudi!

I pored toga sto smo odigrali kako smo odigrali, vrlo je moguce da bismo ih dobili da nas nisu pokrali. Sada ocekujem da kazete, pa dokle da se vadimo na sudije? Sta da se vadimo? Imate li oci vi koji to govorite?

Koliko puta im nisu svirali korake?

Koji su to faulovi Ledeju (1-vi njegov cini mi se), i Lesoru (4-ti ako se ne varam, kod pick n roll-a)?

Koji je to faul Pantera kod trojke Holinsa?

I Bog te pita koliko je jos bilo situacija.

Djurovicu, da te bude sramota tvojih komentara, kao i komentatore sa Arene, koji ne smeju da kazu nista od gore navedenog! Najociglednije, faul koji je sviran Panteru. Imas usporeni snimak, i cutis kao picka. Pa ili si ciganstura ili se bojis necega.

Prvo sto mi je palo na pamet je kako bih nabo nekoga od ovih cigana iza nase klupe. Mozda mi je trenutno previse vruca glava, ali drago mi je sto je Lesor pokusao da nabode nekoga tamo. Jebem im pleme pogano cigansko!

I nije jos gotovo! Sada treba da ih sto vise useremo u naredne dve utakmice, da im se iseremo u facu i uteramo jos veci strah u kosti! Ocigledno je da ciganima nije svejedno cim pocne da se igra sa egal rezultatom.
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.270
Reaction score
18.328
Локација
Kej Republika
Popušite svi kurac Željku Obradoviću!!!

Svi vi po kojima ON nema viziju, koji ne može bez skupe ekipe, onaj kurac koji nije imao gde da ode.

SRAM VAS BILO PIČKE!!! DABOGDA VAM FILIPOVSKI BIO TRENER DOVEKA.
Željko ovo, Željko ono. Ma prekinite više!!!
Niste zaslužili nista vise od ovoga vrane raspale. Vi ste i Vujoševića pljuvali 100%

Ova serija je gotova. Molim igrače da ima bar zagorčaju zivot. Da bude 2:2. Da bar malo osete tvrdo. Pokažite obraz.

Oni bre vređaju Zorana Savića? Neutralna.
Nema Duleta mi i dalje fini kao. Protiv njih samo u meso, preko pičke krivouste.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.761
Reaction score
55.356
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Jel Zeljko drogiran, čemu namerno mašenje bacanja na minus 2 i 10s do kraja?
Svakako bolje da mu forumaši objasne da je bolje da vija protivnika za namerni faul koji bi sudije moguće i svirale i verovatnih -4 jer oni su šutirali u visokom procentu slobodna bacanja. Ovako je mogao da ima šut za pobedu. Greška je napravljena pre toga jer se nije otvorio bolji šuter za prijem lopte a ne Lesor.
Lesorov brainfart je priča za sebe.
Šta se dešava sa Smajlijem...
Ovakav pad ne pamtim kod nekog igrača.
Odakle je pao?
Ovo je iznad njegovih realnih kvaliteta, znanja, inteligencije. Sem što je to ovde samo precenjeno.
Motorički (u gornjem delu tela samo) sposobnija verzija Gagića.
Isto kao što se ljudi razočaravaju u Madara koji je samo bolesno precenjen pri dolasku, jer nema ni jednu natprosecnu osobinu za evropske standarde sem ball handlinga.
Kao i Glas, koji je ispod prosečan igrač ishajpovan zbog par utakmica gde je imao potpunu slobodu.
Kuruc je jedini koji je ispod očekivanja u odnosu na dolazak. Mur donekle mada se ne može očekivati klač od igrača igračkog iskustva u ligama u kojim je on igrao.
Sve u svemu najozbiljna partija protiv njih ove sezone. Da nismo iseceni na početku faulovima imali bi više opcija na kraju. Najviše grešaka Lesora na kraju na pomaganjima, meni misterija sa Koprivicom ali ok svakako trener je više sa njima i bolje zna.
 

Milos NS

Početnik
Учлањен(а)
25.07.2018
Порука
12
Reaction score
34
Локација
SU-NS
Nemoguće je da oni nađu ulogu da nekog lazarevića a mi ne možemo za Smajlija, Koprivicu, Dangubića, Glasa. Znam da je jedan neiskusan, drugi jednodimenzionalan, a kakvi su lazić, pomenuti lazarević? Ovo ide u 5. utakmica, ako ima pravde pred praznim tribinama.
 

Žoc_kralj

Grobar
Учлањен(а)
04.07.2021
Порука
375
Reaction score
2.171
Локација
Trstenik
Jebem ti sunce koji komentari... Kao da citam upise cigana, majke mi! Saberite se malo ljudi!

I pored toga sto smo odigrali kako smo odigrali, vrlo je moguce da bismo ih dobili da nas nisu pokrali. Sada ocekujem da kazete, pa dokle da se vadimo na sudije? Sta da se vadimo? Imate li oci vi koji to govorite?

Koliko puta im nisu svirali korake?

Koji su to faulovi Ledeju (1-vi njegov cini mi se), i Lesoru (4-ti ako se ne varam, kod pick n roll-a)?

Koji je to faul Pantera kod trojke Holinsa?

I Bog te pita koliko je jos bilo situacija.

Djurovicu, da te bude sramota tvojih komentara, kao i komentatore sa Arene, koji ne smeju da kazu nista od gore navedenog! Najociglednije, faul koji je sviran Panteru. Imas usporeni snimak, i cutis kao picka. Pa ili si ciganstura ili se bojis necega.

Prvo sto mi je palo na pamet je kako bih nabo nekoga od ovih cigana iza nase klupe. Mozda mi je trenutno previse vruca glava, ali drago mi je sto je Lesor pokusao da nabode nekoga tamo. Jebem im pleme pogano cigansko!

I nije jos gotovo! Sada treba da ih sto vise useremo u naredne dve utakmice, da im se iseremo u facu i uteramo jos veci strah u kosti! Ocigledno je da ciganima nije svejedno cim pocne da se igra sa egal rezultatom.
Mislim da smo generalno svi bili pripremljeni na krađu, tako da nam ovo čak i nije delovalo strašno. Navikli smo da nas kradu tokom svih ovih godina nažalost...
 

baros

Početnik
Учлањен(а)
24.10.2006
Порука
96
Reaction score
580
Kljuc serije je u Lesoru i Balsi na 5. Protiv njihove centarske linije koja ne postoji.

Vruce su glave, ali gnevna bravo grobari, panter i ledej su nosili 3 faula od samog pocetka, gde su po dva bila nepostojeca, smajliju se sude koraci koje mitrovicu aka bili beronu ne. Svaki nas ofanzivni skok gde nam ljude povlace za ruke ne postoji kao faul..

Stao ih je sut logicno u 2., stali su i oni. Precenili smo ih van svake pameti. Dobice dve kurcine sad, a nasa ekipa mora da oseti planinu sampouzdanja i vere u sledeca dva meca i na tom vrhu da ih prepisa u 5.!!!
MI SMO PARTIZAN BRE! INSTITUCIJA OVOG SPORTA!
 
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.065
Reaction score
18.297
Nije Željko kriv što Lidej gubi loptu u ključnim trenucima a zatim u narednom napadu dribla sebi u nogu i na taj način rešava utakmicu, ali je kriv što ga je doveo! Pun mi je kurac više toksične pozitivnosti i "biće sve dobro, veruj u Željka", ništa nije dobro i ništa neće biti dobro, i to vidi svako ko hoće da vidi cele sezone!
 

Dubaz

Grobar
Учлањен(а)
18.05.2020
Порука
381
Reaction score
3.442
Локација
Kući.
Ne nadam se čudu, ali se nadam petoj utakmici, to nije nemoguće. Pogotovo kada ovako lošu utakmicu izgubimo ovako tesno.

Oni od februara nisu izgubili na domaćem terenu (ako se ne varam 17 utakmica). Nama su se ponudili večeras. Nismo iskoristili. Sada im zagorčati život u naredne dve, pa posle...ne znam šta posle.

Ali i dalje verujem u Najvećeg koji je ikada održao košarkaški trening.
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.928
Reaction score
26.750

Dino

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.557
Reaction score
11.054
Smatram da niko ne sme da bude postedjen kritika, ako se kritikuje ono sto radi, tj. njegova dela. Pa cak i da nisu osnovane, ma kako se ko zvao i sta imao iza sebe nema status belog medveda.

Ovo pisanje po Ledeju i Panteru koji su ubedljivo, bez konkurencije, najbolji igraci u ovom timu, a usput i po Zeljku, je sramno da sramnije ne moze biti i sramota je u rangu ovog zvizdanja cigana na nesportsku jer prosto ne znaju pravila.
Javite im da Panter nema pojma, cisto da igrac koji iskace prestane da ostaje na njemu zajedno sa igracem koji ga primarno cuva.
To sto lopta ne ode tamo gde treba je problem tima. Pre svega sto imamo tri nepismena pleja i igraca koji ceo kurcev zivot igra kosarku i ne zna kako da promasi slobodno.
Nije kosarka sah, zivi su ljudi.

Usput, pozdrav za brata koji stalno ima pouzdane informacije, pa nas je informisao na pocetku da je ovaj tim pravljen za cigane, odnosno da bi igrali na vise poena jer to njima ne odgovara, te da ih Perasovic stalno baca. Pa je na sred sezone skontao da je pojeo govno i prebacio se na "Zeljko je najtrofejniji ali nije najbolji ni u EK, proslo je njegovo", te je i tu pojeo govno jer u ovom ludilu bar ljudi mogu da vise vole Zeljka od Ostoje. E sad smo dosli do informacije da je ovo tim pravljen za sledece sezone. Napusi se kurca majstore, jebo ti Ostoja sve, jebem ti mater.
 

Filip998

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
419
Reaction score
503
Promašili su bacanje 2s pre toga, kojih -4 da juriš, ako Da oba bacanja imaš još jedan tajm aut i šansu da šutneš trojku, ako ne onda tek tada mašiš bacanja, a ne ovako na 10s pre kraja.. nisam do sad video da se na 10s do kraja namerno maše bacanja na -2..
 

Kruna

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
292
Reaction score
414
...Greška je napravljena pre toga jer se nije otvorio bolji šuter za prijem lopte a ne Lesor.
Lesorov brainfart je priča za sebe.
Ovaj deo upisa bi imao težinu da je Lesor promašio prvo bacanje, a pošto je on prvo dao, apsolutno je nerezonski bilo namerno promašiti drugo na 10s pre kraja, pa makar nam protivnik bio i Golden Stejt sa Karijem (Pulom ili Klejom) kao potencijalnim izvođačem - i oni koji bacanja šutiraju 90% znaju da promaše, naročito u toj fazi utakmice, a kamo li krivousti isprdak, ili Ivanović.

Trebalo je uvesti Balšu na skok, za ne daj Bože da se promaši drugo, ali nikako ići na namerni promašaj, to je tako hazarderski i iz očaja bilo.
 

Andra

Grobar
Учлањен(а)
22.08.2018
Порука
808
Reaction score
4.287
Локација
Beograd
Tristan i Glas koliko da su mladi i neiskusni, pusti ih bre! Dule ovu bruku ne bi dozvolio. Dule bi koristilo svih 12 makar neki ulazili samo da prave faul i da igraju odbranu i čuvaju ove sa više ličnih greški.
Glas u rotaciji nije vec mesecima, sta mislis kako bi izgledalo da je sad igrao? Pritom, nije on sad neki atlets i defanzivac, fmp bi preko njega postizao poene kako stigne. O Tristanu i da ne govorim, od kad je dosao je pokazao da je dobar suter, ali je izuzetno mekan i potpuno pogubljen u prostoru, igraci mu stalno pokazuju koga mora da cuva u odbrani.

Što nije pustio Koprivicu???
Zato sto fmp skoro sve vreme igra bez centra, sto znaci da fmp moze lakse da iskoristi njegovu sporost, a Balsa nije dovoljno dobar napred da iskoristi visinsku prednost. Meni je Balsa mnogo drag igrac, strahovito je napredovao ove godine, ali mu fmp nikako ne lezi. Zato je na svim mecevima sa njima imao mizernu minutazu.
Tri naša igrača nisu igrala, Trifun samo 3:30 za ceo meč? To mu dodje 4 igrača!!!

Zagorac? Ima da promenim kanal kad god udje u igru! To je 5 igrač koji je igrao a ništa nije uradio?

Smajli? Dečko ne zna da igra pod pritiskom! Kada udje, greši kao lud! Šesti igrač!!!

Mi smo ljudi večeras igrali sa 6 igrača!!! I to se videlo!!! Da je cela klupa igrala, ovo bi bila naša pobeda!!!

Koji k.... Željko pokuša ne znam, ali ne ide na dobro već na očaj!!!
Smajli nazalost mora da igra, jer za razliku od Balse on teoretski moze da doprinese. To sto je u kanalu je druga prica, i vrlo lako moze da nas kosta serije.
Zagorac je svoju ulogu odradio dobro, igrao je odbranu, bio je sekundarni plej, i dao je nesto poena. Nije sad odigrao ne znam ni ja kako, ali je opravdao neka realna ocekivanja.
Trifunovic je mozda i mogao da dobije vecu minutazu, ali jako mi je tesko da poverujem da bi to bilo ono sto bi prelomilo u nasu korist.
Mi ovu utakmicu nismo izgubili zbog tanke rotacije, 8 ljudi je sasvim dovoljno za plejov utakmicu, nego zbog skromne kosarkaske inteligencije nekih nasih igraca, popustanja pod pritiskom sa bacanjima pred kraj, ocajnog pocetka meca i ono najvaznije, zbog toga sto ekipu vuce bek koji je ispao iz spanske lige, dok skupoceni bek koji je igrao F4 evrolige sada vec po obicaju nestaje kad je bitno i daje vrlo skroman doprinos. I pored svega toga, bili smo jako blizu.
Najbitnije je da momcima ne padne moral, naredne dve utakmice igramo kuci, ako to dobijemo imamo pristojne sanse.
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.880
Reaction score
7.937
Psovanje i provociranje članova
Iskreno iako to mnoge boli pa i mene, najveci problem ove godine je Zeljko.

Jednostavno navikao na 20 plus miliona i kosarku gde se cita situacija... Ovde toga nema jer nema para a on jednostavno ne odustaje od toga. Te price da radi verujem da radi, ali iskreno nije se on prilagodio ekipi i to je to... Pa on ide iz ekipa kad se krene sa smanjivanjem budzeta...

12 igraca koje je on birao kakvi god da su. I ti igras 40 minuta sta? Koja ideja koja uloga... Sve 1 na 1, ali sve... Ko je napredovao osim koprivice... Ko koju ulogu ima, svi igraju kosarku i sve znaju, iscitajte, zeljko ptica, mora da se cita situacija...
Taj Dangubic kakav god da je u zvezdi je kidao to za sta je ulazio, kod nas nije bio najgori ali sa ulogom je rodjen za ove mesare, ali dodje zeljko i papa... Sto, jer njemu ne treba igrac zadatka nego na svakoj poziciji top da cita...
Ne kazem svaka njemu cast i neka ga, nas je, ali on jednostavno je prerastao ovu baru i hvala sto se vratio, ali bolje da nije da doceka da ga Radonja oduci od kosarke.

Idemo dalje, kako bese sledeca sezona...

Jbt…

Ko si sad pa ti?

Pijan sam… al jbt ko si ti
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top