Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2022/23. Povratak kralja! 2. sezona

Статус
Затворена за писање одговора.

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.223
Reaction score
33.631
Локација
vaginamandibularia
Paralela NBA liga sa nasim slucajem? Nidje veze, iz zilion razloga.
Sta da ti kazem, imas par opcija onda.
Prestanes da pratis sport, sacuvas zivce.
Prestanes da pratis Partizan, pocnes da pratis neke uspesnije ekipe, sacuvas zivce.
Trpis sramotu sto eto ne kantas kao prvi osmog sa 30 razlike.
I poslednja opcija, ako je sramota prevelika, ucini to sto bezbolnije.
Sta god da izaberes od ove 4 opcije imas moju punu podrsku.
 

Dr.Hofmann

Stara garda
Учлањен(а)
05.03.2023
Порука
346
Reaction score
2.434
Локација
Vukovar
Odgledah prvu četvrtinu i poslednje 3 minute jučerašnje utakmice i izgubih tonu živaca.

Zbog čega smo se raspali u paramparčad pitanje je sad, meni padaju na pamet dve stvari, ili se strancima ide kući na odmor, Jebe im se za ABA ligu ili su naši igrači totalno psihički rastureni posle poraza od Reala, ili je kombinacija i jednog i drugog, treće opcije nema.

Nisam u igri video ni potrebni intenzitet, ni energiju ni ništa o čemu se ovde pisalo da je bilo prisutno, ko je ikad igrao basket pa makar i rekreativno zna da razlikuje te stvari i videlo se da nismo ni na 50 % energetski od onog nivoa koji smo imali u evroligi.
U samoj kretnji se videlo da se tu ne ide do kraja i da se sve radi sa debelom zadrškom.
Govorim o ta 3 zadnja minuta, i odgledah prvu četvrtinu.

Da li ćemo se uzdignuti iz ovog ponora, ne znam neću da prognoziram, želja mi je da se uzdignemo i trgnemo, kako će biti pitaj boga.

Trebalo bi otići na trening bar par stotina Grobara da ih obiđe i da im se da podrška.
 
Последња измена:

zmajski

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.158
Reaction score
3.675
Ne razumijem kako bilo koji grobar moze dijeliti igrace Partizana po nekom osnovu. Naivno u najboljem slucaju da ne kazem zlonamjerno.

Podrska. Sad. Jos jaca.
A to za Arenu da buee poluprazna je i ocekivano. Pa jbt General nije mogao skupiti 30 000 glasova u BG. O cemu dalje da pricamo.
 

Grejvdiger87

Početnik
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
35
Reaction score
213
U ovom trenutku, prije final 4, po ukupno odigranim minutima u Evroligi, tri igrača Partizana su među prvih deset: Ledej prvi, Lesor treći, Panter deveti. Tu su i Egzum, Naneli i Papapetru, svi prilično visoko na listi.

U Aba ligi su takodje odigrali više minuta nego što je bilo planirano. Zbog povreda, bolesti, ali ruku na srce i zbog toga što neki igrači sa klupe nijesu uspjeli da se snađu, ili nemaju koncentraciju ili kvalitet da odigraju nešto duže. Da ne pominjem one koji nijesu htjeli da budu 13. ili 14. igrač pa su otišli ranije.

Pored toga, tu je i veliko emocionalno pražnjenje nakon reala i svih drugih stvari koje su se dešavale ili se dešavaju.

I opet se čudimo gdje je energija, zašto toliko promašaja i sl.

I ta priča da se strancima ne igra i hoće kući. Ako je iko odradio pošteno sezonu, to su oni.
 

Van Der Berg

Grobar
Учлањен(а)
03.05.2023
Порука
470
Reaction score
2.604
Niđe veze da strance ne zanima ABA liga. Šta god mi mislili o njoj, činjenica je da u Evropi imaju možda tri jače lige. Ako je nekom poniženje da igra ABA ligu, onda bi mu bilo poniženje i da igra skoro sve ostale evropske lige. Nije to u pitanju, siguran sam da je u pitanju psihičko pražnjenje. Vidjelo se to i po radovanju poslije Nanelijevog koša.
 

amansio

Grobarčina
Учлањен(а)
03.02.2007
Порука
2.141
Reaction score
4.575
Локација
tamo daleko......uz grupu JNA
Da mi je neko pričao da ću više živaca da potrošim ptoriv ovih poluproizvoda nego protiv španskih cigana, rekao bih mu da je lud. Ponavljam: momci dozovite se pameti dok ne bude kasno. Karanje cigana u finalu nam je pod moranje i jedino merilo uspešnosti sezone. Sve i da imate siguran info da i sledeće sezone igramo EL, dužni ste nam ovo. Tako da se nadam da je ovo poslednja utakmica koju ste odigrali sa kurcoboljom.
Ajmo mi.
Duhom institucije protiv prostitucije.
Nisu oni tebi dužni ništa kao ni meni,doneli su nam toliko sreće i zadovoljstva,vratili veru i nadu da za neko bolje sutra.
 

Špaca

Grobar
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
260
Reaction score
1.042
To je tvoja tačka gledišta. Moja je da moramo da pobedimo FMP, a samim tim moramo da prođemo sledeća dva stepenika da stignemo do smrdljivaca. EL je bio za uživanje a ABA je prioritet.
 

crno_beli

Početnik
Учлањен(а)
21.03.2023
Порука
19
Reaction score
91
Локација
Beograd

strong_nis

Početnik
Учлањен(а)
08.07.2022
Порука
162
Reaction score
410
Локација
Tamo_negde
Slobodno uredničko uverenje. Partizan i Željko se pišu velikim slovom
Ovo je samo dokaz koliko partizan ima najboljeg trenera u istoriji evrolige,ali ne I dobar tim kao ni pravog vodju kapitena za razliku od velikog reala,koji zna sta treba da uradi kada real gubi,za razliku od domaceg kapitena I da imamo samo Tavaresa na primer u ekipi pored zeljka,uzeti bi titulu prvaka evrope
 

Djomla97

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
678
Reaction score
4.473
Локација
Kosovska Mitrovica
Ovo je samo dokaz koliko partizan ima najboljeg trenera u istoriji evrolige,ali ne I dobar tim kao ni pravog vodju kapitena za razliku od velikog reala,koji zna sta treba da uradi kada real gubi,za razliku od domaceg kapitena I da imamo samo Tavaresa na primer u ekipi pored zeljka,uzeti bi titulu prvaka evrope
Panter nije pravi vodja? Svašta...
 

strong_nis

Početnik
Учлањен(а)
08.07.2022
Порука
162
Reaction score
410
Локација
Tamo_negde
Taj najbolji trener je okupio tim koji nije dobar i odredio kapitena koji nije vođa, tako da si "malo" kontradiktoran.
Ne to,nego sam zeleo da kazem da pre svega mora da imamo stabilan tim sa boljim I jacim sponzorima I da je tako zeljko bi sigurno kupovao mnogo bolje igrace,takodje dzabe sve kad ce iz godinu u godinu da se iznova pravi novi tim,potrebno je da se zadrze neki igraci iz ove postave i dovedu pojacanja,panter je dobar igrac,ali slabo razmislja glavom I onda mu njegova igra pada u vodu,ovo sto je zeljko uradio ove godine to je daleko daleko iznad ovih igraca
 

TokyoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
22.01.2008
Порука
1.113
Reaction score
4.026
Локација
Београд
Ovo je samo dokaz koliko partizan ima najboljeg trenera u istoriji evrolige,ali ne I dobar tim kao ni pravog vodju kapitena za razliku od velikog reala,koji zna sta treba da uradi kada real gubi,za razliku od domaceg kapitena I da imamo samo Tavaresa na primer u ekipi pored zeljka,uzeti bi titulu prvaka evrope

Pa ne mora baš Tavares, može i recimo neki Jokić, Antetokounmpo, Embiid, tako neki malo dominantniji igrač ispod koša.
Ali opet bi falio pravi kapiten...
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.928
Reaction score
26.752
Ne to,nego sam zeleo da kazem da pre svega mora da imamo stabilan tim sa boljim I jacim sponzorima I da je tako zeljko bi sigurno kupovao mnogo bolje igrace,takodje dzabe sve kad ce iz godinu u godinu da se iznova pravi novi tim,potrebno je da se zadrze neki igraci iz ove postave i dovedu pojacanja,panter je dobar igrac,ali slabo razmislja glavom I onda mu njegova igra pada u vodu,ovo sto je zeljko uradio ove godine to je daleko daleko iznad ovih igraca

Ovo kontaminira ovaj forum!
 

najgori

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
1.933
Reaction score
7.320
Локација
Banja Luka
Ovo je samo dokaz koliko partizan ima najboljeg trenera u istoriji evrolige,ali ne I dobar tim kao ni pravog vodju kapitena za razliku od velikog reala,koji zna sta treba da uradi kada real gubi,za razliku od domaceg kapitena I da imamo samo Tavaresa na primer u ekipi pored zeljka,uzeti bi titulu prvaka evrope
Napusti sabor
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top