Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2022/23. Povratak kralja! 2. sezona

Статус
Затворена за писање одговора.

!Rastko!

Grobar
Учлањен(а)
29.01.2007
Порука
445
Reaction score
361
Локација
NBG
Zapravo čini mi se da su gro ovih stručnih komentatora na Tviteru partizanovci, oni “objektivni”, ne moram ni da gledam to je tip ljudi kome je prvi ples na svadbi SARS lutka.
@zaro
A vi slusate Mozarta?
I ne razumem kakve veze ima muzika i ko sta slusa sa tipom ljudi. Cak bih razumeo da si naveo onog retarda vucicevica u satoru kad dize klupu iznad retardirane svoje glave, ali za ostalo :confused-smiley-013:

A da ne skrecem sa teme, sto se mene tice, verujem da ce Zeljko to srediti, nije ni on slep. Vreme ce pokazati.
 

IzrazitiFavorit

Grobarčina
Учлањен(а)
12.03.2007
Порука
1.576
Reaction score
3.462
Polako ljudi, i Zeljko zna da ovo ne valja, pa ne valja.

Imao je plan da ovako igra, naravno morao je da gura taj plan da bi video na cemu je, jasno vidi gde skripi, pola foruma vidi ko ne igra ovu odbranu, pa ili ce promeniti sistem odbrane ka laksem ili ce promeniti par igraca koji se ne uklapaju u ovo sto je zamislio. Zato je ova fora do februara, do tada bi trebalo da proradi ono sto ce da sljaka do kraja po automatizmu.

Pad forme, mali pad samopouzdanja, veliki umor kod najizraubovanijih igraca, jbg.

A za ganfere ne brinite. Picke su to koje su se bojale od nas i kad su bili 5 na 3 na +10 razlike za njih, kad su stezali pesnice, pokazivali usi, skakali sa klupe uz to bre i jebi bre... frustracija i strah u ocima od nas im se vidi iz daleka, bice jos jutarnjih programa i bar jos dva igraca kod njih, ali ce im i to biti malo.

Jebace ih Zelimir!
 

rus

Grobarčina
Учлањен(а)
22.11.2007
Порука
1.421
Reaction score
4.508
Kakva orkestrirana kampanja u medijima protiv zeljka... e pa tome ste vi objektivni pljuvaci (ne zelim da upotrebim teze izraze) u velikoj meri kumovali i vasa proseravanja se uveliko koriste sa strane pudlice...bravo objektivci
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.116
Reaction score
15.999
Локација
Храм фудбала
Мислим да само цигани желе смјену на нашој клупи, моје размишљање иде у правцу да ако треба да промјенимо 12 играча, није проблем, промјенићемо и 12 нових водиће велики, највећи ЖЕЉКО ОБРАДОВИЋ.
 

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.532
Reaction score
23.721
Локација
U zemlji cigana i realnih debila
Мислим да само цигани желе смјену на нашој клупи, моје размишљање иде у правцу да ако треба да промјенимо 12 играча, није проблем, промјенићемо и 12 нових водиће велики, највећи ЖЕЉКО ОБРАДОВИЋ.

Nemoj da potcenjuješ objektivne/realne Grobare...
 

lukaimasa

Grobarčina
Учлањен(а)
29.01.2010
Порука
1.392
Reaction score
2.458
Локација
Novi Beograd
Sve je već rečeno i napisano, a "mnogi su propustili priliku da ćute".

Kako ono beše, na kraju će sve biti dobro, a ako ne bude, onda nije kraj.

Mene brine nešto drugo, pošto se Ostoja / pu.i ku.ac / Mijailović očigledno preračunao za budžet, pa je shodno tome došao na genijalnu ideju da nam prodaje članske karte, ja kao svaki klasičan debil, padnem na foru i odem danas da ih kupim. Dobijem broj 481 i za dete 188.
Za petnaestak dana prodaje, manje od 700 komada. Znojiš li se limare ili te štreca samo šefov poziv na mobilni?
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.305
Reaction score
18.747
Локација
Kej Republika
Zeljku zelim da bude u klubu koliko god on to zeli. Dosao je kad to niko nije ni sanjao.
Castio nas svoijm prisustvom.
Klub prodisao, navijaci se probudili.
Siguran sam da on najbolje zna da li moze dalje. Najlakse bi bilo da se povuce.
To nije odlika sampiona, a on je sampion, rodjeni sampion.

Bice to sve kako treba, mora!

Realne i objektivne grobare samo ignorisite.
Prvi ce kaciti slike kad se osvoji ABA i kenjati o nekoj laznoj podrsci,ljubavi.
 

Kinzal

Početnik
Учлањен(а)
01.07.2022
Порука
93
Reaction score
120
Локација
Sarajevo
Čovjek ovih dana čita, sluša, prati...potop, kataklizma, kraj...a da je ušao panterov šut bilo bi karaj Željko, pišaj po ciganima f4, tražile bi se rezervacije ...
Samo jedan jebeni šut ali bukvalno jedan otišao tamo umjesto 'vamo ...
 

nikola1970

Grobarčina
Учлањен(а)
06.10.2008
Порука
1.014
Reaction score
2.138
Локација
BGD
I taj šut da je ušao ostao bi gorak ukus realno... Da mi ne možemo govna da otresemo 15 razlike bez puno muke u punoj Areni je ipak ozbiljan problem s obzirom na nas roster. Ne potcenjujem govna ali mislim da smo ipak jači tim.
 

gurtang

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
1.674
Reaction score
3.589
Локација
Niš
Kaže mi drug koji ide s ovima u kop redovno. Željko prso s mozak, juri klinke od 20 godina po Bgu. Ne zna gde udara.
Kaže ako ne dobije jednu od sledeće dve da mu ide Željko turčine. :pop

Znači ne verujem šta čujem.

Dok ga sa svih strana napadaju, dok nam klub kradu, buše i napadaju na svakom koraku, dok nam navijače isteruju iz hala sa kupljenim kartama.
Šta radi pošumljeno govno jebem li mu sve???
 

urosb00

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
232
Reaction score
1.134
Локација
Beograd
I taj šut da je ušao ostao bi gorak ukus realno... Da mi ne možemo govna da otresemo 15 razlike bez puno muke u punoj Areni je ipak ozbiljan problem s obzirom na nas roster. Ne potcenjujem govna ali mislim da smo ipak jači tim.
Stvarno je sramota pobediti kurvu sa manje od 15 razlike sa podjednakim budzetom u krizi rezultata. Sta sve necu procitati na forumu...
 

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.955
Reaction score
10.402
Vidim da se opet pada na fore.

Jos jednom. Cigani su i pre Vildoze bili pojedinacno jaci. Naravno, veci budzet od nas, kao i uvek, plus dodatak sada, nakon skandiranja neprijatnih i ciganske lose igre.

Pricu o nasoj super snazi su pustali mediji da bi se opravdalo potencijalno gazenje i naprzila ciganska masa da nastupaju iz pozicije autsajdera i manguparije, koju krade drzava.

Dakle, nismo jaci.

Budzet nije podjednak, nego sigurno manji dovoljno procenata i pre Vildoze, trenera i ovih potencijalnih, novih pojacanja.

Gazimo ih kada bude trebalo svejedno.
 

gurtang

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
1.674
Reaction score
3.589
Локација
Niš
Da, zaboravio sam. Kako prima milion evra priča kako je došao iz ljubavi.
Znači strašno
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top