Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2022/23. Povratak kralja! 2. sezona

Статус
Затворена за писање одговора.

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.715
Reaction score
22.776
Локација
Beograd
Registracija preko G mail I radi. Jebote, ne znam da li smo jedan napad odbranili, a i kad smo odbranili, da oni nisu uzeli drugi napad?!
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.883
Reaction score
7.966
34 kosa za 10 min…

Idemo jakoooo

Trazite Iliasovu ili kako god je nik… nece moci da se zivi od njega
 

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.715
Reaction score
22.776
Локација
Beograd
Ovo suđenje je nešto najgore što sam u životu gledao, a imam previše pogledanih utakmica... Kome je u interesu da ovakve stvari radi na pripremnim utakmicama, zaista mi nije jasno...
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Uspesmo nekako ovom pobedom da izborimo opstanak u ACB ligi.

Sad idemo na osvajanje VTB kupa, nema više zajebancije.

Šalu na stranu, bitna pobeda u smislu da ne sjebemo samopuzdanje iako su prijateljske utakmice.

Gubili celu utakmicu, bilo skoro i 20 razlike i dobili ipak na kraju. Tristan poen za pobedu.
 

tribiani

Grobarčina
Учлањен(а)
02.03.2007
Порука
1.452
Reaction score
4.810
Pobeda 98:96
Ako se ne varam to je bilo i prvo naše vođstvo na utakmici.
 

Petar PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
1.482
Reaction score
4.967
Локација
Boka
Nisam vise mogao da gledam koliko me nerviraju spanci kao sportisti i komentatori... Presrecan sam sto vidim da smo dobili, ako neko moze nek opise poslednje minute, na koju foru smo ih stigli?
Bravo bre momci!!!
 

CrazySerb

Grobarčina
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
1.926
Reaction score
1.987
Локација
Kikinda
Naneli deluje da ce biti najbolje pojacanje ove sezone,od njega sam svakako najvise i ocekivao. Exum me je totalno razocarao od kako je dosao,iako sam verovao da ce i on biti pun pogodak,za sad ne deluje tako...
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Uglavnom bacanjima koja smo čak i mašili (Lesor uglavnom, pa Kopriva a jedno čak i Naneli) pre toga bitne trojke Nanelija, Eksuma, Anđuše, Trife... na kraju Tristan poslednji poen za pobedu uz faul ali i on omašio bacanje. Ovi imali faul u napadu pre toga i to je sve odlučilo na kraju da ipak dobijemo. Panter nije igrao uopšte poslednjih 4-5 minuta nakon što mu je suđen nesportski, ne znam jel imao 5 ličnih ili ga Željko ostavio da se ohladi.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top