Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2022/23. Povratak kralja! 2. sezona

Статус
Затворена за писање одговора.

Laze_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.627
Reaction score
8.455
Локација
Македонија
Blokovi 2, 3, 4, 5 i A2 su za navijace Partizana sa time sto A2 je vec rasprodat, za blok 5 do ovog momenta ima jos nekih 5 karata, a za ostale blokove ima jos uvek solidan broj karata.
Ako neko od nase tu u Makedoniji jos uvek ne zna karte mogu da se kupe preko https://www.karti.com.mk/etickets/TicketList.aspx?pEventID=4552

sc-jane-mapa.jpg
 

cvetkobre

Grobarčina
Учлањен(а)
06.09.2007
Порука
1.647
Reaction score
4.721
Sprda se bre neko, pokusava da bude duhovit. Na poziciji pojacanja pod kosem dobijamo ku..ridzu. Ukratko.
 

Paja Čutura

Grobarčina
Учлањен(а)
27.05.2007
Порука
1.624
Reaction score
5.388
Kad smo mogli da progutamo cvetkovice, milutinovice,dangubice mozemo i ovog. Kao Ceda Vitkovac,moze da bude koristan za rotaciju ako je ovo istina naravno.
 

Zuull_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
29.12.2007
Порука
1.026
Reaction score
5.832
Локација
Court seats
Sreća pa su i ranije pogađali ko dolazi... :buhaha

Kuridža koji je pod ugovorom sa Futurom pregovara samoinicijativno sa nama, pa još i na dan prve EL utakmice posle XY godina... Mogli su biti i malo kreativniji :D
 

aleksandar011

Grobar
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
209
Reaction score
1.317
Kuridža je najsmešniji lik ikad. Prezime, stav, fizionimija... Možda ste gledali tajmaut na kojem se cigani odjavljuju sa "ko je najbolji?" i svi kažu "zvezda", samo Jagodić kaže "primorska
Kao, ne bi primio Micica u Partizan zato sto je na proslavi titule FMP-a, zapevao " Da volim crno ........"?
Fizionomiija? Pa sta bi ti, da dovedes igraca u Partizan, da je lep pa da ga jebes ili da igra kosarku?
Kuridza, Kamenjas, Veseli, Petrovic, u cemu je razlika?
Izvinjavam se, ali popizdim na postove ovakvog tipa koje postavljaju prelepi, nepogresivi, sa milozvucnim prezimenima.....
 

BELI BG

Grobarčina
Учлањен(а)
28.06.2013
Порука
1.397
Reaction score
4.611
Локација
Zemun
Ja sam se zaprepastio na info da je na testiranjima reprezentacije, pri okupljanju, bio ubedljivo najspremniji igrac, po svim parametrima.
Nadam se da je sprdacina da dolazi kod nas.
 

djomla

Partizanovac
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
4.175
Reaction score
18.450
Локација
U Kinšasi
Kao, ne bi primio Micica u Partizan zato sto je na proslavi titule FMP-a, zapevao " Da volim crno ........"?
Fizionomiija? Pa sta bi ti, da dovedes igraca u Partizan, da je lep pa da ga jebes ili da igra kosarku?
Kuridza, Kamenjas, Veseli, Petrovic, u cemu je razlika?
Izvinjavam se, ali popizdim na postove ovakvog tipa koje postavljaju prelepi, nepogresivi, sa milozvucnim prezimenima.....
U pauzi čitanja sa razumevanjem zgutaj nešto hladno.
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Ovo će biti 13.međusobni duel Partizan - MZT Skoplje... skor za sada je 8:4 u pobedama za nas.

U Skoplju smo odigrali 6 utakmica i skor je izjednačen 3:3.

Osim jedne utakmice koju smo ubedljivo dobili (62:93 2016-te godine) sve ostale utakmice su bile neizvesne pa su tako oni nas dobijali rezultatima (66:64 2013-te, 82:78 2015-te i 92:89 2017-te) a mi njih rezultatima (69:70 2013-te, 55:63 2015-te i već pominjanih 62:93 2017-te).

I u Beogradu su nas jednom dobili a mi njih pet puta.

Oni su nas jedini put na našem parketu dobili 2014-te 66:73 a mi njih (68:58 2012-te, 65:50 2014-te, 72:69 2015-te, 91:76 2016-te i 112:94 2017-te koja je ujednom bila i poslednja utakmica odigrana između nas i njih u ABA ligi).

Naravno da smo favoriti danas ali pristup mora da bude pravi i ako bude tako - dobićemo. Takođe, da se popravi loš utisak iz Berlina.

Očekujem podršku naših Grobara iz Makedonije tamo a tv prenos ide na Arena Sport Premium 1.

Evo i ovaj prilog o jednom našem navijaču odande...
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Veliki gest Partizana Mozzart Bet pred meč sa MZT-om u Skoplju

1665400143815_kkpdres.jpg
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.880
Reaction score
7.937
Nisam pametan… korektna igra… al razlika u kvalitetu je ocigledna…

Exum odlican…

Nisam znalac, al nekako mi ekipa deluje neujednacena pre svega tu mislim na centarske pozicije… i lesor i koprivica dosta tanki….
 
Последња измена:
Статус
Затворена за писање одговора.
Top