Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2021/22. Povratak kralja!

Статус
Затворена за писање одговора.

Plava Čigra

Grobarčina
Учлањен(а)
08.04.2011
Порука
2.248
Reaction score
3.641
Čitam Tegeltiju na Instagramu, Ostojića, svi pozivaju na gospodstvo, domaćinstvo, pozivaju navijače na fer i korektan odnos.

I Željko isto tako ni riječi o tretmanu koji smo imali tamo.

Sere mi se od te prakse da mi cvijećem ko nas kamenom.

Ma idite u kurac, igrate sa najgorim ljudskim talogom, sa kojima se ne može na fin način, dokazali su vam to u prethodne dvije utakmice.

Zato hoću da vidim krv u očima svakog igrača ( čak i kod sindikalca kapitena ), da ih ne prave majmunima neki Kalinići, Davidovci i ostali smradovi. Udarajte, grizice, vršite pritisak na svaku pogrešnu sudijsku odluku po cijenu isključenja.

Svaki drugačiji pristup je pogrešan.
 

najgori

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
1.933
Reaction score
7.319
Локација
Banja Luka
Svakako cemo ih isponizavati na terenu.
A za ostalo, treba da pokazemo da smo avangarda.
Do prije par godina kad im se kluh ugasio, velike srbende su kao bojkotovale aba ligu. Bojkotovale kurac moj. A sad odjenom mobilizacije, picke materine
Ugasicemo ih opet, pitanje je dana.
 

Dack

Početnik
Учлањен(а)
15.09.2008
Порука
64
Reaction score
208
Jebati im mater, jebati vodju, pobediti ako moze, a ako ne, idemo pod jedan i pod dva.
 

Dino

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.557
Reaction score
11.054
Prebacite ako mislite da je za nuklearku, ali možda je bolje ovde da vidite sa kakvim šljamom imamo posla...
O ovom govedu sam pisao nakon prve utakmice.
Pedercic ima muda samo kad je za tastaturom. Na zadnjoj utakmici je prisao do nase klupe da brani igrace od staklenih casa sa tribina, a sa kradljivcem pehara je glavni huskac na to.
Da smo klub kao sto nismo, neko bi govnetu u roze kosuljici nalupao samare na parketu zbog ovih nebuloza koje pise.
Isto kao sto bi smekerski bilo da je neko iz kluba povezao Koprivicu do televizije N1 da ponudi onom bratu od metar i zilet da ispuni svoje fantazije.

Sve dok ovakvi obitavaju po kosarkaskim halama, a mi glumimo gospodu, nista od nas nece biti.
Reagovacemo samo kad se neko slika sa Sergejem.
 

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
Da imam magicni stapic..

od pola sata pre pocetka, pa sve do sat vremena posle kraja, pun Pionir i samo jedna pesma

Vucicu pederu

da ne bude bas uzvik moze i melodija neke nase pesme tipa: nebi je jebo ja..
 

BaX

Grobarčina
Учлањен(а)
01.11.2019
Порука
1.211
Reaction score
7.030
Локација
i Ruma je CRNO - BELI grad!

SilentKiller

Početnik
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
148
Reaction score
346
Локација
Srbija
Navijači, velike nule!!! Ništa bolji od limenki, umesto da se grlo ori i da se čuju udarci dlana od dlan, mi koristimo lasere, ubacujemo predmete, vredjamo porodice. To ljudi nije navijanje već brukanje grba našeg Partizana. Sam Obradović se obratio navijačima i oni opet po starom. Do kraja serije treba i zvezda i mi da igramo bez prisustva publike.
 

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.218
Reaction score
33.565
Локација
vaginamandibularia
a, ne, bez poistovecivanja sa romima.
za bacanje JEBENIH STAKLENIH CASA nisu pravili cirkus, a gle kuraca u trenutku kad smo poveli u zadnjem minutu ni manje ni vise nego ogavni konjusar covicev BOLTAUZER se povlaci sa placenicima sa terena.

Crkli svi majci
 

Dino

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.557
Reaction score
11.054
@SilentKiller
Sve bi to bilo u redu da su trcali u svlacionicu kad su navijaci kkczvfmp igrali basket ispod kosa u finalu protiv Buducnosti.
Ili kad su iz prvog reda nasrtali na igrace Partizana.
Ili proslu utakmicu.
Ili utakmicu pre nje.

Odabrali su ovu. I to posle trojke Pantera na minut pre kraja...Zao mi je samo sto su zdravi napustili parket.
 

Plava Čigra

Grobarčina
Учлањен(а)
08.04.2011
Порука
2.248
Reaction score
3.641
Navijači, velike nule!!! Ništa bolji od limenki, umesto da se grlo ori i da se čuju udarci dlana od dlan, mi koristimo lasere, ubacujemo predmete, vredjamo porodice. To ljudi nije navijanje već brukanje grba našeg Partizana. Sam Obradović se obratio navijačima i oni opet po starom. Do kraja serije treba i zvezda i mi da igramo bez prisustva publike.

Čuj vređamo porodice...

Ako se vrijeđa predsjednik ili pudlicina porodica, to nije vređanje već udaranje u uzrok svih problema u sportu i ovom društvu generalno.

Treba jače, više, bolje vređati.

Apelovao je i Dule nekada, ali je znao sa kakvim govnima ima posla i pričao je javno o tome.

Šta se tada pričalo, ako ode Dule biće sve normalno.

Je l' ti vidiš ovdje nešto normalno ili pokušavaš biti lažno neutralan?

Predsjednik države i cijeli taj sistem truli koji vlada u državi je uzrok svih ovih problema i revolta i bijesa koji sa pravom vlada na crno bijeloj strani.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top