Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2022/23. Povratak kralja! 2. sezona

Статус
Затворена за писање одговора.

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.710
Reaction score
22.732
Локација
Beograd
Odigrali smo normalno, lopta u ruke Naneliju, ali uz bitne trojke Anđušića i Trife. Ovo je bilo realno +15 za nas, koliko su im sudije dodelile. Tristan, faul+koš za pobedu.
 

Brka

Grobarčina
Учлањен(а)
04.08.2007
Порука
1.225
Reaction score
4.036
Локација
Uvek uz Partizan
E jbg zavaraste me rezultatom na poluvremenu da ne gledam. Koliko god da je pripremna utakmica i u kakvom god da je sastavu uvek je lepše kada se pobedi. Ajde neko ko je gledao neka nam prenese utiske.
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
JBG ja do 1 min pred kraj pa morao u WC :( Ako bude negde link tekme u snimku bacite ovde da odgledamo ponovo...

Da nije bilo očajnog starta ovo bi i bolje izgledalo. Najlošija stvar je puno primljenih koševa. Al biće sve ok izgleda...
 

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.304
Reaction score
10.822
Локација
underground
Gledao sam ja , mada je slika losa. Ubili nas skokom , i kontrama cak i posle primljenog kosa , a bogami i sutem za 3 poena , u prvom. Trifa krater u odbrani , ono kad je Andjusic za njega izmislio odbranu .Sudjenje katastrofa cim se priblizimo, izbacise i Pantera sa tehnickom . Onda je nas krenuo sut , Andjusa , Naneli , Vukcevic , Eksum ,cak i Trifa jednu , i dobismo ih na kraju i pored fulanja bacanja.
 

urosb00

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
230
Reaction score
1.116
Локација
Beograd
Ledej nije ni ulazio u igri cini mi se, Panter nakon one tehnicke na polovini 4.cetvrtine nije se vise vracao na parket. I dalje je ovo tanko jako, nadam se da ce to bolje izgledati kad se vrate Madar, Papapetru i Avramovic. Prosto mi je neverovatno da kad je Naneli u igri, mi mu konstantno pravimo izolaciju da igra 1 na 1, umesto da npr Egzum prenese loptu i da se pravi akcija za Nanelija ili Andjusu, nijednu akciju za njih dvojicu nisam video veceras. Lesor je bas puno radio tokom leta, i sto se tice bacanja i sto se tice odbrane. Popravio je segment iskakanja pri preuzimanju, i dosta dobro radi tu odbranu nakon pick-a nad plejmejkerom protivnicke ekipe.
 

Marinho

Grobar
Учлањен(а)
31.05.2017
Порука
692
Reaction score
1.364
Локација
Komsija Cvarkov Djordja
Bravo momci za pobedu, bila je zanimljiva tekma za gledanje. Neki moj utisak je da više škripi u reketu nego u organizaciji igre. Kad se vrate ova trojica mislim da će sam protok lopte biti dosta bolji, ali na skoku ćemo i dalje biti tanki. Definitivno mora još jedan visoki da se dovede, pogotovo posle povrede Smailagića.
 

BiP

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
1.180
Reaction score
6.953
Локација
NbG
Al kad cujem onog Spanca tripla, tripla, tripla prilikom svake njihove pogodjene trojke pritisak mi skoci. I ono amatersko vodjenje rezultata, prodje po pola minuta-minut dok nam ne upisu poene, pa njima dodaju pa vracaju i tako tokom cele utakmice.
Al pise se pobeda, izborismo opstanak u Endesi, sad sledi probijanje na ruskom trzistu
 

Marinho

Grobar
Учлањен(а)
31.05.2017
Порука
692
Reaction score
1.364
Локација
Komsija Cvarkov Djordja
Zna li ko zasto Leday samo dva minuta?
Ledej je na samom pocetku meca napravio jedan bas nepotrebno grub faul gde je bukvalno udario lika pesnicom u ledja. To je sigurno razlog zasto nije igrao, jedino sto nisam siguran da li je iskljucen od strane sudija ili ga je Zeljko zakucao za klupu nakon toga.
 

Žoc_kralj

Grobar
Учлањен(а)
04.07.2021
Порука
375
Reaction score
2.171
Локација
Trstenik
Naneli deluje da ce biti najbolje pojacanje ove sezone,od njega sam svakako najvise i ocekivao. Exum me je totalno razocarao od kako je dosao,iako sam verovao da ce i on biti pun pogodak,za sad ne deluje tako...
Hahahahaha nije još sezona počela a Exum već totalno razočarao. Ako bi sudili po prošlogodišnjim pripremama, onda je Smajli trebao da bude naš ubedljivo najbolji igrač prošle sezone.
 

CrazySerb

Grobarčina
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
1.926
Reaction score
1.987
Локација
Kikinda
Ne znam sta nije jasno i cemu taj podje*acki komentar? Lik je totalno nespreman dosao,nedopustivo za jednog profesionalca. Sasvim dovoljno da me razocara i pre vremena.
 

monSi

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2014
Порука
2.187
Reaction score
2.825
Локација
Где год ОН да игра!!!
Некако леп осећај када се добију два шпанска АЦБ лигаша на њиховом терену у ма каквом саставу они играли.
Мнооооого посла овде има да би се достигао очекиван ниво игре.

Каква је повреда Смајлагића?
 

Žoc_kralj

Grobar
Учлањен(а)
04.07.2021
Порука
375
Reaction score
2.171
Локација
Trstenik

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Imamo PORŠE od ekipe a onda ključeve daš Avramu ili Madaru ili Exumu. Pri čemu nemaju baš zavidno vozačko iskustvo al eto, imaju položeno pa neka se snalaze. Sigurno poginuti nećemo, ali će zato malo da trza, malo će se vozi u leru, pa ćemo da krećemo iz druge brzine. Onda će instruktor da pizdi, skače, psuje. Onda će malo da dođu sebi pa opet da useru... I tako kreni-stani dok ne nauče da voze dovoljno dobro da taj porše stigne prvi na cilj.

Ok, mogu oni da voze kao prosečan učesnik neke trke, al da baš mogu voziti toliko dobro da pobede, u to nisam sasvim siguran. Mogli bi da budu odlični suvozači, igrači sa klupe i zaista mislim da su u toj ulozi odlični. Problem je Aleksina povreda i enigma nije samo kada će da se vrati već i kakav će da se vrati. Ako za Exuma imam neku zadršku jer nedovoljno znam kakav je na 1, za Avrama i Madara znam kakvi su - odlični za ulazak sa klupe, ako su potpuno fit i u formi. Pri čemu Avrama samo Žoc vidi kao 1 /al' to je valjda dovoljno/ :D

Vidim, ovde se mnogi vezali za stomačinu i guzicu Exuma. Pa to je najmanji problem. Do kraja priprema će to da se sredi nije u drugom stanju pa da mu treba 9 meseci, samo je debeo :D Pošto ovde kažu da je viđen kao PRVI PLEJ, bolji plej od njega se neće dovoditi. Ako ostanu pri toj ideji, bojim se da ćemo biti u problemu. Kad čujem ideju /a čuo sam negde/ da Naneli igra pleja - NAJEŽIM SE! Pa to je greh neviđeni. On i Panter treba da su prvi prangijaši! Ne znam, jedva čekam da vidim kako će da izgleda sve ovo.

Kako sada ovo izgleda, nama je daleko veći problem ODBRANA nego li organizacija napada - previše koševa primamo. I škripimo u skoku za sve novce. Treba nam jedan centar...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top