Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2022/23. Povratak kralja! 2. sezona

Статус
Затворена за писање одговора.

Micke

Grobar
Учлањен(а)
22.09.2019
Порука
266
Reaction score
790
Локација
Beograd
Da li je to greska na listi neka ili se Panter stvarno vodi kao kapiten?
Znam da su pripremne utakmice u pitanju ali bas me interesuje
 

vladokv

Grobar
Учлањен(а)
01.10.2020
Порука
339
Reaction score
837
Локација
Kraljevo
problem defanzivnog skoka, koji je bio prisutan tokom gotovo kompletne prethodne sezone, najvecim deleom ( da se ipak ogradim ) potice iz cinjenice da nismo bili u stanju da branimo pik ( donekle uspesno ) nikako drugacije nego preuzimanjima. Naravno i nedostatak fizickih predispozicija nam nije isao u korist.
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.903
Reaction score
7.797
Ne zajebavajte se, nista ovo ne valja bez jos 1 kapitalno pojacanje, a ako se Exum ne uozbilji mozda i 2.

Nama bi Solnok i Mzt ubacili 90 poena, reklo bi se polu-amaterske ekipe.

Na VTB turniru ocekujem mnogo bolji Partizan.
 

Nbg88nbg

Grobar
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
595
Reaction score
839
Локација
Beograd
vuckevic deluje dosta motivisanije i bolje ove sezone(samo da nije kao smailagic na pripremama pa posle nista) i mislim da bi bilo steta da ne dobije vise minuta ...
ako ima neko ko se razume vise od mene pa da analizira da li bi s obzirom na visinu mogao da igra nekog centra?
 

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.696
Reaction score
22.645
Локација
Beograd
Mogao bi, ali kao i Veseli, u kasnijem dobu, kad izgubi tu brzinu i nabaci više mase, pa da mu veći adut bude zidanje, negoli šut.
Ovako mislim da je greh, ne probati ga krilu, izuzetno je pokretan, a neka me neko ispravi ako grešim, viši je čovek i od Balše koji uzgred, takođe ima sasvim dobru motoriku, a izgleda kao sporać pored Vukčevića.
Pritom je Dule svojevremeno bukvalno učio Jana da šutira, dok je Tristanu, taj detalj urođen, Jan je igrao daleko bolju odbranu, dok Tristan redovno ispada i to mi se čini Žoca najviše živcira i ima da radi mnogo sa njime. Nije mi bila namera da ih poredim, mada ispade tako, baš dosta sličnosti .
 

rkeu

Grobarčina
Учлањен(а)
15.10.2006
Порука
1.558
Reaction score
919
Tristan ima urodjenu puter ruku,sa dodatnim treningom samo moze da napreduje. On mi deluje problematican u glavi,stalno se nesto kezi i zajebava. Ako ga Zoc usmeri u pravom smeru a treballo bi da oce, ako je to moguce naravno, decko ce biti zver od igraca sa onakvim fizikalijama i rukom.Ovo je zapazanje iz mog ugla laika,i ja bi voleo da procitam nesto malo strucnije
 

gurtang

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
1.669
Reaction score
3.573
Локација
Niš
Red bi bilo realno da i oni nesto prenose. Kad su vec pokupili sve komentatore
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top