Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2022/23. Povratak kralja! 2. sezona

Статус
Затворена за писање одговора.

Braindead

Grobarčina
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
3.212
Reaction score
15.801
Локација
Beograd
Setimo se samo šta je Žoc izjavio posle onog ispadanja u NS sa reprezentacijom, to je bilo 2005 ako se ne varam? Rekao je "ja ću i dalje da osvajam trofeje", prema tome...
 

Van Der Berg

Grobar
Учлањен(а)
03.05.2023
Порука
466
Reaction score
2.594
Efesu odlaze Ataman, Micić i Larkin, dakle raspada se jezgro tima koji je bio šampion Evrope. Panatinaikos ne može baš preko noći opet da postane šampion Evrope nakon što kuburi posljednjih sezona. Ako gledamo ko bi mogao ispasti iz Top 8 sljedeće sezone, prije bih tipovao na Žalgiris nego na nas. Prema tome, ne vidim niti jedan razlog zašto i sljedeće godine ne bi igrali top 8. Mada je, naravno, o tome vrlo rano govoriti dok još ni ova sezona nije gotova.
 

fudbal011

Početnik
Учлањен(а)
30.09.2020
Порука
97
Reaction score
458
Локација
Novi Beograd
Verujem da će Efes naći adekvatne zamene, oni su ozbiljan klub već skoro 30 godina, plus su i vlasnici A licence. Veći problem će izgleda biti za klubove sa pozivnicim. Danas su objavili vest da jedan Virtus za sledeću sezonu mora da skreše budžet zbog navodno poštavanja finansijskog fer pleja koji inače važi samo za klubove sa "wild cardom". A gde smo mi tu u celoj priči za sada ostaje samo da nagadjamo.
 

Shadow

Grobar
Учлањен(а)
08.02.2007
Порука
911
Reaction score
497
Ali ce se zato ponoviti odlicna sezona Baskonije npr.
Zeleo bi da cujes jos neko misljenje a pljujes Zeljka Obradovica (trener je mnogo zadužen za motivaciju ekipe, a naši deluju skroz demotivisano).
Ne zelis da pljujes, ali... sto kaze kolega gore
Nigde nisam pljuvao Željka, naprotiv, smatram da je on naša najveća prednost. Samo sam napomenuo da od dolaska kod nas, Partizan nije dobio nijednu plej of seriju što je, nažalost, istina.
Nadam se da će se to sada promeniti.
 

Dubaz

Grobar
Учлањен(а)
18.05.2020
Порука
381
Reaction score
3.442
Локација
Kući.
Учлањен(а)
22.10.2019
Порука
335
Reaction score
1.759
Локација
Панчево
Najpouzdaniji je bio u smislu šta se od njega očekuje to i dobiješ. Što se tiče "čuvenog ali" gde sam to stavio?
Ako kažeš da sam omašio, napiši bar šta bi bio pogodak da sam napisao.
A što se tiče decenijske prilike koju sam pomenuo, to sam rekao na osnovu mišljenja da se ovako slabe sezone Armanija, Panatinaikosa, Efesa i tih ekipa neće desiti sledeće godine.
Ne želiš da razgovaraš o Obradoviću, ALI imaš svoje mišljenje. Pa onda razgovaraš o Obradoviću.
 

Shadow

Grobar
Учлањен(а)
08.02.2007
Порука
911
Reaction score
497
Nisam rekao da ne želim da razgovaram, samo sam napisao činjenicu. Možemo da razgovaramo, ali nemam ništa posebno da kažem protiv, samo napominjem kao činjenicu. E sad, ako ti to ne vidiš, onda ne znam. Niti sam rekao da loše radi niti bilo šta, ali je činjenica da slabo ide u plej of serijama. Da li je to zbog njega ili tima, o tome možemo da razgovaramo.
 

ivanra

Grobar
Учлањен(а)
14.02.2007
Порука
358
Reaction score
2.405
Локација
Pozega
Nigde nisam pljuvao Željka, naprotiv, smatram da je on naša najveća prednost. Samo sam napomenuo da od dolaska kod nas, Partizan nije dobio nijednu plej of seriju što je, nažalost, istina.
Nadam se da će se to sada promeniti.
Prošle godine smo igrali finale Aba lige, u polufinalu pobedili Budućnost 2:1.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.316
Reaction score
37.432

Dr.Inker

Grobar
Учлањен(а)
30.07.2022
Порука
447
Reaction score
3.736
Znači ovo 'reportedly' se odnosi na neki anonimni dopis iz Železnika...
Nabijem ih sve zajedno...nepotrebni stresovi od ovih naslova.
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.902
Reaction score
7.789
Kako vi komentarisete ovaj cirkus, da ce eventualno finale ABA lige da krene, verovatno negde posle 20 juna?

Ako ABA to dozvoli i ne sankcionise urusuje integritet lige, koji ionako ne postoji.

Ili cigani cekaju da im EL dodeli wildcard ili licencu, kako bi mogli malo opustenije da udju u eventualno finale.

Bilo kako bilo jebacemo im i oca i majku.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top