Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2022/23. Povratak kralja! 2. sezona

Статус
Затворена за писање одговора.

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.771
Reaction score
6.399
Jbg sami smo krivi sto smo takvi… Nerealni, emotivni, bolesno vezani za ovaj klub. I pored svega toga ne znam zašto je teško priznati neke stvari.
Jel sezona za sada apsolutni neuspeh- jeste.
Da li smo se na početku opravdano lozili da osvajamo sve u regionu i idemo na top 8- jesmo.
Da me je neko pitao septembra sa svom onom euforijom i pojačanjima da li ćemo ovako smešni biti već krajem novembra rekao bih da je lud.
Da li su svi podbacili za sada od Željka , preko smrada ostoje, cigana na jugu , do igrača ? Apsolutno da.
Malo vade prosek brat Lesor i ,,simpatizeri” ali tanko je to.
Samo lud čovek može da kaže da Željko treba da ide. Ali ne stoje nam dobro stvari uopšte.
Ako se ovako nastavi šanse su nam minimalne za ono sto mi hoćemo .
Limeni su em jaki em imaju ledja ( čitaj Nikolić veceras) a mi em nemam ledja a ni muda u ekipi.
Jedino rešenje vidim da se dovede još jedan dobar igrač koji će prelomiti sezonu. Sto kaže Stojance samo je pitanje na koju stranu. Ja sam da se rizikuje. Kad smo već pukli tolke pare a ličimo na vasarsku ekipu još jedan ili dva igrača makar oterali nekog.
I da rekao sam to odmah na početku Panter nije za kapitena iz 1000 razloga. Al Ajde imamo sad vecih problema.
 

pfc kula

Početnik
Учлањен(а)
27.04.2008
Порука
134
Reaction score
553
A i brzinski tuzi za pare i udje u SNS, pa se vrati kao fikus, da se napomene cisto.

Andjusa uvalio kosku Exumu i pobegao od akcije predvidjene za njega (dobro, bio je blizu igrac, a Exum ''polusam''. Svejedno je mogao da sutne bez problema), a i promasio je pre toga kad je bilo bitno. Sve to kao iskusan suter bez odbrane. Koja je onda funkcija coveka? Kapiten standardno sve nerezonski u napadu, nazad jedna dobra odbrana i nekoliko ispadanja.

Ostalo redovno, da ne ponavljam sve. Videcemo od februara.
Govorim kakav nam igrac fali striktno igracki, ni meni nije milo ono sto je usledilo posle...

Uglavnom ne pisem cesto, ali imam stav da ako treba da se ugasimo, neka Zeljko bude taj koji ce ugasiti svetlo, jebi ga..
 

djomla

Partizanovac
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
4.201
Reaction score
18.705
Локација
U Kinšasi
Kad smo kod suđenja, setite se kako su cigani prošle godine pobedili ovde. Direktna prednost domaćeg terena, jedna od ključnih stvari u sezoni.
Imamo status kao da smo Tamiš, hvala Ostoja, jebo te onaj ko nam te doveo.
 

lavex

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2008
Порука
1.636
Reaction score
8.832
Локација
"preko bare"
Nije sramota izgubiti od Cedevite tamo, nije sramota izgubiti od Valensije kuci, nije sramota dopustiti fmpu da te dobije dva puta za 10 dana, od toga jednom na svom terenu u punoj Areni. Da se razumemo, Zeljko je zbog svega sto je radio u svojoj karijeri zasluzio potpunu podrsku makar do kraja sezone, ako ne i duze, pa cak i uz ovakvu igru i rezultate, ali ovo pravljenje da je sve u redu kada je vrlo ocigledno da nije nema veze sa mozgom.
Niko ovdje ne kaže da nema nikakvih problema i da je sve u redu. Ali ne može se odustajati od ove ekipe i proglašavati sezona izgubljenom u decembru. Pogotovo kad imamo Želimira na klupi.

Očekujemo da okrene sve za 180 stepeni i da, iz kanala u kojem smo već dugi niz godina, klub odvede do play offa Evrolige i lagano osvoji ABA ligu poslije malo više od godinu dana. A svi znamo u kakvom blatu i zabokrečini radi. E pa ne ide to tako lako.
 

B & W

Grobarčina
Учлањен(а)
21.08.2007
Порука
1.260
Reaction score
3.001
Jos jednom APSOLUTNA podrska za Zeljka Obradovica!
Zapamtite sva ovo sto imamo ,imamo zahvaljujuci njemu.
Uz minimalne neke korekcije u timu bice to top..
Patizan je veliki klub,sa najvecim trenerskim imenom ,prostacki je terati takvog coveka kad sezona nije ni na polovini..
Nakupilo se mnogo gneva za sve ove godine,zato sad trazimo sve i odmah…
Da on ode to bi tek bio poraz za nas,nazadovanje,kanal,likovanje govana..ma uopste ne treb ni pomisljati na to!
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.894
Reaction score
8.081
Generalno imao je u feneru svačega, ne mislim na niz poraza ali na krize igre da i promašaje u selekciji.
Ali ako ćemo objektivno i ovde ima sličan zadatak kao tamo, KKP je bez obzira na istoriju postao luzerski klub mentalitetom i karmom teranjem DV, i mi sad pokušavamo sa nekom lakom lovom za dva meseca da napravimo f4 klub. Ne biva. Taj fener, armani, efes su godinama trošili novac dok se nisu poklopile kockice, a mi nismo ni blizu te priče. Sve je ovde usiljeno od kvazikošarkaške publike koja misli da je Željko moron pa ne vidi da u preuzimanju često ostanu visoki i niski u duelu pa sve do Ostoje preduzetnika.
Ali ovakvo grdilo poraza u poslednjih 3,4,5 minuta utakmice ili vode u katastrofu od sezone ili pobedničku sezonu gde ekipa raste, nema tu sredine.


Mislim da je i ova situacija njemu dosta strana… da nema reakcije igraca, da ne mogu da rutiniraju i zavrse utakmicu kad je prelome…

Ono sto sigurno znam, po facijalnoj ekspresiji, po pokretima, po nacinu sedenja, ovo je njemu tesko kao i vecini nas, i ono sto je rekao juce, oseca dug prema navijacima… tj ljudima koji istinski vole Partizan isto kao i on… i u pobedama i u porazima…

I sa aspekta psihilogije si u pravu, klatno je zadnjih nekooliko utakmica otislo na drugu stranu… bojim se da dolazimo do toga da ako ode ponovo nece se vracati…

Al jbg, mazohizam, ja iskreno verujem da ce se u inat svima koji mrze Partizan u ovo zemlji, to klatno otici na pravu stranu….

Imam poznanika cigana… i strasno je kako oni ljudi mrze Zeljka, sa kakvim ga imenima nazivaju… kompleksi jbg
 

Alex B

Grobar
Учлањен(а)
05.06.2017
Порука
450
Reaction score
2.559
Локација
Novi Beograd
Stručni štab ponavlja iste greške iznova i iznova i očekuje drugačiji ishod.

I dalje mi se mota ona divna, timska, vašarska scena sa treninga gde naneli šutira bacanje kojim, ako pogodi, završava trening, on naravno pogađa, a trifa, tristan i drugari mu skaču u zagrljaj, grle ga i ljube...

Postoje neki igrači koji ostanu posle treninga da rade malo na sebi
 

Bazzile

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
469
Reaction score
2.538
Stručni štab ponavlja iste greške iznova i iznova i očekuje drugačiji ishod.

I dalje mi se mota ona divna, timska, vašarska scena sa treninga gde naneli šutira bacanje kojim, ako pogodi, završava trening, on naravno pogađa, a trifa, tristan i drugari mu skaču u zagrljaj, grle ga i ljube...

Postoje neki igrači koji ostanu posle treninga da rade malo na sebi
Ne branim nikoga, ali ako se ne varam to je bilo posle treninga koji je bio hardcore i trajao dugo.
 

Mandragor

Grobar
Учлањен(а)
07.12.2006
Порука
634
Reaction score
3.899
Gubili smo na jednu i dve lopte i kod Duška sezonu dve, dok nisu igrači naučili da dobijaju te utakmice. Nismo ni na pola sezone, a ova serija poraza je došla od uglavnom ozbiljnih ekipa.

Naši najveći problemi su političke prirode i dok se to ne reši, bolje od ovoga ne može. Ni u kom sportu. Taj problem se neće rešiti menjanjem bilo čega u Partizanu, jer sad imamo mnogo bolje nego što smo mogli i da sanjamo u zadnjih 10ak godina. Taj problem se rešava samo i isključivo revolucijom na državnom nivou. I stoga, dok nam se ne vezuju ruke iza leđa kao prethodnih godina, i dok stoji Žoc ispred kluba. Puna podrška i vera. Jer je makar sportski deo iznutra čisti. Nameštali su i ranije, nek nameste na +30 ako mogu. A ova ekipa da nabije toliko može. I hoće. Kada bude vreme. A ako i ne bude tako, imam dovoljno motiva da pevam "I kada ne budeš prvi ti..." onako, iz srca.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.811
Reaction score
29.794
Локација
Beograd
Nisam gledao u direktnom prenosu, na mobilnom nemam neograničeni internet, ali uključih ga da vidim kraj...kad ono, neizvesna završnica, pomislih, aha, znači gubimo i ovo, samo još da vidim ko će ovoga puta da promaši poslednji, odlučujući šut...
I tako i bi.
Dobro, nema više na terenu Saleta tri puta ista trojka Đorđevića niti tajnog agenta Duleta 006 Kecmana, imamo ove što imamo, nek šutiraju na treningu, nek šutiraju na utakmici, nek šutiraju u zadnjim minutima, nek šutiraju u zadnjim desetinkama, nek promašuju, nema frke.
Jednom će valjda i da pogode.

Nije više bitno da pišemo kako smo u pravu i šta sve ne valja, i da smo to već pisali, sad je već dogorelo do nokata, a mi sa postvijetnamskojugoslovenskosrpskim sindromima zapravo smo najmirniji i najbolje funkcionišemo kad stvarno dođe do nekih kriznih situacija, jer jbg, na to smo navikli, mirna doba stvaraju nam psihčku nelagodnost - I ZATO - potpuno sam miran i ladan ko špricer - PUNA PODRŠKA momcima i Željku - DO POBEDE IDEMO ZAJEDNO!
Kad dođe da dođe.

A DOĆIĆE! MORA!

:napred-partizan: :napred-partizan: :napred-partizan:
 

MikiBL

Grobar
Учлањен(а)
09.07.2021
Порука
366
Reaction score
978
Локација
Banja Luka
Draga braćo po ljubavi prema JSD Partizan,
vidim da vas ima poprilično onih koji i dalje traže opravdanja za ovu grupu momaka u košarkaškom klubu.
To su vjerovatno neki mlađi Partizanovci, tj. mlađi mazohisti. Nama starijima, koliko god to bilo prirodno stanje, jbg, dopizdilo, valjalo bi da se češće i radujemo.
Je l volimo pobjede? Volimo, naravno. To ne znači da se po tome opredjeljujemo (kako neko reće, onda bih volio Real,... mada i oni znaju usrati).

Ne očekujem(o) da ovi igrači vole klub kao mi, ali oblačeći dres našeg Partizana zahtjevamo da opravdaju povjerenje Obradovića, kao i nigdje tako doživljenu podršku svakog navijača, pojedini i pruženu priliku za dalju afirmaciju, a boga mi i i novac koji dobijaju.
U ABA ligi, sem eventualno sastava komšinice, niko ne bi smio biti, kako neko reče, "Zajebana je CO". Ma dajte, molim vas. Koplje su ispod KKP kvaliteta.
Trebamo pružati podršku svima u klubu koji rade u njegovom interesu, ali ne smije se tolerisati niti pravdati ono što nije kako treba.

Kad se trebao birati kapiten za ovu sezonu, ovde sam iznio uvjerenje da će tu odluku sigurno najmudrije donijeti SŠ i igrači. Ali, sad već moram reći, smatram da je izbor pogrešan. No, nažalost, izgleda da to i nije jedina greška u izborima, a pogotovo nije najbitnija.

Nekad smo istovremeno godinam bili kraljevi svih slojeva: ZEMLJA, VAZDUH, VODA, a sad već dugo, nigdje!
Ja bez Partizana ne mogu, već od svoje 9, godine (a imam 66), tako da ga samo i dalje volim
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top