Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2022/23. Povratak kralja! 2. sezona

Статус
Затворена за писање одговора.

grtalica

Grobar
Учлањен(а)
25.06.2022
Порука
237
Reaction score
1.632
Локација
Canada
Ovo je samo dokaz koliko partizan ima najboljeg trenera u istoriji evrolige,ali ne I dobar tim kao ni pravog vodju kapitena za razliku od velikog reala,koji zna sta treba da uradi kada real gubi,za razliku od domaceg kapitena I da imamo samo Tavaresa na primer u ekipi pored zeljka,uzeti bi titulu prvaka evrope
Najbolji aforizam koji sam mnogo davno procitao
Nisi sposoban da govoris nego si nesposoban da cutiš
 

Van Der Berg

Grobar
Учлањен(а)
03.05.2023
Порука
470
Reaction score
2.604
Pa i Partizan zna sta treba uraditi kad Partizan gubi. Recimo, ako se gubi n razlike, potrebno je samo do kraja utakmice postici (n+1) poen vise od protivnika. Ovo mi je rekao licno Vlada Djurovic. Prema tome, Partizan > Real.
 

Špaca

Grobar
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
260
Reaction score
1.042
A šta sko ne pređemo FMP?
Ništa brate, svanuće novi dan, idemo dalje. Željko i Savić će da izvuku pouke i da pokušaju da sastave još kompaktniji tim za sledeću sezonu. Jedino što će to biti vraški teško, plašim se da nam pičkousti snrad neće oprostiti uspeh u EL ove sezone i da će nas minirati na sve načine.. Samo sam hteo da kažem da sezonu ne možemo smatrati uspešnom ako ne drknemo mandove. Ništa manje i ništa više od toga.
 

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.514
Reaction score
29.303
Локација
Novi Sad
Ljudi igramo u ponedeljak sa SC odlučujuću utakmicu. Ne mlatite previše oko drugih gluposti nego vidite da dodjete u Arenu i da zgazimo banane uz podršku kakvu i zaslužuju naši momci. Ako imate sezonsku a ne idete, iscimajte nekoga koga znate da hoće da ide i pozajmite mu!

Što se tiče ovih što pišu Partizan malim slovom, već sam vam rekao da će to biti kažnjeno kao što jeste. Razumem da neko jednom pogreši pa napiše malim, i dva puta ali sve ostalo je bezobrazluk. Upisani i kažnjeni! Držite se teme!
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.330
Reaction score
37.524
I posle se neko čudi što nam ekipa i igra izgledaju kako izgledaju, a većina na forumu i dalje "bolesna" zbog ishoda mečeva sa Realom i neodlaska na F4.

Momcima podrška 105% pa opet. Imaju samo nas, hajde da ih bar mi ne izneverimo.
 

vratonja

Grobarčina
Учлањен(а)
03.08.2007
Порука
2.801
Reaction score
1.116
Локација
Ivanjica
Kakvi su termini za dalji tok takmicenja zna li se?
 

Van Der Berg

Grobar
Учлањен(а)
03.05.2023
Порука
470
Reaction score
2.604
Sve je dobro, prosao je konacno taj F4, svi smo valjda (ukljucujuci i igrace) u glavama zavrsili sa lamentiranjem "sta bi bilo kad bi bilo", imali smo tri dana odmora da se resetujemo u glavama i potpuno fokusiramo na ono sto nam je preostalo. A to nije malo. Danas opusteno pobjedjujemo i neka mi uvene lijeva noga ako danas ne bude pocetak ekspresnog dizanja mentalne forme za finis sezone.
 

Braindead

Grobarčina
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
3.216
Reaction score
15.826
Локација
Beograd
Rekao si isto za levu nogu ili nešto slično za prošlu utakmicu i da dobijamo 25 razlike.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.330
Reaction score
37.524
U to opušteno nisam baš siguran, pogotovo ako igrači dele bar 10% mišljenje i "osećanja" većine navijača povodom ishoda F4 juče.
 

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.700
Reaction score
22.670
Локација
Beograd
Ovo sad je ubedljivo bacilo onu Jugoslaviju iz 1992. i osvajanje Danske EP iza sebe. Pa jedno 65x jači osećaj...
 

Van Der Berg

Grobar
Учлањен(а)
03.05.2023
Порука
470
Reaction score
2.604
Ovo sad je ubedljivo bacilo onu Jugoslaviju iz 1992. i osvajanje Danske EP iza sebe. Pa jedno 65x jači osećaj...

Meni, licno, nije, a nadam se da se i igraci slicno osjecaju. Ne podnosim Real, ali mi je sa nekog stanovista drago da su oni osvojili, jer onda pomislim "Jbt, prvaku Evrope su se gace najvise tresle protiv nas, to znaci da vrijedimo" (a i ne bi mi nista draze bilo da su Katalonski ili Atinski cigani osvojili). Drugo, uopste nisam tako siguran da bismo pobijedili u seriji sve i da nije bilo makljaze u drugoj utakmici, jer se njima za trecu vracao zdravi Tavares. Trece, ne prihvatam defetizam tipa "Ovo je bila ta sezona, ko zna kad ce opet...", jer me je KK Partizan mnogo puta dosad razuvjerio. Sjecam se, recimo, kad nas je Benfika kantala 15 razlike u sezoni 1995/96, a ja se nostalgicno sjecao Djordjeviceve trojke iz 1992 i mislio "ko zna kad ce opet...". I onda isti taj tim sljedece sezone ispadne tijesno od Olimpijakosa u osmini finala, a ja mislim "to je bilo to". A onda godinu poslije odemo na F4. Pa onda sezone 2-12 u Evroligi pod Duletom, Bosna nas uzima u Sarajevu 20 razlike, i ja opet mislim "ko zna kad ce opet...". I onda uslijede tri cetvrtfinala u tri godine, od tih jedan F4. Tako da ovaj put definitivno necu reci "ko zna kad opet...". Nije Zeljko ni sa Panatinaikosom ni sa Fenerom iz prvog pokusaja osvojio Evroligu.

Za Jugoslaviju 1992 smo znali da je to to, da je to ta sansa. S druge strane, KK Partizan je veliki klub, a veliki klubovi ne lamentiraju nad propustenim prilikama, nego idu dalje. Veliki klubovi nisu oni kojima se posreci jedna dobra generacija, nego oni koji su pri vrhu sa razlicitim generacijama. A to Partizan u kosarci jeste. Ne (samo) zbog titule 1992. Moze klub osvojiti i kup sampiona (Zvezda u fudbalu 1992), ali ako u 30 godina poslije toga ostvari dvije pobjede u ligi sampiona, izbaci sveskupa dva pristojna igraca na Evropskom nivou i ako im je prica i danas "njanjanjanja, Bari, Tokijo" ili "da nije pala magla na marakani 1988 protiv Milana, da nije bilo srecnog gola istog tog Milana u ligi UEFA 30 godina kasnije, da nije bilo ovo, da nije bilo ono...", oni su MALI. Ne budimo kao cigani, nego gledajmo sta sljedece sezone mozemo da popravimo pa da budemo jos bolji. Primjer Reala pokazuje koliko su korisni starci tipa Ljulja koji "ne mogu dugo, ali mogu mnogo". Da je naci negdje nekog starca koji bi mogao doci kod nas, zbog tih zadnjih 5 minuta kad treba izvesti neku magiju...

Prema tome, sve je u redu. Idemo dalje, idemo zgaziti Derbi i onda osvojiti ABA ligu, pa sljedece godine u nove pobjede u Evroligi.

Izvinjavam se zbog skretanja s teme.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top